dandelion

Regisztráció dátuma: 2014. április 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Tiaré Virág – Ylang-Ylang Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Tiaré Virág – Ylang-Ylang Hab- és Tusfürdő
2018. december 27.

Erőteljes virágillatú tusfürdő. Elsőre tömény, később viszont semmit nem lehet érezni az illatából. Az ekcémára hajlamos bőrömet repedésig és vérzésig szárította, amíg rá nem jöttem, hogy a tusfürdő miatt van ... Hatalmas csalódás

Barnängen Nutritive Testápoló

Barnängen Nutritive Testápoló
2018. december 16.

Gyorsan beszívódó, kifejezetten folyós állagú termék. Sajnos a nagyon száraz bőrömre semmilyen pozitív hatással nem volt, nem hidratált megfelelően. Csalódás

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj
2018. október 21.

Megszokott TBS testvaj minőség, kellően hidratál, de egy picit lassabban szívódik be, bár kevésbé sűrű mint amiket eddig használtam, ez lágyabb, krémesebb. Az illata nagyon tartós, órákig érzem magamon. Engem sütőtökre egy cseppet sem emlékeztet, vanília és karamell illatú, nekem a karamellás stroopwafel jutott róla azonnal eszembe, arra emlékeztet a legjobban.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
2018. október 21.

Nagyon krémes, meglehetősen sűrű tusfürdő, emiatt gazdaságosan használható. Nem szárít, de önmagában nem hidratál. Testvajjal együtt használva órákig érzem magamon az illatát. Az illatában a sütőtököt nem érzem, vaníliát és karamelt igen.

L'Occitane Délice De Rose Rózsa Ajakbalzsam

L'Occitane Délice De Rose Rózsa Ajakbalzsam
2018. október 3.

Nagyon kellemes állagú, finom rózsaillatú ajakbalzsam. Egyszerűen applikálható, bár eleinte picit többet nyomtam belőle a kelleténél, mert nem ismertem annyira a tubusos ajakápolókat. Megfelelően hidratál, a kiszáradt számat hamar rendbehozta. Nagyon elégedett vagyok vele.

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP
2018. szeptember 19.

Nagyon szeretem a jázmin illatot, észrevettem, hogy szinte az összes kedvenc parfümömben megtalálható, ezért bátran rendeltem meg látatlanban. Kifújáskor szerintem fojtogatóan tömény az illata, nem könnyen viselem, de egy-két óra múlva már egészen kellemes szolid virágillata van, én ekkor kedvelem igazán.

aussie 3 Minute Miracle Nourish Deep Treatment

aussie 3 Minute Miracle Nourish Deep Treatment
2018. szeptember 19.

Eszméletlenül jól hidratáló, isteni illatú termék. Az állaga nem nehéz, picit vizesebb is mint amit egy pakolástól várnék, de ezáltal könnyen eloszlatható a hajon, és gazdaságosabb a használata is. Kb. fél órát szoktam a hajamon hagyni, és utána nagyon selymes és könnyen kezelhető lesz, minden más szokásos formázót elhagyhatok.

The Body Shop Banános Tusfürdő

The Body Shop Banános Tusfürdő
2018. szeptember 19.

Nagyon kellemes illatú, krémes tusfürdő. Az állaga sűrűbb, az illata nagyon kellemes valódi banánpüré illata van. Tápláló, és nagyon gazdaságos használni, több mint két hónapja használom és még csak az első flakonnál tartok.

The Body Shop Banános Testvaj (régi)

The Body Shop Banános Testvaj (régi)
2018. szeptember 19.

Hozza a megszokott TBS testvaj minőséget, megfelelően ápol és hidratál, fél óra alatt teljesen beszívódik, és nem ragad. Az illata nagyon intenzív, valódi banánillat, ami egy idő után szelídül a bőrömön.

The Body Shop Havas Szilva Kézkrém

The Body Shop Havas Szilva Kézkrém
2018. április 14.

Nagyon finom illatú (bár számomra inkább virágos, mint szilvás), kellemes állagú, könnyedebb, könnyen felszívódó kézkrém. Praktikus a kiszerelése és nagyon szép a csomagolása. Hidratál, bár télre egy kicsit kevés, ezért akkor kiegészítésre szorul. Nem a hidratáló hatása, hanem az illata és a csomagolása miatt szereztem be.