darbarad

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Retread Hajkondicionáló

Lush Retread Hajkondicionáló
2019. április 5.

Egyik kedvenc Lush termékem!! :) Csodálatos az illata, imádnivalóan sűrű a textúrája, nem kell belőle sokat használni, és mikor kiöblítem, hajam annyira selymes tapintású, uhh! Nagyon-nagyon szeretem, mindig újraveszem.

Gliss Kur Regeneráló Hajápoló Tej Tejproteinnel és Virágnektárral

Gliss Kur Regeneráló Hajápoló Tej Tejproteinnel és Virágnektárral
2019. április 5.

Jó ideje a márka egyik hajápoló spray-jét használom (az arany színűt), és nagyon bevált, de elcsábított ez a hajápoló tej megnevezés, hát megvettem. Ez a spray megoldás még mindig szuper, sokkal egyszerűbb használni, mint a tubusos hajápolókat. Az illata nekem semleges, nem is zavar, de nem is tetszik. A hatásával viszont nem igazán vagyok elégedett, valahogy nem érzem azt a fajta regenerálást, amit más, esetenként jobb árban lévő társainál, vagy a márka egy másik készítményénél. Nyilván elhasználom, de újravenni nem fogom, inkább visszatérek az eddig használt hajápolomhoz.

Schwarzkopf Gliss Kur Express Repair Oil Nutritive Hair Conditioner Spray

Schwarzkopf Gliss Kur Express Repair Oil Nutritive Hair Conditioner Spray
2019. április 5.

Évek óta használom és nagyon szeretem. A jól megválasztott sampon/balzsam/pakolás kombóval nagyon szép és egészséges hajat eredményez. A fodrászom minden alkalommal megdicsér, hogy milyen szépen ápolom a hosszú hajamat, mert sehol egy tördezett szál, na szerintem ezt nagyban köszönhetem ennek a spary-nek is!

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2019. április 5.

Barátomtól kaptam egy Neutrogena testápolót, és mivel azt nagyon megszerettem, gondoltam az állandóan kiszáradt számra is megoldás lehet a márka. Én személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve, teszi amit kell, a szám nem repedezett, nem száraz. Bár a La Roche Posey ajakápolóval nem veszi fel a versenyt, de most nincs is szükségem annyira durva hidratálásra. Az ára valóban borsos, emaitt még bizonytalan a termék újravétele.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2019. április 5.

Nem nagyon értek a sminkeléshez, ezért általában olcsóbb termékeket veszek, és szoktam is csalódni, de itt más a helyzet. Bár alapból hosszú göndör fekete szempilláim vannak (senki ne irigykedjen, a szemöldökömet naponta szedem, másról pedig ne is beszéljünk), de ezzel a termékkel még rá tudtam tenni pár lapáttal. Én a lemosását sem érzem nehézkesnek, de lehet csak azért, mert az előző spirálom egy rémálom volt.
Biztosan vannak ennél sokkal jobb szempillaspirálok, de ennyi pénzért cserébe elég szépen dolgozik, egy ideig biztos maradok nála.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2019. április 5.

Évekkel ezelőtt valami rendszert szerettem volna vinni a hajápolási rutinomba, és valahogy ennél a terméknél kötöttem ki, vagyis inkább termék családnál, mert a balzsamjával és a pakolásával kezdtem el használni. Az elejétől nagyon meg voltam vele elégedve velük, bár hozzá tartozik a dologhoz, hogy hajápolókat is használok, nem vasalom/göndőrítem a hajam, valamint kéthavonta megyek fodrászhoz végfrissítésre. Összességében szerintem jól táplál, kellemes az illata, egész sokáig elég és puha hajat varázsol. Mivel tartok tőle, hogy 'megszokom', időnként másfajta sampont is használok, de azért ebből a mesterhármasból (sampon-balzsam-pakolás) mindig van a szekrényben.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2019. április 5.

Nagyon finom az illata és szuper krémes a textúrája, de vannak nála messze jobb hajkondíciónálók a Lush kínálatába, a márkán túl meg pláne.
Viszont ne legyünk túl szigorúak, a hajat puhává varázsolja, az az isteni illat egész sokáig megmarad, a jól megválasztott samponnal nagyon szép végeredményt csinál. Ha valakinek nem a teljes regenerálás a célja, hanem az amúgy is szép hajának a megtartása, bátran próbálja ki.
A hajápolási rutinomba nem építem be állandó jelleggel, viszont időnként biztosan beszerzek belőle egy kis kiszerelést kényeztetésképpen. :)

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive
2019. április 5.

Életmentő termék. Szőrtelenítés után szinte rosszabb állapotba kerültek a lábaim, mint amilyenek előtte voltak. Kínomban vettem meg ezt a krémet, lesz ami lesz alapon, de pozítivan csalodtam! Se kiütések, se pöttyök, se benövés, se szárazság. Jó az állaga, könnyen beszívodik, az illata egyszerű. Biztosan újraveszem.

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2019. április 5.

Egyik kedvenc termékem, és nem csak a Lush készítményei közül. A friss illata, a textúrája, az állatkísérletektől mentes előállítása, a szuper hatása, na meg a kék színe miatt szinte már akkor újraveszem, ha azt látom, hogy el fog fogyni. Kétféleképpen szoktam használni, ha komolyabb radírozást szeretnék, akkor a még száraz bőrömön dörzsölöm el, ha viszont csak valami könnyedebbre vágyom, a nedves bőrömön használom tusfürdőként. Néha még a hajamat is megmosom vele, a só dúsító hatása miatt, de azt maximum 1 hónapban egyszer. Én nagyon sokat használok belőle, így a 330 g-s kb másfél hónapra elég, de most beszereztem a nagyobb kiszerelést, remélem az tovább húzza. Szuper radírozó hatása van, érdemes kipróbálni! (A Lush-nál szívesen adnak kis mintát a termékekből, vagy a boltban is ki lehet próbálni.) Sebektől, frissen borotvált bőrfelülettől távol tartandó!
A termék testvéreire sem árt vetni egy pillantást, nekem a limitált Mamma Mia jött be a leginkább, mert isteni az illata és az a rózsaszín árnyalat...