DaranyiDora

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2016. július 4.

Bisque Ivory színben vettem ami egy kicsit rózsás színű, sötétebb bőrre ajánlom. Nagyon jó fedésű alapozó.Tökéletesen passzol a színe. Utálom az illatát tipikus öregasszonyos illat...bruhhh😡😡 amúgy egész jó kis alapozó

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2016. július 4.

A Plus Marketbe 390 Ft. Én ott vettem. (Rossmannba akciósan amúgy 400 Ft😂😂) Nekem nagyon bejön az illata,puha selymes lesz tőle a bőröm. Biztos hogy újraveszem majd.

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2016. június 16.

Imádom az illatát nekem cukros édeskés illatú szeretem nagyon,de kicsit túlzás is talán. Ettől függetlenül 5 csillag☺

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2016. június 15.

Sokadik Up😊06.15 Most tanultam egy nagyon jó kis dolgot: mivel higabb korrektor ezért, simán használom a szemöldököm alá amikor nincs időm kiszedni.( igen sajnos nekem ilyen pici fekete tűszők maradnak amiket lehetetlen eltüntetni a bőrömből) Mivel van szemöldöktetoválásom így reggel extra gyorsan elkészülök és nem kell a szedéssel bíbelődnöm.

06.01: Mindennap használom de tényleg azt az 1000 Ft.ot szivesen kifizetem erte hiszen jol teszi a dolgat. Szerintem a neszeszerem alapdarabja marad még jó ideig. Van egy nagyon bevált kenésem hozzá: a piros patira nyomom ujjal el egyengetem majd az egeszre megy az alapozó és utána még egy kicsi. Én szemoldok csont ala is használom a szemoldokom korrigalasára. ❤

05.26:all matt plussal sajnos nem kompatibilis... kicsit szárít lehet visszatérek a Kikoshoz☺
05.25 up: a második korrektoromat eszem 2 honap alatt fogyott el az első őrült használat mellett. Újra fogom venni ha elfogy ez is
UP: Nagyon belenyultam ebbe a korrektorba..Olaszországban vásároltam Kikos krémkorretort addig azt hittem hogy az az uhhhhhh....
de most rajottem hogy itthon is lehet kapni olyan olcso es jol fedo korrektor...
alapdarab a neszeszeremben sokszor a reggeli sietesben csak ot kenem fel es egesz nap a helyen marad se primer semmi nem kell ala☺

NAGYON JÓ SZÍNE VAN!! Brutalis hogy sikerult eltalalni nagy a szerelem bár zsíros borueknek nem ajanlom csillogok 4-5 ora elteltevel ...
Nagyon szépen fedi a karikáimat az árát megérte.Nincs illata,szép az INCI.je is... 20.as Soft Beige arnyalatban van meg. Jovok UPolni még

Palmolive Mediterranean Moments Argán Olaj&Mandulavirág Tusfürdő

Palmolive Mediterranean Moments Argán Olaj&Mandulavirág Tusfürdő
2016. június 14.

Olaszországban vásároltam először ezért én egy az egyben ahhoz kötöm az illatát😊 Leanderek,tenger,homokos part,fagyi,selymesem puha bőr😍

IMÁDOM!!❤

Dita Von Teese Erotique

Dita Von Teese Erotique
2016. június 13.

Nem is tudom mit írhatnék Dita rajongóként. Ez a legkellemesebb illata , különleges egyedi és megbabonáz.

Dita Von Teese Rouge

Dita Von Teese Rouge
2016. június 13.

Nos 18 éves lány vagyok. Távol áll tőlem a burlesque. Fiatalos illatért mentem a müllerbe azonban valahogy megbabonázott ez a kis üveg. Nekem füstös illat és eléggé erős sokan mondták hogy nagymamás és hogy nem illik hozzám de nem érdekel mert ha ezt az illatot viselem előbújik belőlem az a kisördög ami minden nőben ott van. Szeretem!! Imádom azt az egyedi illatot amit ez a kis parfüm nyújt az ámbrás füstös jegyeit.❤

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2016. június 12.

Nekem ugyan nincs ekcémám, de fürdés után nagyon durván viszket a bőröm főleg télen. Mivel már átálltam a mosdókenőcsre és csak olyan kencéket használok amik alkoholmentesek nem tudtam mi tévő legyek.
Ekkor a drága jó nagymamámnak panaszkodva az őrületbekergető viszketéstől a kezembe nyomta ezt a flakont kb. 1/4 krém volt még benne. Mondanom sem kell egy alkalom után megszűnt a viszketés..... Most tartok a friss flakonom végén durván másfél!!!! Év alatt fogyott el...vékonyan kenem és nem mindennap..

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2016. június 12.

Nos a 2. Tubussal használom a pakolást csodát nem vártam tőle. Az árát nagyon megéri szerintem. DE: kinyomaskor nagyon kellemes illata egyáltalán nem tartós. Szeretném szeretni,de a hajolaja sokkal jobban ápolja a fürtjeimet. Szerintem az Yves Rocher hajápolási termékekben nincsenek a toppon de az említett két termékük újravevős.

A napokban majd beruházok egy szérumukra is de púderen is gondolkozok. Nem tudom eldönteni melyiket szeretném jobban ezért szerintem körbe érdeklődök az eladóktól. Én Kökin szoktam venni, ahol nagyon kedvesek az eladók.☺

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam
2016. június 9.

Sajnos az előzö kommentekben mindent leírnak, nagy boldogan rohantam haza a Rossmannból hogy uhh fényvédős ajakbalzsam ezt ki kell próbálni ráadásul Himalay Herbals...tuti jó...valami fura erő arra késztetett hogy már az utcán kipróbáljan na meg a matt rúzstól cserepesre száradt szám is kívánta az ajakápolót. Nem értettem miért néznek furán és mosolyogva az emberek rám.... amikor tükörbe néztem megértettem😂😂😂 nagyon NAGY NEM!!! Úgy néztem ki mint valami idióta... a redőkbe beülő fehér trutyi....fujfuj... szörnyű😡Hogy foghattam ennyire mellé..?!! Talán az orromra elhasználom.