Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. október 4.

Eddig kettő fogyott el és tényleg nagyon tartós illata kellemes, viszont kicsit ragadós.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2013. október 4.

Sokat elhasználtam már főleg mert olcsó, de egyébként jó is.

L'Oréal Studio Line Curl Power Újragöndörítő Hab

L'Oréal Studio Line Curl Power Újragöndörítő Hab
2013. október 4.

Régebben használtam ezt a habot és megvoltam elégedve vele ez után taftot vettem most pedig got2b göndörítő habot ami azt hiszem Mo-n nem kapható, pedig nagyon jó!

Nivea Straight&Gloss Hajegyenesítő Krém

Nivea Straight&Gloss Hajegyenesítő Krém
2013. október 4.

Nagyon göndör hajam van, de ahhoz képest egészen jól egyenesít szinte mindegy mit kenek a hajamra ha esik az eső vagy csak párás az idő így is úgy is begöndörödik. Én a hővédelme miatt használom de szerintem azért egyenesít is.

Garnier Mineral Action Control Deo Spray

Garnier Mineral Action Control Deo Spray
2013. október 4.

Kellemes illat és hatásos is! Nekem is kell egy kis szünet, de egyébként tökéletes!

Logona Intenzív Regeneráló Sampon bio gingko kivonattal

Logona Intenzív Regeneráló Sampon bio gingko kivonattal
2013. október 4.

Eddig 1x használtam, de pozitív élmény volt jó az illata és jól habzik. Nem volt zsíros a hajam tőle és nem ragadt össze. Megelőlegezek egy 5öst!

Balea Kézápoló Lotion Fekete Áfonyával

Balea Kézápoló Lotion Fekete Áfonyával
2013. október 4.

Én Ausztriába szereztem be egyet amit 2 nap után tovább is passzoltam egy barátnőmnek. Nekem fontos, hogy ne legyen tele minden féle adalékkal és az illata sem tetszett nagyon édes és mű, miután kipróbáltam annyira nem tetszett, hogy inkább kezet mostam. Arról, hogy mennyire hidratál nem tudok nyilatkozni, mert nem volt időm kipróbálni.

Nivea Brillant Blonde Sampon

Nivea Brillant Blonde Sampon
2013. október 4.

Jó kis sampon kellemes illattal. Fényes lesz a hajam tőle bár már nem használom, mert áttértem a biokra. Azért kap 4 csillagot!

Got2b Megalomania Hajhab

Got2b Megalomania Hajhab
2013. október 4.

Tény hogy nem olcsó, de parabén mentes ami jó pont! Az illata málnára hasonlít szerintem, de nem tartós. A hajam szép dús lesz tőle.

Garnier Intensive 7 Days Nyugtató Testápoló Krémzselé

Garnier Intensive 7 Days Nyugtató Testápoló Krémzselé
2013. október 4.

Nekem ez a testápoló vált be a legjobban kb. 3at használtam már el (a nagy kiszerelést). Ha nap mint nap használom puha lesz a bőröm. Az illata finom és frissítő a hatása, sokáig érződik.