Danina9592

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Ombre Duo Lipstick

Lovely Ombre Duo Lipstick
2019. október 11.

Sajnos én is vettem egyet... A folyékony matt rúzsait annyira imádom a márkànak, hogy azt hittem, ez is csak jó lehet, de csalódnom kellett. Már az kiakasztott, hogy az amúgy sötét rózsaszín csomagolásban egy jóval barnàbb árnyalatú kontúrceruza van, de komolyan mondom az még semmi! A vastag, világos része az igazi förtelem. Nagy csillám darabok, undorító textúra. Ragad, összeáll a számon, és meglehetősen tartós. Még a nap végén is majdnem olyan szörnyű, mint amikor felkenem. Katasztrófa.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss EDT

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss EDT
2019. július 24.

Sajnos nekem csalódás volt az illata. Kipróbálás nélkül rendeltem meg a netről, rögtön, mikor megjelent. (Olyan, mintha az ára ezeknek egyre durvább lenne, netről is 18-ért jutottam hozzá). Az előző szériákat imádtam. Friss, virágos kis lágyságok voltak, azóta is féltve őrzöm belőlük a maradékokat, ezért is mertem megvenni így. Sajnos viszont a rózsával nem számoltam, és rajtam kizárólag csak az érződik. Nem az a mamás rózsa illat, de mégis rózsa, és nem tudok megbarátkozni vele. Eddig minden rózsás parfümöm eladtam, ezt viszont sajnáltam. Néha kipróbáltam egy fújást újra és újra, hátha csak rosszul emlékszem, de nem. Persze ez csak az én agymenésem, ezért nem tudom teljesen lepontozni. Aki szereti a rózsa illatot, annak telitalálat lehet nyárra.

Nina Ricci Les Sorbets De Bella EDT

Nina Ricci Les Sorbets De Bella EDT
2019. május 30.

Mint szinte minden almácskát, őt is muszáj volt megszereznem magamnak. Mikor a benzinkúton ülve 5 perc kínszenvedés után végre sikerült kicsomagolnom, az első dolog, amit megéreztem... És lehet most butaságot írok, de az üvegének mandula aroma illata van. Bontatlanul került hozzám, tehát nem lehet, hogy más parfümről került oda... Na és azóta szeretnék valami mandulás parfümöt. :D Ennyit a felesleges szövegelésről. Az illat az üvegben kellemesen fanyar, mindig éhes leszek tőle, annyira kis finom és lágy. Olyan, mint a Bella visszafogottabb... halványabb (nem negatív értelemben) változata. Az előttem szóló nagyon jól leírta a lényeget. Nem kell valami óriási változásra számítani. Az elején valóban van egy kis plusz, de pár perc után nehezen tudnám megkülönböztetni őket. A tartóssága... Csalódás. :( Persze tudom, hogy egy könnyed illattól nem várhatok túl sokat, de ez tényleg gyatra. :( Emiatt kicsit szomorú is vagyok, mert ezt a csodát egész nap szeretném érezni. Azért nem kap levonást, mert sajnos imádom.

Gucci Bamboo Limited Edition EDP

Gucci Bamboo Limited Edition EDP
2019. május 9.

Már évek óta gyűjtöm a parfümöket, jelenleg is kb. 50db van itthon, de valahogy Gucci illatai nem kerültek közéjük. Régóta vágytam egy Gorgeous Gardeniara, de őszintén szólva mindig sajnáltam rá a pénzt. Kb. két hónapja egy barátnőm megvette a Bamboo-t, miután felhívtam a figyelmét a márkára. Azóta, hogy rajta éreztem, motoszkált bennem, hogy ez kell... De valahogy mégsem volt "elég különleges". Véletlenül aztán belebotlottam a limitált kiadásába, és azonnal lecsaptam rá. Annyira gyönyörű! Annyira luxus már a kinézete is! Nagyon egyedi, könnyen felismerhető illat, ami számomra az "erős nő" illata. Páratlan darabja a gyűjteményemnek, és igaz, már egy hete megvan, de még mindig a csodájára járok nap, mint nap. Tökéletes választás!

