Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Balea Melegítő Lábkrém

Balea Melegítő Lábkrém
2014. október 2.

Az illata isteni, viszont nem melegít nekem konkrétan az első használat után jég hideg volt a lábam, viszont jól hidratál.

Update: észrevettem, hogy az enyém amit Ausztriába vettem parabén-mentes, ez érdekes mert itt szerepel benne rendesen! Használgattam tovább és tényleg nem mindig melegít bár néha érezni némi bizsergést, de ha bundás meleg zoknit húzok rá elalvás előtt hihetetlen puha lesz a lábam! Ezért kap még egy plusz csillagot!

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj
2014. október 2.

Használtam régebben Balea melegítős lábkrémet és az nagyon szerettem hatását is illatát is, viszont nem tudom most lehet-e kapni de egy időben nem volt és megvettem ezt a krémet a kis tégelyeset próbából. Használom már egy ideje és még mindig van! Jól hidratál és tényleg sokáig elég néha a könyökömre is kenem és szépen hidratálja. Baleát jobban szerettem ezért csak 4*!

Pantene Pro-V Protect & Shine Balzsam

Pantene Pro-V Protect & Shine Balzsam
2014. október 2.

Mindig is imádtam a panten balzsamokat ez sem kivétel. Régen használtam ilyen balzsamot de megtaláltam ezt akciósan és velem jött haza. Ugyanazt a hatást hozta mint régen nekem ilyen szalon termék illatban is hatásra is. Szeretem!

Alverde Napozás Utáni Testápoló Schisandra Kivonattal

Alverde Napozás Utáni Testápoló Schisandra Kivonattal
2014. október 2.

Sikerült a nyáron vörösre égni :D gyorsan kellett valami és el rohantam a dmbe. Nem akartam mindenféle kencét magamra kenni és ezt találtam. Nehezen eldolgozható, de jó termék enyhítette a pirossàgot és hűsìtett is! Régen hauschka terméket használtam az azért jobb!

Got2b Volumania Spray Hajhab

Got2b Volumania Spray Hajhab
2014. október 2.

Imádom az illatát! Én igazából hajtőemelőnek használom és arra nagyon jó! Egyből a hajam tetejére fújom és bele maszìrozom. Szeretem ötös!

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray
2014. október 2.

Elhasználtam 2-3 flakonnal és mostanában azt veszem észre hogy zsíros lesz a hajam bármennyire is kerülöm a hajtöveimet ezért vissza kellett térnem a gliss kur ápolókhoz.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2014. október 2.

Én a Douglasba szereztem be és nagyon szeretem bár ritkán használom, de mikor már nem friss a hajam és lusta vagyok fújok egy keveset. Kellemes illata van és még nap közben is szoktam érezni. Eddig ez a kedvencem!

Balea Szárazsampon (régi)

Balea Szárazsampon (régi)
2014. október 2.

El használtam egy flakonnal és igazából semleges a véleményem, se nem rossz se nem jó. Kicsit talán frissíti a hajat de csodát nem szabad várni tőle. Mellesleg fullasztó szaga van használat közben semmiképp ne vegyünk levegőt ha csak nem akarunk megfulladni!

Got2b Twisted Curling Mousse

Got2b Twisted Curling Mousse
2014. október 2.

Csatlakozom! Nincs erős illata és nem ragad. Tényleg szép loknikat varázsol. Én Ausztriába szereztem be belőle. Nem olcsó de tény, hogy ez a legjobb hajhab göndör hajra!

Taft Glanz Hajlakk

Taft Glanz Hajlakk
2014. október 2.

Sok sok hajlakkot próbáltam már általában a taft különböző termékeit. Most ezt használom, mert nyáron fontos volt a hajszínem védelme. Az extra erős taftokat nem szeretem, mert olyan kemény lesz a hajam attól félek egyszer csak félbe törik :D Ezzel elégedett vagyok, de biztos létezik azért jobb is.