Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2014. október 2.

Második tégelyt használom most, felváltva más balzsamokkal, ezt általában pakolásként teszem fel kb 15-20 percre úgy hogy törölközőt is csavarok a hajamra. Vigyázni kell, hogy a hajtőre ne kerüljön, mert zsíros lesz a haj, viszont ezt leszámítva szépen rendbe teszi a száraz hajat! Plusz pont az összetevőkért! Így ötös!

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj
2014. október 2.

Évek óta használom, ami kb. két üveget jelent mivel rendkívül tartós!!! Illata nagyon finom természetes. Ára nem olcsó de szerintem megéri. Ausztriába beszereztem egy száraz hajra való szérumot is amibe több növényi olaj található és ez is 5*! Általában törölköző száraz hajra kenem a teljes hosszra és külön a végekre.

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló
2014. október 2.

Eddig a Garnier Body Tonic-ját használtam aminek jó az illata és ápol is nem is azért cseréltem le. mert nem jó hanem, mert tisztább összetevőkre vágytam! Még csak a karomon használtam, de tényleg szupernek tűnik és jó sűrű!

Katy Perry Royal Revolution

Katy Perry Royal Revolution
2014. október 2.

Ausztriába egy Bipába fújtam magamra a tesztert és nekem nagyon de nagyon tetszik az illat, kár, hogy egyáltalán nem bizonyult tartósnak hiába EDP :( nagyon sajnálom mert különben a nem túl alacsony ár ellenére is megvettem volna. Az üvege csodaszép, de sajnos ez édeskevés! :((

Rexona Shower Clean Fresh Deo Spray

Rexona Shower Clean Fresh Deo Spray
2014. október 2.

Friss és kellemes illat, megfelelő hatás, nekem az egyik legjobb!

Balea Deo & Bodyspray Mango Mambo

Balea Deo & Bodyspray Mango Mambo
2014. október 2.

Fürdés után fújom magamra mert éjszakára nem kell akkora védelem és alumínium mentes. Az illata valami isteni hatása is van bár nekem egy húzós napra semmit nem érne! Arra amire használom tökéletes!

Sensodyne Classic

Sensodyne Classic
2014. október 2.

Elsősorban nem azért használom mert érzékeny a fogam, bár a hideget tény, hogy nem mindig bírja. Jók az összetevők és én kerülöm a flourid tartalmú készítményeket akárki akármit mond! Nem olcsó, de viszont jó!

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal
2014. október 2.

Az itt olvasottak alapján megvettem. Még ugyan nem használtam de eltűnt hogy nagyon kicsike! Viszont az illata nagyon erős és láttam benne a verbéna darabkákat is. Kíváncsi leszek milyen a hatása!

Nesti Dante Paradiso Tropicale Maracuja-guava Natúrszappan

Nesti Dante Paradiso Tropicale Maracuja-guava Natúrszappan
2014. október 2.

Nyár elején vettem miután már rengeteg nesti dante szappant elhasználtam. Gondoltam jó kis nyári szappan lesz. Azt leszámítva hogy a csomagban más illata volt mint használat közben, elégedett vagyok a hidratálással. A többit is nagyon szeretem, szépek az összetevők!!

Schwarzkopf Essence Ultime Hajápoló Olaj Crystal Shine

Schwarzkopf Essence Ultime Hajápoló Olaj Crystal Shine
2014. október 2.

Dm-ben vettem akciósan. Törölköző nedves hajamra a L'oreal féle olajat teszem ezt már a száraz hajamra kenem. Nem lesz zsíros tőle és jó illata. Így mindenképpen megérte!