darinka

Regisztráció dátuma: 2016. december 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. augusztus 7.

Nagy kedvenc:) szuper állaga van és rendkívül tartós. Applikátora plusz pont, mert nagyon egyszerű vele a pontos felkenés.

NYX Total Control Drop Foundation

NYX Total Control Drop Foundation
2019. május 5.

Végre egy alapozó, aminek meg vagyok elégedve a színpalettájával. Rengeteg főként drágább alapozót próbáltam (>15.000ft) de egyik sem vált be ennyire. A bőröm annyira hófehér, hogy egyedul a Bobbi Brown termékek között van annyira fehér alapozó. Sok keresgélés után találtam erre a Douglasban viszonylag kedvező áron és azóta szerelem. Híg állaga van, így nekem könnyű vele dolgozni, szépen egyenletesen fed és matt hidratált érzetet hagy.

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2019. május 5.

Az összes Nature Box terméket imádom. Isteni illatuk van, nem szárítanak és persze fontos hogy vegán. Az utóbbi időben nagyon sok bőrproblémámat a vegén kozmetikumok oldottak meg, így számomra ez egy plusz pont. Mindenképp 5* minden Nature box termék

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2017. december 4.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Eddig mindig festettem, habár nekem pont csak ennyire volt szükségem, hogy púderes hatású legyen. Ez pont jó erre, 3 napot kibír simán. Nekem nem foltosan kopott, hanem szép egységesen, az applikátora és egy fülpiszkáló segítségével tökéletesen fel lehet vinni. Összességében pozitív csalódás.

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2017. október 23.

Orvos írta ki, de elg semleges a veleményem. Az illata nekem borzalmas, az állaga jó. 3990 Ftért vettem, nekem elég hamar elfogyott, és mivel nem használt nagyon így nem érte meg. :/

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2017. június 18.

Illata nagyon finom, nekem a buborékfújó illatára emlékeztet. Szép lesz tőle a hajam, de nagyon hamar zsírosodik így:(

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2017. március 12.
(!)

Nagyon jó fogkrém! Még csak párszor használtam, de látható és érekhető a különbség! A fogaim fehérebbek és "selymesebbek" is. Jól habzik, és számomra az íze is kellemes, nem erős.

eBay Pro Oval Make Up Brush

eBay Pro Oval Make Up Brush
2017. január 9.

IMÁDOM! én alapozót kenem fel vele de csodás. Szépen, egyenletesen lehet "eldörzsölni" vele, és nem marad csíkos az arcom! :) mgérte nagyon

eos Passion Fruit Lip Balm

eos Passion Fruit Lip Balm
2017. január 9.

Illatra nagyon finom de semmi hatása, és nagyon kemény, nem kenhető eléggé:( Lehet én vártam túl sokat tőle, de csalódás volt.

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2017. január 9.

Nude árnyalatokban vettem meg. Elég olcsó, de ez abban üt vissza, hogy nagyon porállagú, így tartósnak se nevezhető. Színei szépek, sokáig elég de tartóssága és álllaga miatt csak 3 csillag.