Dalmicica

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Karácsonyi Varázslat Egzotikus Vaj

Manna Karácsonyi Varázslat Egzotikus Vaj
2016. március 24.

Féláron vettem és nagyon megérte! Imádom az illatát. Igazi téli karácsonyi illat. Az egész szoba tele van vele, ha bekenem vele magam :) Shea vaj függő vagyok tehát ez is szuperül bevált női gondjaimra ( amire csak a manna shea vaj hat)

MakeUp Revolution Iconic Smokey

MakeUp Revolution Iconic Smokey
2016. március 24.

Ahh nekem nagyon nagy csalódás :( Annyira vágytam rá...vagyis igazából a naked smoky-ra, de azt nem engedhetem meg magamnak :'(
Napokig hezitáltam, hogy megrendeljem-e...aztán megjött és bumm...így ránézésre szép színek...viszont porol, szerintem nem elég pigmentált...az ecset ami benne van viszont használható.

Uriage Isofill Intenzív Ráncfeltöltő Szérum

Uriage Isofill Intenzív Ráncfeltöltő Szérum
2016. március 12.

Én mintákat kaptam belőle elég sokat. Használom egy ideje reggel-este, de hidratáló hatásán kívül semmit nem tapasztaltam. Elég nagy ráncok vannak a szemem alatt 27 éves létemre :( de ez a krém semmit nem kezd velük...Pozitív hogy nem könnyezek,nem dagad fel a szemem, mint sok szemránckrémtől,könnyű,frissítő, hamar beszívódik, de semmi extra. Meg tutira nem venném pláne ennyiért...nagyon durva ára van ahhoz képest hogy egy könnyű szemkörnyékápoló hatása van.

Uriage Gommage Intégral Mélytisztító Bőrradír Tusfürdő

Uriage Gommage Intégral Mélytisztító Bőrradír Tusfürdő
2016. március 12.

Rendelésem mellé kaptam egy 50ml-es kiszerelést. Iszonyat jó kis cucc. Csak arcra használom. Nem pirosodik ki a bőröm, nincs utána ilyen száraz feszülő érzés. Frissítő. Illata nem tolakodó, bár jobban örülnék, ha nem tennének egy termékükbe sem parfümöt :) Észrevettem, hogy lassan kikopnak a krémeim és csak Uriage termékek maradnak :)

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2016. január 11.

Eddig az aloe verás verziót használtam. Sokáig azt hittem korpás a hajam, tévedtem. Allergia volt, ugyanis EGY használat után eltűnt mind egy szálig a "korpa"...azóta elhasználtam egy flakont és ezt a teafa olajosat vettem meg, mert elég gyorsan zsírosodó a hajam. Namost...eddig 2-3 naponta kellett mosni...most, hogy ezt használom simán kibír 4-5 napot. Max azért mosom meg, mert szanaszét áll a rövid hajam :D De nem azért kell mert olyan mint akit leköptek...A hajam szép fényes tőle. Kicsit szárít, ezért tényleg csak annak lehet jó, akinek gyorsan zsírosodik a haja...
Kicsit sokalltam az árát, viszont egy flakon a rövid hajamra szeptembertől most januárban fogyott el.
Isteni illata van, kevés kell belőle. Szuper, hogy nincs tele mindenféle szutyokkal. Csak ajánlani tudom!!! :)

Uriage AquaPrécis Gel-Créme Fraicheur Hydratation Dynamique

Uriage AquaPrécis Gel-Créme Fraicheur Hydratation Dynamique
2015. december 10.

Update: Megvettem a nagy kiszerelést már pár hónapja. Imádom még mindig. Nem üt ki. Könnyű krém, hamar beszívódik. Az eddigi legjobb arckrém amit használok és nem vágtam a kukába 3 hét után :D Nagyon kicsi is elég belőle. Még mindig tele van a tubus.

Pici mintákat kaptam belőle és 2 hete használom reggel,este a márka termálvizével együtt. Meglepően jó. Hidratál, pattanásokat nem okozott..sőt ami volt gyorsabban elmúlt.Most tiszta az arcbőröm, ami nagyon ritka állapot... Illata finom friss, nem tolakodó. Mattító hatása is van de én inkább azt mondanám, hogy természetes a bőr tőle. Nagyon pici elég belőle. Egy 3 ml-es minta 1 hétig elég volt :) Nagyon megfontolom, hogy megveszem a teljes kiszerelést, ugyanis eddig a legjobb hidratáló krém ami bevált pocsék tulajdonságokkal rendelkező bőrömre :D

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz
2015. december 8.

Felesleges...semmit nem csinál sajnos :(

Avon Planet Spa Török Termál Fekete Szappan

Avon Planet Spa Török Termál Fekete Szappan
2015. november 12.

Isteni kis szappan volt...csak az SLS miatt nem szereztem be többet belőle...jha és hát a fehér kád utána elég ramaty lesz :D

Avon Planet Spa Török Termál Rhassoul Agyagos Arcmaszk

Avon Planet Spa Török Termál Rhassoul Agyagos Arcmaszk
2015. november 12.

Nekem most fogy el, és látom már nem gyártják...hát sajnálom, mert szerettem. Kiszívta a faggyút a miteszerekből. Utána kell hidratálni, de szuper kis maszk ez is :D

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testradír

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testradír
2015. november 12.

Isteni illat, szuperül radíroz. Használat után nincs húzódó érzés a bőrön. Sőt...hidratál is. Nagy mennyiség. Szuper!