Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. január 6.

Ez elott a pupa ketfazisu ruzsat használtam ami megkell mondanom tokeletes, de ez sem sokkal marad el tole. Szep színek, jo illat es nagyon nagyon tartos. Megkapja az 5*-ot mert arra ertek aranyban szuper!

Joico Moisture Recovery Balzsam

Joico Moisture Recovery Balzsam
2018. május 4.

Megmentette az életem, de a hajam legalábbis mindenképpen. Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, szőkített göndör hajam van és elég rossz állapotban volt már, mikor elkezdtem használni ezt a balzsamot. Csodát tett! Imadom!

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2018. május 4.

Egy másik maybelline spirál utan esett erre a választásom, ki szerettem volna próbálni valami mást, elég szkeptikus voltam ezzel a kefével kapcsolatban, de igazából sokkal jobb mint vártam, szépen szétválasztja a pillákat, és nem kenem össze vele a szemhélyam, viszont nem tud sokkal többet a többinél, egynek elmegy, de legközelebb kipróbálok valami mást.

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
2018. május 4.

IMÁDOM, idén nyárra mindenképpen szerettem volna egy highlightert és meg is találtam, szuper fénye van, könnyű vele dolgozni es tartós is. Újravevős!!!

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2018. május 4.

Ma vettem meg, ugyhogy még nagy véleményt nem tudok alkotni, de már az üzletben magamra fújkáltam és nagyon megfogott. Édeskés illata van szerintem igazán nőies de nem tolakodó, viszonylag tartósnak tűnik a zara oriental utan. Nyárra való táskába dobós parfümöt szerettem volna, azt hiszem megvan. :)

Yamuna Joghurtos Hidratáló Arckrém

Yamuna Joghurtos Hidratáló Arckrém
2017. augusztus 3.

Kb fél éve használom ezt a krémet és nagyon szeretem. Egyik legjobb hidratáló amit eddig használtam. Fincsi joghurtos illata van és azóta kevesbé zsirosodik a bőröm. Ötös!

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs
2017. július 4.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, a 140-es Pinker Bell árnyalat van meg, meseszép a színe, és nekem tartós bár én minden rúzsomat szájceruzával együtt használom és kicsit az egész számat besatírozom vele. Megkapja az 5-öt.

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder
2016. szeptember 26.

Jó kis bronzosító, a világosabb árnyalat van meg. Szépen csillog tőle a bőröm, tartóssaga is jó. Ajánlom.

Miss Sporty Insta Glow Primer

Miss Sporty Insta Glow Primer
2016. szeptember 26.

Első primerem ez a termék. Egyszerűen imàdom, tartós tőle a sminkem egész nap és nem zsírosodik be a bőröm a smink alatt. Szuper cucc!

Miss Sporty Pump Up Extra Lash Szempillaspirál

Miss Sporty Pump Up Extra Lash Szempillaspirál
2016. szeptember 26.

Itteni kommentek miatt vettem meg és nem csalódtam benne. Àr-érték arányban egyik legjobb spiràl.