Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza
2015. február 8.

IMÁDOM! Nagyon régóta vadászom egy ilyenre. Nagyon tetszik ez a sárga fekete csomagolás. Csak ilyen mechanikus szemceruzát használok és tartós is szerintem. Ára is kedvező. <3

Rimmel Scandaleyes Retro Glam Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Retro Glam Szempillaspirál
2015. február 8.

Azért vettem meg, mert kellett egy spirál és a Müllerben féláron volt. Szerintem túl sok festéket vesz fel és túl nagy a keféje. Nem is dúsít igazán meg nem is nagyon hosszabbít. Szóval nem nagy szám. Remélem gyorsan elfogy. Viszont szép fekete ezért 3*.

Terra Naturi Vadrózsa és Mandula Testápoló Tej

Terra Naturi Vadrózsa és Mandula Testápoló Tej
2015. február 8.

Nem rossz nem rossz. Nagyon sűrű kis krém és jó az illata. Szépen beszívódik nem ragad. Árban sem vészes. Mindent összevetve azért 4* mert van azért ennél jobb is!

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk
2015. február 8.

Háááát...elég vacak. Mondjuk hitem se nagyon volt benne de gondoltam az ára miatt megér egy próbát. Amikor kinyitottam majdnem össze ragadt az ujjam tőle, mert olyan az állaga mint a ragasztó. Sem az állag sem az illat nem tetszik. Azon kívül hogy ideig óráig puha lett az arcom semmi mást nem tapasztaltam.

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)
2015. február 8.

Olcsó, tiszta és jó. Kicsit tényleg csíp az elején, de olyan jól esően. Tetszenek benne a szemcsék de az illata nekem nem jön be, viszont szép puha lesz tőle a bőröm, én csak heti egyszer használom. Mindent összevetve jó kis termék.

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Krém

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Krém
2015. február 8.

Göndör hajamat szépen rendbe tartja. A lényeg, hogy nem kell belőle túl sok, mert kicsit ragadós az állaga. Mielőtt megszárítom a hajam előre dobom bele gyűröm és utána jöhet a diffúzoros hajszárítás. Ami miatt mínuszt kap az az, hogy iszonyatos szaga van legalábbis számomra nagyon kellemetlen, mint valami köptető. :/

Tigi Bed Head Straighten Out

Tigi Bed Head Straighten Out
2015. február 8.

Ez egy nagyon jó kis termék. Nekem göndör hajam van és szépen egyenesíti főleg ha a pára taszító lakkal használom együtt. Nem olcsó de ha külföldről rendelitek sokat lehet spórolni :)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2014. október 3.

Egy időben sokat alapozót használtam és sokat próbáltam ez az egyik legjobb tetszik az adagolója nagyon praktikus. Szerintem szuper a feledése és tartós könnyen felvihető. Ára is jó! 5*!

Playboy Play It Lovely Parfum Deo

Playboy Play It Lovely Parfum Deo
2014. október 2.

Sajnos semmit nem ér. Szoba illatosítónak használtam el szinte az egészet.

Garnier Fructis Style Extreme Gel - Hajzselé

Garnier Fructis Style Extreme Gel - Hajzselé
2014. október 2.

Ritkán használok zseléket csak akkor ha extrém fixálást szeretnék elérni. Imádom ennek az illatát és kis mennyiségben jól tartja a hajat.