Dancsi91

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó
2017. november 9.

Vízhiányos, zsíros bőrre szerintem a legjobb választás. Főleg, ha nem szeretnék maszkot viselni az arcomon :) Természetes, az apróbb hibákat elfedi.

Dior Rouge Dior Baume

Dior Rouge Dior Baume
2017. augusztus 1.

Garden party árnyalat van meg, színre szép, de a tudásától, tartósságától nem nagyon vagyok elájulva. Oké, hogy hidratáló termék, oké hogy dior..de azért mégiscsak. Csomagolás, illat, szín miatt megy a 4 csillag, egyébként szerintem nem éri meg az árát.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2017. augusztus 1.

Nagyon finom, imádom:) Itt krémmánián vettem egy kis parfüm maradékot, gondoltam kipróbálom. Régebben is tetszett az illat, de nem rajtam..most viszont, mintha rajtam is változott volna az illat, az erős dáma illatból lett egy enyhe grafitos, édeskésebb, már-már majdnem chance illat (a chance nálam amúgy is örök szerelem). Imádom, ez a két parfüm lett a kedvencem.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2016. november 29.

Az általam valaha használt legjobb szemöldökpor! 2 éve vettem meg, azóta szinte minden nap használom, és mégis kevés hiányzik belőle, valamint nagyon természetes hatása van.

The Body Shop Piñita Colada Body Butter

The Body Shop Piñita Colada Body Butter
2016. október 14.

Olvastam pár kommentet róla, és az a véleményem, hogy ahány ember, annyi féle illattá alakul. Rajtam kifejezetten finom illata van szerintem, mindenki dicséri. Bár már nem aktuális illat (hiszen elmúlt a nyár), de nálam télen, nyáron mindig a kókuszos illatjegyek a befutók, így télre is őt fogom használni. A hidratálása nálam elég jó, mivel az arcbőrömön kívül mindenhol nagyon száraz a bőröm, így "nehezebb" krémet igényel.:)

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2016. szeptember 29.

Egyszer próbáltam egy amber rose árnyalatot, gyönyörű volt. Ami a tartósságát illeti, arra se lehetett panaszom, mivel még az én könnyen zsírosodó szemhéjamon sem gyűlt össze az apróbb ráncokban.

*Ha esetleg valakinek van egy eladó amber rose árnyalata, tök mindegy milyen állapotban, szóljon és megegyezünk:D

Oriflame Love Nature Arcradír Aloe Verával

Oriflame Love Nature Arcradír Aloe Verával
2016. szeptember 22.

Szerintem zsíros bőrűek kerüljék el jó messzire ezt a készítményt.. azon kívül, hogy kb fél óráig sima és puha lesz a bőröm, semmi mást nem tesz. A mitesszerek ugyanúgy néznek ki, de mivel megdörzsöltem a bőrfelszínt, még gyorsabban és még jobban zsírosodik a bőröm tőle. Mivel problémás a T-zónám, így nekem ez extrán rossz. 2 csillag, de csak az illata miatt, mert az viszont nagyon kellemes, uborkás.

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2016. szeptember 19.

Már nem is számolom, hogy hányadik tubust használom belőle. Persze kifejezetten száraz bőrűeknek nem a legjobb, de egy normál bőrre bőven megfelel, és az illata sem utolsó:)

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2016. szeptember 13.

Nekem semmit sem csinált az arcommal, kivéve, hogy zsírosabb lett. Csak az illata miatt kap 2 csillagot, mert az nagyon fincsi volt.

Chanel Chance EDP

Chanel Chance EDP
2016. szeptember 13.

Idestova körülbelül 4-5 éve használom, letehetetlen. Mielőtt elfogyna, mindig elkezdek gyűjteni a következő 100ml-isre, mert egyszerűen nem tudok létezni nélküle. 1 üveg nagyon sokáig elég, ha befújom vele reggel magam, este fürdéskor is még érződik. Ennyi, ez a chanel. És én imádom.