Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Inecto Pure Argan Hand & Nail Cream

Inecto Pure Argan Hand & Nail Cream
2015. október 1.

Nagyon szeretem az Inecto kókuszos kézkrémmel együtt! Jó a beszívódása, tartós, illata is jó és nem szárad ki tőle jobban a kezem. 5***** :-)

Inecto Pure Coconut Hand & Nail Cream (régi)

Inecto Pure Coconut Hand & Nail Cream (régi)
2015. október 1.

Nagyon jó a kezeknek! Puhítja, táplálja! Jár az 5 * :-) Több kézkrémmel ellentétben szerintem tartós!

Ziaja Kakaóvajas Testápoló

Ziaja Kakaóvajas Testápoló
2015. október 1.

Nekem bevált! Igaz kicsit lassabban szívódik be de ettől eltekintve jár az 5 csillag. Most nyáron vettem először kíváncsi vagyok télen milyen védelmet nyújt, de szerintem nem lesz gond vele. :-)

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2015. október 1.

Szeretem az illatát az állagát is, a kókuszos tusfürdővel egyetemben! Szerintem a minőség és az 500 ml-ért cserébe elfogadható az ára. :-)

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém
2015. október 1.

Én személy szerint a Dove termékekben sosem csalódtam. Nagyon sokszor megvettem már és nagyon szeretem. De valahogy télen előnyben részesítem. Viszont télen igazi védelmet nyújt! 5* :-)

Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Bőrápoló Krém Természetes E-Vitaminnal

Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Bőrápoló Krém Természetes E-Vitaminnal
2015. október 1.

Nekem a másik hidratáló krém jobban bevált A Himalaya-tól. Ennek a terméknek a beszívódása sokkal lassabbnak tűnt, és az állaga is zsírosabb.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2015. október 1.

Hát tényleg elég mélyen tisztít. Én 2-3 nap után is érzem még a hatását. Szeretem ezt a terméket nekem bevált, segített a mitesszerek ellen. Erősen leradíroz ezért nagyon kiszárítja az arcomat, én épp ezért csak esti fürdésnél használom így az amúgy is használt éjszakai hidratálóval elkerülhető, hogy kiszáradjon tőle az arcom. Ára szerintem elfogadható 75 ml-ért cserébe. De, ha valaki csak kiszeretné próbálni a Douglasban illetve a Müllerben találkoztam már kisebb kiszereléssel amit 300-400 forintért betud szerezni. :-)
U.i.: Nekem az állaga, színe, szaga nem zavar :D

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2015. október 1.

Nem rossz. Nekem a neem maszk illetve diós arcradír jobban bevált ugyan ettől a márkától.

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2015. október 1.

Én éjszakai hidratálónak használom és valóban érzem hogy feltöltődik tőle az arcom. Megnyugtatja az arcbőrt. Több mint másfél éve használom.
Árát tekintve szerintem elfogadható mert ez idő alatt most vásároltam meg harmadjára úgy, hogy ketten használjuk.:-)
Minden lefekvés előtt kicsit benedvesített arcra viszem fel, de előtte a kezem között felmelegítem és úgy viszem fel.
Eleinte egyébként én sem boldogultam a felvitelével, de a minden estés próbálkozás meghozta az eredményt.:-)
Kézre, ajkakra is jó, de szintén csak éjjel mert nem szívódik be egykönnyen. De ettől függetlenül egy csodaszer és egy éjszaka alatt látható az eredménye! :-) Sokszor 5 csillag!

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2015. október 1.

Nem drága és valóban jól hidratál, tényleg nagyon gyorsan beszívódik. Többször vettem már, de inkább nyáron használtam.
Én talán az illatát nem tudom hosszú távon elviselni de ettől függetlenül jár az 5 csillag. :)