NYX Sprinkle Town Cream Glitter Palette

NYX Sprinkle Town Cream Glitter Palette
2019. április 28.

Nekem ez a paletta csalódás, pedig nagy Nyx rajongó vagyok, több palettám és minden rúzsom tőlük van. Netről rendeltem, mert sajnos nincs a közelemben bolt. A szín egyáltalán nem úgy néz ki, mint számítottam rá, de ezzel még ki tudtam volna békülni. A bronzos- aranyos árnyalatú van meg, amiből a vöröses bronzos színt szerettem volna felvinni egy hasonló színű matt Nyx szemhéjpúderre. A végeredmény katasztrófa. A termékből mindenhol van az arcomon, csak ott nem, ahol kéne. Egyáltalán nem egyenletes, és kifejezetten csúnya, ahogy összegyűlik egy-egy részén a szemhéjamnak. Az arcomról lehetetlen leszedni, emiatt úgy nézek ki, mint egy diszkógömb. Ez a minőség most annyira kiborított, hogy elgondolkoztam rajta, hogy én csinálok rosszul valamit. Ötleteket szívesen fogadok, de addig is ez nálam hatalmas pénzkidobás...

Nina Ricci Nina Pop EDT

Nina Ricci Nina Pop EDT
2018. április 30.

A Nina A Nő illata. Így, nagy betűvel. Olyan utánozhatatlan illata van, és olyan lehengerlő magabiztosságot kölcsönöz a viselőjének, hogy nem csodálom azt a nagyon sok limitált kiadást, és bőszen gyűjtöm őket a mai napig. Ezt a kis pöttyöskét is beszereztem, bár az illata az eredeti, mégis annyira kis cukker, hogy amikor eldöntöttem, hogy kell a Nina, rögtön tudtam, hogy a pöttyös csomagolású lesz az enyém.

Dkny Be Tempted Donna Karan EDP

Dkny Be Tempted Donna Karan EDP
2018. április 30.

Legkedvesebb DKNY illatom. Egy olyan ismerősöm ajánlotta, akivel egyáltalán nem egyezik az ízlésünk illatok terén, így nem is gondoltam volna, hogy tetszeni fog, de nagy meglepetésemre az egyik kedvenc darab a gyűjteményemben. Különleges illata van, én alkalmakra használom mert napközben talán túl erős lenne. Nagyon tartós is, teljesen megérte az árát.

DKNY Nectar Love Donna Karan

DKNY Nectar Love Donna Karan
2018. április 30.

Nálam ez az illat telitalálat, pedig a DKNY parfümjei nagyon vegyes érzéseket váltanak ki belőlem. Kifújáskor van szerinte a legkellemesebb illata, a virágok, az enyhe citrusosság és a méz keverékéből valami utánozhatatlan elegy lesz, de sajnos hamar lecseng, és utána a méz dominál...de olyan igazi méz illat. Különleges, könnyed, imádnivaló.

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2018. április 30.

Nagyon sok parfümöm van, de ő egyértelműen a top10-be tartozik, már két üveggel is elhasználtam belőle, pedig magamtól sosem vettem volna meg a tömény giccs üvege miatt. Ezer közül is felismerhető, árához képest tartós illat.

Puma Yellow EDT

Puma Yellow EDT
2018. április 30.

Na ez tipikusan az az illat, amire nem tudom azt mondani, hogy rossz, mert egyáltalán nem az. Néha, amikor megszagolom, vagy máson érzem mindig elcsodálkozok, miért nem használom, hiszen nagyon kellemes... aztán kipróbálom és rádöbbenek, hogy egyszerűen csak nem illünk egymáshoz. A tartóssága nagyon jó ilyen árak mellett, aki pedig kedveli az illatát, annak megéri megvenni.