Dalmicica

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2017. szeptember 21.

Gyönyörű szempillákat csinál. Nem kell 2 kefe még, hogy kifésüljem az összetapasztott pillákat, hanem szépen szétválasztja őket. Egy negatívuma van, amiért nem veszem újra, hogy pereg... :( Pedig ő lenne a nagy Ő...

Cien Baby Kopf-Bis-Fuss Mosakodógél

Cien Baby Kopf-Bis-Fuss Mosakodógél
2017. szeptember 20.

Kislányom és én is szuper érzékeny bőrrel rendelkezünk...SLS és társai kicsapják a ragyát a bőrünkre...alig van termék amit tudok használni. Ez az egyik. És meg kell mondjam SZUPER! Kellemes illatú, de nem erős. Nem szárít, nem üt ki a ragya. És az ára is normális.Nekünk bevált :)

Cien Baby Mosakodó Gél

Cien Baby Mosakodó Gél

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2017. szeptember 20.

Szuper cucc! Alig érzem a számon. Tartós, nem szárít. Az egyik legjobb folyékony matt rúzs amit eddig próbáltam, pedig elég sokat próbáltam már.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2017. szeptember 20.

Az elmúlt hónapokban borzalmas állapotban van a szám...felhólyagosodik...ég...kiszárad...lehámlik...ha nem vettem legalább 6 féle ajakápolót akkor egyet sem. Ez volt ami normalizálta a helyzetet. Kellemesen hűsít, hidratál.Ha érzem hogy jönnek a hólyagok akkor bekenem többször...Amúgy van valakinek ötlete mi lehet ez??? Az utóbbi évem életem legstresszesebb ideje volt...és a mélypont 2 hónapja van...nem tudom hogy lehet-e köze ennek hozzá. Volt valakinek ilyen?

Update: Azóta is ez a kedvencem, elég sok tubust elhasználtam azóta :D

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. szeptember 20.

Jó kis korrektor. Szépen fed, könnyen eldolgozható. Az állam a porblémás terület, hormonális miteszerekkel...sajnos hátránya, hogy beleül a pórusokba. Elég sokáig bírja, pedig kenem ezerrel :D

Balea Hideggyanta Csíkok

Balea Hideggyanta Csíkok
2017. június 11.

Basszus,basszus,bassszus!!!! Miért nem próbáltam ki ezt hamarabb????? Isteni! Minden gyantacsíkot kipróbáltam már, de kalap kakit nem értek...ez fenomenális! Arcra használom. Minden! szőrszálat kitép, de a bőrömet nem! Mindenkinek ajánlom.

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2017. május 16.

Sajnos le kell hogy pontozzam.Azért kap 2 pontot, mert az első évben egész jól működött, valamint a hozzá kapott arctisztítót imádom a mai napig. Nade...3.éve használom. Ajándékba kaptam...Már az elején hagyott hátra szőrszálakat...Hát messze volt a sima bőrtől a végeredmény...elég csalódott voltam...nem 2 fillér ez sztem...ma akartam elkezdeni a nyári tatarozást...erre...alig szed ki valamit....hát azthittem hanyatt esek a kádszéléről...évente kellene új epilátort venni??? vagy mi a fene??? A tök egyszerű philips jobban teljesít 10év után mint ez...botrányos...

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2017. április 26.

Tökéletes hidratáló krém! Olcsó,kiadós,gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, jó rá sminkelni,finom puha bőrt eredményez.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. március 27.

Olcsó, tartós, szépen kopik, nem lepereg...nem szárít annyira mint más matt rúzs...hát a többezres társait leveri...Ezért nyúlok nap mint nap! Szuper könnyű vele dolgozni. Ha több réteg kerül a szájra az sem morzsolódik le. Imádom!!!