danna113

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alcon Aosept Plus Kontaktlencse Folyadék

Alcon Aosept Plus Kontaktlencse Folyadék
2019. november 7.

Valami újra vágytam és próbaképp megvettem a pure moist ápoló folyadékom mellé. Nagy reményeket fűztem hozzá, leginkább azért, mert több helyen olvastam a hatékonyságáról, illetve nagyon tetszett, hogy a tok miatt reggel nem kell a lencse belső feléhez hozzányúlnom. Ezeket sajnos nem váltotta be, mert nem reagál el soha teljesen a hidrogén-peroxid (az ajánlott minimum 6 óra helyett 10 alatt sem), ami miatt elég macerás illetve drága megoldás napi szintű használatra, mivel gyorsan kiszárad a szemem lencseviselés közben (ezért használom a hydraglyde verziót) és a nem tesz jót neki, ha fizsós oldattal öblítem le használat után. Emellett hiába tisztít kémiailag, a mechanikai tisztítás kimarad, így feltétlen használnom kell mellé pure moist ápolószert.
Pozitívuma, hogy sokkal gyorsabb az esti kontaktlencse ápolás. Még nem tudom, hogy hosszú távon vállalható e a használata, mert elég sokba kerül, hamar elfogy és pluszban kell mellé másik ápolószer is.

Oriflame NovAge True Perfection Bőrmegújító Éjszakai Krém

Oriflame NovAge True Perfection Bőrmegújító Éjszakai Krém
2019. október 24.

A mintát próbáltam régebben, és valamiért nem jött be, de már kiment a fejemből miért, ezért a készleteimből pont ezt kaptam elő egyik nap éjszakai krémnek. Nem kellett volna. Hidratálni tényleg tud, fénylik is az ember feje, mint egy villanykörte, ragad is mindenhova, viszont a szaga rettenetes (legalábbis én ki nem állhatom) és pattanásokat okoz. Emiatt aztán az egész úgy ahogy van kuka lesz, amit eléggé sajnálok, mert azért nem egy olcsó darabról van szó. Nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, főleg akkor, ha valaki bőrét irritálja a parfüm.

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick
2019. október 24.

Akármennyire is pigmentált és bármennyire is tetszik a színe, nem tudom szeretni. Túl krémes, könnyen elmászik és erős illata van, amit felkenés után nem illan el, hanem egész nap tart.. Ha valaki ezt kifejezetten nem szereti, akkor nem ajánlom, egyébként jó választás lehet, ha jó minőségű klasszikus, krémes rúzst keres az ember.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. október 24.

Nekem nem jött be. Csípi a szemem, nem tisztít rendesen, többször végig kell mennem vele az arcomon, hogy tényleg mindent leszedjen és még akkor sem sikerül a szempilla spiráljaimat eltávolítania. Kipróbáltam, de nem fogom újra venni még akkor sem, ha aránylag olcsó. Nem sokkal drágább a Garnieré, ami viszont nekem tényleg bevált.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2019. október 24.

Nagyon régóta vágytam rá, és a kinn tartózkodásom alkalmával sikerült is beszereznem. Szinte csak ezt használom augusztus óta. Azóta pedig nekem csak egy tubus fogyott el. Féltem, hogy túl szürke lesz a No.21-es árnyalat, de nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz felkenve, nem fényesedik át az őszi időszakban, de nyáron is elég volt neki egy kevés púder fixálásra, és egész nap szépen tartott. Jól lehet építeni, ha akarom kevesebbet, ha akarom többet viszek fel és mind a két verzióban jól néz ki. Ebből a szempontból sokkal több, mint egy egyszerű BB krém. Tetszik, hogy egészséges bőrképet kölcsönöz és hogy végre nem pattogzok ki tőle egyáltalán. Ha valaki szereti, ha teljesen matt az arcbőre, illetve nagyon könnyen zsírosodik, annak nem ajánlanám, mert a nyári időszakban pedig púder mindképpen szükséges hozzá, de valószínűleg ősszel, télen is könnyen átfényesedne. Száraz, vízhiányos vagy normál bőrre viszont tökéletes választás. Az ára is kedvező és szerencsére online is beszerezhető. Szerintem megtaláltam a tökéletes mindennapi alapozómat.

