Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs
2016. szeptember 26.

Az egyik nude és a legsötétebb szín van meg nekem, valószínüleg lesz több is mert imàdom. Kell egy kis idő amíg mattra szarad, de tartós és nem szárít. Színei egyszerűen gyönyörűek!

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2016. június 12.

Egy barátnőm használta tavaly nyáron neki eredeti vörös haja van és szépen kiszőkítette már már az egészet, én mindig is szőke voltam hol világosabb hol sötétebb. Nemrég még sötétebb vörösesszőke festett hajam volt, de most, hogy használom kezd megint szép aranyszőkévé válni (nem, nem sárga). Eddig egy tubussal használtam el száraz hajra kenve majd hajszárítóval megszárítottam. Most két naponta használom, mert szeretnék megint olyan "szépszőke" lenni. Szerintem még 1-2 hét és meglesz ezzel a szuper jó kis termékkel. Nekem nem szárít.

Miss Sporty Instant Lip Colour

Miss Sporty Instant Lip Colour
2016. június 12.

Nekem a bubble pop árnyalat van meg és nagyon szeretem, amellett, hogy olcsó volt még tartós is és szép színe van, felvitele is könnyű. Ajánlom!

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2015. június 23.

Most már kb. 3 hete használom és szeretem. Valóban szebb a bőröm tőle nem pattogzik ki reggel felkenem, rá a smink és tökéletes. Ajánlom.

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2015. június 23.

Nem tudok véleményt mondani a többiről mert csak ezt vagyok hajlandó használni. Régebben is ezt használtam aztán most megint ugyanolyan mint régen. Szépen egyenletesen barnít de érteni kell hozzá ez nem egy sima testápoló, hogy mindegy hova mennyi jut. Fokozatosan leszek tőle szép napbarnított nem foltos nem kopik le ha 1-2 napig nem kenem fel. Nekem tökéletes. Hidratál is ami plusz.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Cseresznye

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Cseresznye
2015. június 23.

Nagyon imádom. 1000 éve szerettem volna piros árnyalatú rúzst de valahogy egyik se állt jól nekem. Ez viszont nagyon szép nem olyan tolakodó színű és igazán szép egészségesen piros ajkaim lesznek tőle. Újra fogom venni. Illata is tetszik. Nem szárít de különösebben nem is hidratál.

Yves Rocher Plaisirs Nature Vadszeder Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Vadszeder Hab- és Tusfürdő
2015. június 23.

Ajándékba kaptam mivel én nem nagyon használok tusfürdőt. Nagyon kellemes egy meleg nyári nap után ezzel tusolni. Mivel tusfürdő és SLS-es csak 3-at kap.

Yves Rocher Plaisirs Nature Málnás Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Málnás Testápoló
2015. június 23.

Ajándékba kaptam szülinapomra. Már régebben is tetszett az illata de eddig sose vettem meg magamnak. Így hogy kaptam nagyon szeretem isteni az illata igazán frissítő nyári testápoló. Elég jól hidratál.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. február 26.

SZUPER!!!!!!!! Sok maybelline spirált használtam már és szinte mindegyiket szerettem, de ez csoda! Kedvenc!

Alverde Deo-Zerstäuber Magnolienblüte Malve

Alverde Deo-Zerstäuber Magnolienblüte Malve
2015. február 21.

Csak estére használom, mert nem szeretnék akkor is alumíniumos deot fújni. Az illata nagyon kellemes. Szerintem estére teljesen jó, de egy meleg nyári napon azért nem próbálkoznék meg vele.