Dalmicica

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rdel Young XXL Peach Szemhéjfesték Paletta

Rdel Young XXL Peach Szemhéjfesték Paletta
2019. szeptember 13.

Félve vettem meg, pedig belenyúltam a teszterbe. Ez valami elképesztő....hihetetlen élénk pigmentált színek. A matt színek csodaszépek,könnyen eldolgozhatóak...a fényeseket nedves ecsettel kell felvinni, de úgy valami irgalmatlan gyönyörű. Megvettem a UD naked 3 palettáját, amiben csalódtam kissé...hát ez kb. azon a szinten van...csak hogy ez 1000! Ft-ba került. Mindenkinek ajánlom!

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. március 22.

Hát jól elcsesztem...nem néztem meg az összetevőket, csak lekaptam...óh hipoallergén...óóh problémás bőrre való...remek lesz...aha...brutál erős szaga van, ami cseppet se kellemes,ráadásul tényleg férfias...na és az alkohol...miért??? érzékeny bőrre alkohol??? De én voltam a ludas,nem olvastam...hát ez van. Durván pirosodik a bőröm utána úgyhogy kuka.

Sudocrem Care & Protect

Sudocrem Care & Protect
2019. február 27.

Általában ami mindenkinek beválik, az nekem nem...hát ez fordítva :D Imádom ezt a krémet. Kislányom popsija borzasztóan érzékeny volt mindig is. Mindent kipróbáltam már...egyedül ez az ami nem üti ki és pikpak rendbe rakja. Kipirosodott orr,száj is nagyon hamar rendbe jön. Nálam 100%ig bevált :)

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2019. február 14.

Én ezzel a tussal kezdtem el a tusvonal tanulását.Azóta volt már filces, zselés,más ecsetes és én eddig ezzel tudtam a legszebben dolgozni. Imádtam! Sokáig tartott, nem pergett le, nem csípte a szemem. Tegnap újravettem. Hát nem vagyok elragadtatva...miért kell egy jó cuccot elrontani????...csíkos,nem lehet építeni mert leszedi az előzőt...zselés tust tapogattam rá egy kicsit,hogy ne legyen foltos...

Update: Semmire sem való!!!!

Update2: Hát én megvettem mégegyszer...de minek...kukában landolt...továbbra is oda való :(

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara
2019. január 15.

Megtaláltam az igazi szempillaspirált, DE elkezdett könnyezni a szemem folyamatosan tőle...Ezért beruháztam erre. Hát csalódott vagyok. Az elején el voltam ájulva..."Ezaz...megtaláltam a méltó utódot és nem gyullad be a szemem" Aha...2 hétig csodaszép pillák. Először csak egy egy szál hullott ki...mostanra úgy kihullott hogy alig tudom valahogy kifesteni :( Minden este maradéktalanul leszedtem, ez nem lehet az oka, hogy rajta maradt. De sajnos nekem ez volt az ikonikus spirállal a hight impact-el is. Azt hiszem nem kísérletezek többet Clinique spirállal :(

Clio Waterproof Brush Liner

Clio Waterproof Brush Liner
2018. december 3.

Nagyon szuper tus! Tartós, fekete.Ilyen gyorsan sose rajzoltam tusvonalat magamnak, mint ezzel. Kupakja szuper kialakítású, remélem így tovább marad használható :) Árát mondjuk kicsit sokalltam, de eddig megéri :)

Update: 9.05. Ez hihetetlen, még mindig tökéletesen fog, nem maszatalódik, nem mállt szét a vége, nekem a filces verzió van ezért ettől féltem, hogy a filc vége tönkremegy. Visszavonom, hogy sokallom az árát, ez A tökéletes tusfilc...soha többé nem veszek mást :D Nagyon ajánlom!

Mixa Baby Tápláló, Tisztító Gél Testre és Hajra

Mixa Baby Tápláló, Tisztító Gél Testre és Hajra
2018. szeptember 5.

Baromi érzékeny a bőröm, így csak baba kencéket tudok használni. Főleg a fejbőröm kényes. Nagyon bevált samponként.Nem gubancolódik tőle a hajam, mint a többi babasampontól. Isteni illata van. Eddig 2szer újravettem már, remélem nem szokja meg még jó darabig és tudom használni tovább :D

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2018. június 27.

Imádom! Akciósan vettem meg a red cherry árnyalatot...sajnálom, hogy nem hamarabb mert kivonták...imádom...rövid hajamra két festésre elég.Gyönyörű a színe, Alig fakult. Keresni kell egy másik vörös árnyalatot belőle :D

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2018. február 26.

Imádom!!! Eddig a legjobb! Nem pereg, dúsít,szétválaszt. Nem allergizál és nem hullik tőle a pillám. Egy darabig biztosan újravevős <3

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
2018. január 15.

Ez a termék szuper!!! Simán veri a maxfactor lipfinityt . Kár h nem volt állandó, ezért jár a 4 csillag. Meg azért,mert a rival de loop young olcsóbb és ugyan ezt tudja :)