Opti Free Express Kontaktlencse Folyadék

Opti Free Express Kontaktlencse Folyadék
2019. október 24.

Legalább 6 évig használtam, és az elején semmi problémám nem volt vele. Olcsó volt, jól tisztított, nedvesített, fertőtlenített. Viszont valószínűleg túlhordtam a lencsém és azóta a szemem szárazságra hajlamos, így rendszeresen küzdöttem azzal, hogy 3-4 óra viselés után homályosodni kezdett a lencsém. Pure moistra váltottam,a mit nem bántam meg. Szerintem kezdő, illetve problémamentes szemhez tökéletes, de szárazságra hajlamoshoz nem ajánlanám.

Opti Free Pure Moist Kontaktlencse Folyadék

Opti Free Pure Moist Kontaktlencse Folyadék
2019. október 24.

Kedvencem. Egész nap kényelmes a lencsém és eddig szemfertőzéseket is megúsztam vele. Drágább és kevesebb, mint az alap opti free express, de érdemes kipróbálni, ha hajlamos valaki szemszárasságra hosszú lencseviselés alatt. Szépen tisztít és tényleg segít nedvesen tartani a lencséket. Az express alatt tapasztalt homályosság is megszűnt. Nem bántam meg, hogy erre váltottam.

Balea Teint Perfektion Optischer Sofort-Zauber

Balea Teint Perfektion Optischer Sofort-Zauber
2017. október 31.

Nagyon sok szilikonos "blur" hatású krémnek, primernek dupe-ja lehetne, sőt van amit még bőven le is köröz. Nem használom minden nap, de amikor pórusfinomításra van szükségem gyakran nyúlok ehhez. Olcsó, hatásos, nekem nem kell ennél több. Persze az alapozóm tartósságát csökkenti némileg, de nálam ez minden hasonló termékkel így van. Pattanásokat kisebb gyakorisággal okoz, mint vártam volna, de azért nem merem folyamatosan használni. Számomra teljesen megérte a befektetést.

Bioré Clear-Up Strips Mit Aktivkohle

Bioré Clear-Up Strips Mit Aktivkohle
2017. október 31.

Régen örültem annyira, mint amikor megjelent a márka a Müllerben, de azt kell mondjam régen csalódtam ekkorát. Az internet minden szegletében erről áradoztak, hogy mennyire hatásos, mennyire megéri. Nos én megpróbáltam szinte mindent, hogy működjön, de egyszerűen nem értem el vele azt az eredményt, amit az olcsóbb, ám általam egyáltalán nem kedvelt darabok sem tudtak megugrani. Nem szárít túlzottan, hűsít. Az aktív szénnek nem látom értelmét, de ha valakit jobban kielégít ez a szín, legalább van választása. A tapaszok minősége viszont vitathatatlan: jó minőségű, jól terül, nagyon hasznos, hogy "ergonomizálva" vannak a szélek (be vannak vágva bizonyos helyeken a jobb felhelyezés miatt). Nem hiszem hogy újra fogom venni, de előfordulhat, hogy nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ennyi ember szereti és én nem, és tovább próbálkozom.

Garnier Hautklar Sensitiv Sensitiv Anti-Unreinheiten Beruhigende Feuchtigkeitspflege

2017. október 31.

Nagyon csúnyán előjött hormonális pattanáskora kerestem valamit, főleg hogy a tél közeledtével a bőröm is egyre szárazabb, és emiatt érzékenyebb is. Ez olcsó volt, és elsőre szimpatikus, főleg a "sensitiv" felirat miatt. Na az összetevők miatt ebből szépen ki is esik, nem tudom minek van benne parfüm és alkohol is. Hidratálni tényleg hidratál valamennyire, de a szalicilsav miatt így is nagyon szárít, sőt a nagyon száraz részeken éget is. Cserébe valamennyire segít a gyulladásokon, de csodát ne várjunk tőle. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert ebben a kategóriában hasonló árban van más is, amit viszont jobban szeretek. Szerintem nagyon agresszív, ezért nem éri el a kívánt hatást sem.