Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2015. február 11.

Igen ez egy régi tini parfüm DE! Nekem tetszik. Nem rég vettem meg akciósan és szerintem ez egy kellemes tavaszi-nyári parfüm. Az én középiskolás éveimből teljesen ki maradt (nálunk a playboy volt a menő) és most azt gondolom ez egy jó kis csajos-nőcis parfüm. Viszonylag tartós. Régóta vágytam rá. A kis bojt külön édes. :)

Christina Aguilera by Night

Christina Aguilera by Night
2015. február 11.

Egyik nagy kedvencem. Őszre-télre vettem egy 15ml-est és imádom! Tartós és nagyon finom nőies illat. Jövő őszre szerintem újra veszem!

Remington AC5011 Pearl Hajszárító

Remington AC5011 Pearl Hajszárító
2015. február 11.

Nagyon jó hajszáritó! Az egész család ezt használja évek óta! Szupiii!

Remington S3500 Hajsimító

Remington S3500 Hajsimító
2015. február 11.

Tényleg jó. Viszonylag régóta használom. Előtte egy belissima jàdeköves példányom volt na az valami borzalom. Ezt viszont szeretem. Azért 4* mert 100% hogy van ennél is szuperebb!

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95
2015. február 11.

Már megvan egy jó ideje és nagyon szeretem bár ritkán használom. Kényelmes vele dolgozni és szép hullámokat csinál.

Alverde Mandula-Argán Hajolaj

Alverde Mandula-Argán Hajolaj
2015. február 11.

Ausztriába még kapni. Mivel növesztem a hajam mindent meg teszek, hogy ne károsodjon. Száraz haj végemre tettem rá és kicsit tényleg olyan zsíros kinézetű lett. Remélem azért a hatása jó lesz. Számomra eddig a l'oréal hajolajai váltak be legjobban.

Wella Wellaflex Hajhab

Wella Wellaflex Hajhab
2015. február 11.

Használtam már máskor is wellaflex habokat. Mindig ugyanazt hozzák, ezt azért vettem, mert épp kellett egy és akciós volt. Nem ragad tőle a haj és dúsít is. Legközelebb baleat veszek, hallottam hogy jók.

Balea Hidratáló Hajkúra, Mangó és Aloe Vera

Balea Hidratáló Hajkúra, Mangó és Aloe Vera
2015. február 9.

Egy nem túl sikeres hajfestés majd vissza szőkítés után vettem pár ilyen 5 perces balzsamot, hogy kicsit rendbe tegye a borzasztóan száraz hajamat. Ez volt az egyik amit kipróbáltam. Amire emlékszem az az isteni illat. Puhává tette a hajam és finom illata lett. Azt, hogy pontosan mennyire ápol nem tudom megmondani, mert az akkori hajamon csak egy jó alapos vágás segített. Kenhettem rá akármit. Ezért 4*.

Joico K-Pak RevitaLuxe Hajpakolás

Joico K-Pak RevitaLuxe Hajpakolás
2015. február 8.

A nagy pumpás változatot vettem meg az ebayen. Gondoltam kéne már valami igazán jó kis pakolás, hogy fényes, ápolt és puha legyen a hajam. BEJÖTT!
Nem minden mosás után használom ezt de azért próbálom minden második hajmosásnál ezt fel tenni egy olyan 10-15 percre. Amikor megszárítom a hajam nagyon puha, fényes és illatos lesz. Szeretem nagyon!!!! Fogok még venni!

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2015. február 8.

Nagyon sok sampont kipróbáltam már, nivea szőke sampontól a garnierekig de eddig ez visz mindent! A fodrászom mondta, hogy sokkal fakóbb lett a hajam és hogy váltsak sampont, mert sok sampon kiszedi a hajnak a színét és ő mondta, hogy próbáljam ki ezt. Olyan fodrászos illata van és tényleg jó. Balzsamnak pedig a panten pro v színkímélőjét használom ez a kettő így nagyon bevált.