Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Studio Silk & Gloss Hot Straight Hajkisimító Krém

L'Oreal Studio Silk & Gloss Hot Straight Hajkisimító Krém
2015. február 8.

Évek óta használom, de csak mikor amúgy is jó idő van és nem párás. Ha rosszabb az idő akkor tigi. Elég göndör hajam van és egyébként szépen kiegyenesíti. Nem is kell egy mogyorónyinál több belőle szépen eloszlatom a hajamon, kiszárítom és vasalom. Védi a hőtől és szép puha lesz tőle a hajam. Ebből még van egy kicsi, újabbnak már a másik csomagolásost (sötétebb lilás rózsaszínt) tudtam csak megvenni, de megnéztem és szinte ugyanazok az összetevők. Az egyik legjobb egyenesítő.

Duchesse Intim Mosakodó Fresh (régi)

Duchesse Intim Mosakodó Fresh (régi)
2015. február 8.

Ez az első ilyen mosakodó gél amit használok mindenképpen SLS menteset szerettem volna és végül ezt választottam amit jól tettem, mert tényleg jó és isteni illata van nekem ilyen dove-ra emlékeztető. Jól habzik.

Alverde Szemránckrém Szemvidítófű- és Körömvirág-kivonattal

Alverde Szemránckrém Szemvidítófű- és Körömvirág-kivonattal
2015. február 8.

Kíváncsiságból vettem. Nagyon finom természetes illata van, igazából megelőzésre használom na meg persze azért, mert gondoltam nem árt ha valami kicsit hidratálja a szemkörnyékemet. Az van rá írva, hogy reggel-este vigyük fel, én csak esténként használom és így is jó szerintem. Puha a bőröm, ráncaim szerencsére még nincsenek úgyhogy erről a hatásáról nem tudok nyilatkozni. De bízom benne, hogy később arra is jó lesz, szeretem az alverde termékeket.

Tigi Catwalk Look-Lock Könnyű Hajlakk

Tigi Catwalk Look-Lock Könnyű Hajlakk
2015. február 8.

Hatásos főleg, ha a tigi egyenesítővel használom. Csak esős párás időbe használom akkor körbe fújkálom magam vele és szép egyenes marad a hajam, néha kicsit bele is vasalom a hajamba úgy mégjobb.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2015. február 8.

Hamvas szőke hajra tettem a 8-as árnyalatot ami a natur szőke. Szépen egyenletesen befogta, illata nekem annyira nem tetszik. Kicsit sötétebb lett mint a dobozon lévő de fakul és a 2-3 mosásnál már szép természetes szőke. Régebben a casting-al festettem és nagyon szerettem de most valahogy nincs olyan árnyalat amit szívesen felkennék. Következő próbálkozás a prodigy 8.0-ás árnyalata lesz.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. február 8.

A nude árnyalat van meg. Gondoltam ilyen jó áron egy szép és tartós rúzs..túl jól hangzik, sajnos igazam lett..szép a szín nem szárít viszont nekem kb. 5 perc alatt jön le. Többet biztos nem veszek akármilyen olcsó is. Most a maybelline 24h szuper tartós rúzsát fogom kipróbálni arról nagyon jókat olvastam. Kíváncsi leszek. Ez csak 3*.

Labello Milk & Honey Ajakápoló

Labello Milk & Honey Ajakápoló
2015. február 8.

Nagyon szeretem ezt a fajtát a hideg téli napokra. Kellemes az illata. Jól hidratál.

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló
2015. február 8.

Szeretem ezeket a natur szerű labellokat. Ez az egyik kedvenc a másik a mézes. Jól hidratál. Mondják a sima labellokra hogy szárítanak ennél én nem vettem észre. Illata is kellemes.

Balea Szőrtelenítés Utáni Bőrnyugtató Krém

Balea Szőrtelenítés Utáni Bőrnyugtató Krém
2015. február 8.

Muszáj volt vennem valamit mert állandóan kipattogtam borotválkozás után. Tetszik az illata és hatásos is. Nem csodaszer de tényleg megéri kipróbálni.

Manhattan Dip Vízálló Szemhéjtus

Manhattan Dip Vízálló Szemhéjtus
2015. február 8.

Szeretem. Nem mondom hogy nincs nála jobb de szép fekete és tényleg tartós. Nekem nincs bajom az ecsetével sem.