Dancy08

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrprobléma: -

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2014. október 2.

Olyan mint a többi hajvégápoló, én mindet szeretem most ezt vettem meg mert új volt és meg tetszett. Régebben használtam alverde 2 fázisú ápolót de zsíros lett a hajam tőle. Ezek mindig beválnak.

s-he stylezone Quick Dry Körömlakk Szárító Spray

s-he stylezone Quick Dry Körömlakk Szárító Spray
2014. október 2.

Régebben használtam rendszeresen. Szerintem szuper jó termék.

Essence Stay All Day 12H Long-Lasting Powder

Essence Stay All Day 12H Long-Lasting Powder
2014. október 2.

A táskámba lévő kis neszeszerbe vettem egy ilyen púdert. Mindenképp olyat kerestem ami paraben mentes. Kicsit tényleg porolós de ezt leszámítva jó kis púder.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2014. október 2.

Soha senki ne vegyen ilyen festéket de főként vöröset ne mert konkrétan répa színű lett a hajam a töve meg piros. 2 napig jártam sapkába mire vissza szőkítettem!

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém
2014. október 2.

NAGYON JÓ! először a garnier bb-jét használtam ami nem rossz de ez valahogy mégis jobban bevált. Sokkal olcsóbb is jobban fed és nem kényelmetlen viselni sem, pici púder kell rá és tökéletes. Nincs erős krém illata és tényleg olyan mintha hidratálna is! Ötös!

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. október 2.

Sokáig a maybelline szempilla spirálokat használtam melyekkel egyébként elégedett vagyok, de annyira nyomták a reklámot hogy vettem egy ilyet. Először azt gondoltam ki dobom mert össze ragadtak a pilláim aztán valahogy hozzá szoktam. El használom de újra nem veszem.

Alverde Peeling Aprikose

Alverde Peeling Aprikose
2014. október 2.

Szeretem az összetételét és az illatát. Szerintem nem kell hogy egy peeling ennél durvább legyen. Hetente vagy ha el felejtem kéthetente használom és elégedett vagyok.

Gliss Kur Hyaluron Filler Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Hyaluron Filler Hajregeneráló Balzsam
2014. október 2.

Egy balul elsült haj festés majd vissza szőkítés után kentem nagy mennyiséget a hajamra és nagyon szép lett tőle. Jó kis balzsam.

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél
2014. október 2.

Régóta használom, szerintem jól lemossa a sminket és szépen tisztít. Nem szárít.

Playboy Play It Rock EDT

Playboy Play It Rock EDT
2013. október 4.

Nagyon szerettem kettő fogyott aztán kicsit meguntam. Finom az illata, de inkább ilyen őszies-télies parfüm.