Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Balea 3-Klingen Miss Waikiki Beach Eldobható Borotva

Balea 3-Klingen Miss Waikiki Beach Eldobható Borotva
2014. október 2.

Szeretem az eldobható borotvákat. Végre találtam egyet normális áron 3 pengével. Szerintem jó.

Balea Borotvahab

Balea Borotvahab
2014. október 2.

Olcsó volt, kis kiszerelés és jó illat! Tetszik, hogy már egyből hab formába jön ki a flakonból. Viszont már csak itthon vettem észere, hogy az utolsó összetevője SLS, emiatt kicsit szomorú vagyok. Elhasználom de legközelebb keresek olyat ami nem tartalmaz SLS-t! :(

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon
2014. október 2.

Ez előtt alverde sampont használtam mert fontosak az összetevők, de egy idő után mindig zsíros lett a hajam tőle már mosás után egyből. Gondoltam keresek valami olyan sampont ami még megfelelő összetétellel rendelkezik, és akkor megláttam ezt a szilikon és paraben-mentes felirattal, gondoltam jó lesz és az illata is tetszett. Azóta is használom és beszereztem a másik két "mentes" verziót is. Hajam puha és illatos minden mosás után!

Balea Handcreme Papaya & Buttermilch

Balea Handcreme Papaya & Buttermilch
2014. október 2.

Finom illata van és olcsó nem mellesleg paraben-mentes. Hidratálása közepesen jó bár vannak ennél sokkal jobbak is, ha a kezed nincs nagyon igénybe véve akkor jó, egyébként érdemesebb ennél jóval hatékonyabbat beszerezni!

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. október 2.

Egyik kedvenc szempilla spirálom a másik a Cat Eyes. Nem pereg le nem kenődik el és szuperpillákat csinál! Nem mellesleg gyönyörű fekete!

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2014. október 2.

Több színbe is beszereztem már, buliba egyszerűen tökéletes! Még ha hajnalba nézek is a tükörbe még mindig tökéletes! Szupertartós!!

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2014. október 2.

Barátnőmtől kaptam születésnapomra. Valamitől tényleg működik. Kevesebb hajat szed ki fésülésnél, és könnyebben lehet vele fésülködni mint a többi hajkefével. Nem olcsó az tény, de csak egyszer kell megvenni ;)

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2014. október 2.

Akciósan vettem Dm-be egy 30ml-est. Kicsit tényleg közönséges illat de elhasználom. Virágos, friss illat de a többi Christina parfüm különlegesebb szerintem. Tartóssága megfelelő.

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted
2014. október 2.

Dmbe vettem egy kis 15ml-est. Erős illata van, már-már esküszöm túl erős, de ha kicsit tompul kellemes. Tökéletes őszi-téli parfüm.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. október 2.

Még csak két napja használom de jónak tűnik. Szépen le szedi a piszkot az arcomról és a sminket a szememről. Picit szárít.