Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Playboy Play It Lovely EDT

Playboy Play It Lovely EDT
2013. október 4.

Először ezt próbáltam kaptam ajándékba nagyon szerettem el is fogyasztottam kettőt. Ezután következett a play it rock azt még jobban de nem volt nekem eléggé tartós bár rajtam nagyon kevés parfüm marad meg szóval lehet velem van a baj :)

Labello Pure And Natural Mint & Minerals

Labello Pure And Natural Mint & Minerals
2013. október 4.

Megvettem, mert kíváncsi voltam rá használtam már a kamillásat és a mézeset én szeretem az ilyen bio cuccokat és ezzel sincs bajom bár lehet legközelebb a mézeset veszem megint az valahogy jobban bevált.

Balea Young Soft & Clear Korrektor

Balea Young Soft & Clear Korrektor
2013. október 4.

Elhasználtam párat már és szerintem még fogok is! Olcsó és jó a gyulladt bőrre, nagyon jó kis termék!

New Yorker Woman Dress For The Moment EDT

New Yorker Woman Dress For The Moment EDT
2013. október 4.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt! Kellemes az illata és nagyon de nagyon tartós! Nem is kerül sokba és az illata fűszeres.Imádom!

Essence Forget it!

Essence Forget it!
2013. október 4.

A szem alatti karikák eltüntetésére szánt rész tökéletes a többi felesleges szerintem.

Essence Pure Teint Mousse Alapozó

Essence Pure Teint Mousse Alapozó
2013. október 4.

Egy időbe használtam, de aztán abbahagytam, mert begyulladt tőle a bőröm aki kicsit is törődik magával nem vesz ilyet borzasztó az összetétele!!!

Essence Like A Trip To Ny

Essence Like A Trip To Ny
2013. október 4.

Először egy kicsit vettem csak kipróbálni aztán egy nagyot, nagyon kellemes az illata nagyon tetszik kár, hogy nem tartós..:(

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam
2013. október 4.

Nagyon krémes és jó illatú. Hidratál és tartós is szépen csillog, én nagyon szeretem!

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2013. október 4.

Szeretem és időnként használom, teljesen jó!

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2013. október 4.

Ez tényleg nagyon jó, eddig ha feltettem egy szemhéjpúdert akkor pár óra múlva már a fele lekopott, viszont ezzel a kis csodaszerrel bármelyik tartós lesz! És sokáig elég.