danikafazik

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Body Shop All In One Instablur Korrektor

The Body Shop All In One Instablur Korrektor
2014. október 22.

Nem egy rossz termék, nagyon puha és egyenletes lesz a bőrfelszínem, a sminkem is tartósabb tőle. Az állaga viszont nagyon undorító, nehezen kezelhető és büdös. Ezért csak egy csillagot vonok le azonban, mert a jó tulajdonságai kompenzálják. Az árat megfelelőnek tartom.

Isana Szárazsampon

Isana Szárazsampon
2014. október 19.

Elég büdös, de teszi a dolgát és olcsó. A szaga nem marad meg sokáig, a fehérségére meg nem panaszkodhatok, amikor használtam, platinaszőke hajam volt, szóval ezzel nem volt problémám.

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir
2014. október 19.

Elég száraz a hajam a sok festéstől, ezért vettem meg, hogy a hajvégeimnek biztos jót tesz majd. Hát amióta nem használom ezt a cuccot napi rendszerességgel, egyáltalán nem törik, én pozitívat nem tudok mondani sajnos vele kapcsolatban... nagy csalódás, pedig annyira nem volt olcsó termék

Renbow Crazy Color Hajszínező

Renbow Crazy Color Hajszínező
2014. október 19.

Ez a festék valami iszonyat. Próbáltam már néhány árnyalatot, egyedül a Fire vált be. A platinumnak egyáltalán nem volt hatása az előszőkített hajamra. A marshmallow se igen hatott. Az emerald green magától elkezdett fakulni, úgy, hogy nem is mostam hajat, viszont a szőkítő nem hozta ki teljesen. A sky blue be se fogta normálisan, ami nem volt baj mert szép tengerszíne volt a hajamnak. A probléma ott kezdődött, hogy három hajmosás után undorító mocsárzöld lett a hajam,de tovább nem kopott, szóval pánikszerűen átfestettem pinkre (másik márka színezőjével), és miután a pink is kikopott, még mindig ott volt a kék és csak miután újraszőkítettem akkor méltóztatott csak eltűnni.
Szerk: Adok neki még egy csillagot, a pinkissimo árnyalat is nagyon szépen színezett, bár nem volt sajnos túlzottan tartós.

got2b Beach Girl Salt Spray

got2b Beach Girl Salt Spray
2014. október 9.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Száraz hajra szoktam fújni, gyönyörű, tartós hullámokat csinál, és dúsabb is lett tőle a hajam. Rengeteg pozitív visszajelzést kaptam a frizurámra hála neki, a halványlila hajszínemmel kifejezetten sellős hatása van. Az illata is kellemes, a csomagolás is könnyen kezelhető, nem kell kiszenvedni belőle a tartalmat, mint sok más pumpás kiszerelésű terméknél.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj
2014. augusztus 22.

isteni illata van, mint a házi baracklének! Leértékelve találtam rá ma, beleszagoltam, és nem bírtam otthagyni, abszolút jól döntöttem.

Korres Lip Balm

Korres Lip Balm
2014. augusztus 7.

Gránátalma illatban volt meg, bár én nem igazán voltam az illattal megelégedve... a hidratálása és a színe viszont jó volt.

The Body Shop Pink Grapefruit Szájfény

The Body Shop Pink Grapefruit Szájfény
2014. augusztus 7.

jó volt az illata, de körülbelül 2 héttel miután megvettem szétvált ilyen undorító narancssárga lötyivé az egész és elromlott az állaga teljesen, lehet csak én fogtam ki egy rossz darabot de pénzkidobás volt az egész...

Got2b "Tüskés Ragasztó" Hajzselé Giga Erős

Got2b "Tüskés Ragasztó" Hajzselé Giga Erős
2014. augusztus 6.

Erősnek erős, de undorító az állaga meg a szaga, és borzasztó sokáig köt.

Eye Eyelash Adhesive Műszempilla Ragasztó

Eye Eyelash Adhesive Műszempilla Ragasztó
2014. augusztus 6.

ázsia centerben vettem 500 forintért, igazából eddig ez vált be legjobban az általan meddig próbált ragasztók közül.