darbarad

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Toni & Guy Prep Heat Protection Mist

Toni & Guy Prep Heat Protection Mist
2019. április 8.

Évekig ő volt a csodafegyverem, aztán egyszer csak nem árulták sehol. Emlékszem, anno még a Tony&Guy Márkaboltba/Fodrászatba is bementem a Bajcsy-n, hogy náluk esetleg még van-e, de semmi. Azóta se találtam ilyen jó hővédő spray-t.

Clinique Chubby Stick Intense

Clinique Chubby Stick Intense
2019. április 8.

Ajándékba kaptam, vásárlás mellé, a 05 plushest punch árnyalatot. Sajnos az nem az én színem, pedig nagyon szimpatikus termék, jól hidratáló, kellemes viselet. Praktikus a kiszerelése, viszont az ára miatt nem biztos, hogy beszerzek egyet a hozzám illő színben.

Yves Rocher Szemhéjpúder

Yves Rocher Szemhéjpúder
2019. április 8.

Nem vagyok szémhéjpúderes, de addig nézegettem a sok szép színt, míg végül hazajött velem a csillogó hatású Mordoré Scintillant, használtam párszor, de valahogy nem volt az igazi, amit betudtam annak, hogy talán nekem túl sötét a hétköznapokon. Újrapróbálkoztam, másodszorra a gyöngyházas Bale Rose Nacré árnyalatra esett a választás, ami nagy szerelem volt, nem csak a szemhéjamra kentem, hanem még highlighternek is felkentem néha. Bár már nem használom annyit, de egyszer már újra kellett vennem, mert egy időben tényleg nagyon rákattantam. Aztán láttam egy szemhangsúlyos sminket, csodás lila színű szemhéjjal, gondoltam a barna hajamhoz/szememhez biztosan menne, próbáljuk ki. Így megvettem a szintén gyöngyház hatású Rose Dahlia Nacré lilás árnyalatot, a tesztere jól viselkedett, és a szín is arany középút volt sok és kevés között. Otthon viszont szinte használhatatlan volt, mintha semmi pigmentáltásága nem lenne, csalódás. Pár próbálkozásom még volt vele, aztán elengedtem a dolgot.

Lush Grease Lightning Pattanás Elleni Ecsetelő

Lush Grease Lightning Pattanás Elleni Ecsetelő
2019. április 8.

Kb. egy fél éve vettem, az elején rendszeresen használtam és reménykedtem, de idővel rá kellett jönnöm, hogy semmi sem történik, így abbahagytam a használatát. Egyszerűen lehetetlen volt normálisan adagolni, vagy nem jött kibelőle semmi, vagy felhasználhatatlanul mennyiséget lövelt az ujjamra. Az állaga kissé csúszos, ezáltal nagyon szerencsétlenkedős volt rákenni a stratégiai pontokra. Nekem egyáltalán nem jött be sajnos.
Viszont mivel még elég sok van a flakonban, lehet kipróbálom Danu tippjét, néhány véleménnyek lejjebb, és beillesztem az esti arctisztítós rutinba. :)

Essence Glow To Go Highlighter Paletta

Essence Glow To Go Highlighter Paletta
2019. április 8.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, simán leírná az ember ezt a kis palettát, de aztán kipróbálja és BUUM. Csodás kis árnyalatok, amik kis mennyiségben is nagyon szépen hozzák a csillogást, tényleg tartósak és könnyen kezelhetőek. Az ára pedig hab a tortán.

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2019. április 8.

Barátom vette nekem még a hidegebb hónapokban, a kiszerelése miatt, mert a kisebb táskáimba rendszerint nem fért bele egyik jól bevált hidratálom sem. Az elején szkeptikus voltam, de rá kellett jönnöm, hogy elég komoly kis krém ez. A mennyiséggel vigyázni kell, nekem nem kellett belőle sok, mert elég sűrű a textúrája, nem az a könnyen beszívodó fajta, viszont brutál jól hidratál. Nemrég fogyott el, de megvenni nemfogom, mert 1. nekem elég egy gyengébb hidratáló is, szerencsére nem szokott kirepedezni/vérezni a kezem, 2. nagyon drága, 3. hiába kentem a kezemre kis mennyiségben, mégis mindig olyan 'nehéz' érzetet hagyott maga után. Ha viszont valaki bőre issza magába ezeket a készítményeket, érdemes kipróbálni.

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2019. április 8.

Szerelem termék! Finoman radíroz, mellette hidratál, az a mesés illat pedig hosszan megmarad a bőrön. A formája meg hab a tortán! Egyedül azt sajnálom, hogy nagyon nagyon hamar elfogy, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég bőkezűen használom. Ha nem is folyamatosan van jelen a fürdőszobámban, de alkalmanként azért be szoktam rá ruházni, mert egy kis csoda. :)

Lush Mamma Mia Zuhanyradír

Lush Mamma Mia Zuhanyradír
2019. április 6.

Imádom kategória. A Lush Rub rub rub zuhanyradírja nagy szerelmem már egy ideje, és mikor kijött ez a limitált szériás, vaníliás, rózsaszínű testvére, hát muszáj volt megvennem. Állaga szinte ugyanaz mint kék elődjének, ugyanúgy alkalmas gyengédebb és durvább radírozásra, tökéletes habfürdő és bőrpuhító. Az illata mennyei, fürdés/zuhanyzás után még hosszan érezhető a bőrön. Remélem egész éves termék lesz, bár kevés rá az esély, szóval muszáj lesz időben bevásárolnom belőle...

Lush Handy Gurugu Kézkrém

Lush Handy Gurugu Kézkrém
2019. április 5.

Anyukámnak vettem ajándékba, mert nagyon szereti a különböző kézkrémeket, és a szintén Lush-os Sleepy testápolót is hamar elhasználta. Gondoltam, most egy kicsit komolyabb erősségű krémet veszek neki. Az illata elég érdekes, kicsit talán gyógynövényes, de nekem nincs vele problémám. Az állaga picit testesebb, de nem az a soha be nem szívodó, zsíros érzetű kence. Anyukám esténként szokta használni, nappali valami könnyedebb, illatosabb, inkább tubusos krémhez nyúl. Én is szoktam használni, ha nagyon száraznak érzem a kezeimet, és szuperül rendbeszedi rövid idő alatt. Ha elfogy a jelenlegi kézkrémem, tervezek magamnak is venni egy Handy Gurugu-t.

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2019. április 5.

Jó ideje ez a jólbevált testápolóm, persze néha elcsábulok, de ő állandóan ott van a polcomon. Van tubusos kiszerelése is, de nekem a pumpás jobban kézreáll és árban is jobban megéri. Kellemes az illata, könnyed a textúrája és szépen beszívodik. A flakonon lévő leírás szerint mélyhidratáló, ami azért talán kicsit erős állítás, de remekül hidratál az tény.