Darky

Regisztráció dátuma: 2011. június 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. június 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2020. január 27.

Már többször jártam úgy, hogy a hosszú évek óta használt legkedvesebb parfümjeimet elnyelte a föld/bevonták/megváltozott stb. Csak remélni merem, hogy ezt az új álom illatomat még hosszú ideig élvezhetem magamon. Édes, de mégsem émelyítő, fiatalos, ugyanakkor mégis van benne egy kis kacér csavar, amitől jó kedvre derülök és "hódítani" lesz kedvem; bár ez utóbbihoz hozzátartozik, hogy több fiú ismerősöm megdicsérte... Nem mellékesen tartós is, ezért nem is firtatom az árát... Nagyon szeretem, és egyértelműen újraveszem. :)

Got2b Volumania Hajformázó Hajlakk

Got2b Volumania Hajformázó Hajlakk
2019. július 5.

Gyakran váltogatom a hajlakkokat, de egy ideje kb csak Taft-ot használtam, abból is az 5-ös erősséget, mert hiába tupírozok, szeret külön utakon "mászkálni" 1-2 tincsem pár óra elteltével. Éppen ezért a gyengébb hatásfokkal bíró hajlakkok számításba sem jöttek azelőtt. Féltem, ami lágyabb, puhább hatást eredményez, az tuti nem lehet tartós. Viszont, mivel festem a hajam, ultralágy már soha az életben nem lesz, de, amikor még meg is keményedik a lakk, az tényleg totális beton-hatás, és zavaró tud lenni. Glamour-napokon lecsaptam erre a hajlakkra (ki tudja milyen indíttatásból!?), és láss csodát, sprőd hatás nélkül tart, és még csak meg sem fulladok kifújás közben. Egyetlen negatívuma, hogy 2 nap után korpaszerű fehér port képez, főleg az én fekete hajamon, de ezt levéve egy klassz kis hajlakk. Árát tekintve inkább leakciózva szeretem venni, mert eredeti árából 2 másik márkás kikerülne...

Australian Gold Cheeky Brown

Australian Gold Cheeky Brown
2019. július 5.

A Dr. Kelen mélybarnítós szolikrémjének hatásával nagyon meg voltam elégedve, kivéve egyet: a szagát! Próbálgattam egyéb drogériás krémet, melyeket nem minősítenék inkább... Tehát visszatértem a Dr. Kelenhez, de csak nem bírtam azt a molyirtó szagot, hiába az eredmény. Szépen, remélhetőleg örökre elköszöntünk egymástól. Ezért nekiláttam a szolistúdió krémeit kipróbálni. Először erre a krémre esett a választásom. Én, a hófehér bőrű (hiába vagyok sötét szemű és hajú; mégis falfehér) kiszállva a gépből, féltem, hogy 0 hatása lesz, mivel a tükörbe nézve semmi változás nem történt. Másnap viszont láttam, hogy egész jó kis eredménye lett, tehát megörültem, hogy tán nem is kell tovább keresgélnem. Ez a 250 ml hónapokig bírta, és végre kellemes illatot húztam magam után. Ma szerettem volna egy újabb flakonnal venni, erre közölte a recepciós hölgy, hogy az üzletből kivonják lassacskán ezt a márkát; remélem azért máshol majd hozzá lehet jutni továbbra is!

4711 Original

4711 Original
2019. július 5.

Meghatározni sem tudom, milyen óborzalomnak tartom ezt a SZAG-ot, mert, hogy ez nem illat... Anyai nagymamám esküdött erre, és a mai napig hever a pincében egy kis üvegcse, az Ő emlékére. Anno ezzel, és hasonló társaival locsoltak meg Húsvétkor a nagypapáim, és egy hétig kellett mosni a hajamat, hogy ne érezzem. Ezek a tipikus ismert, retro illatok nagyon szúrósak, viszont a tartósságukról igazán példát vehetnének a mai parfümgyártók is!

Replay Stone For Her

Replay Stone For Her
2019. július 5.

Pár éve totál véletlenül tesztereztem egyszer a DM-ben, na és onnantól kezdődött a szerelem. A munkatársnőm kérdezte, hogy mi ez a finom illat, pedig az mindössze csak a teszter volt a csuklómon. Onnantól kezdve Ő is belebolondult... Számomra nagyon kevés az a parfüm, ami illatában, és tartósságában is megfelel az elvárásaimnak. Persze száz, meg száz középszerű édes kis semmiséggel próbálkozik az ember, de kevés az, ami maradandó, vagy érdemes újra vásárolni. Szeretem a vaníliás, cukros, édes illatokat, de ezek közül is van, ami egy idő után már túl sok nekem és a környezetemnek is. Nehéz ebből a kategóriából olyat találni, ami nem kisbabás, hanem van benne valami egyéb csattanó, egyediség is. A Replay ezen illata pontosan ilyen! Mindenképpen hűvösebb időben hatásos, nyáron valószínűleg nehéz lenne. Nagyon szeretem, és megtaláltam azokat a lelőhelyeket, ahol klassz áron beszerezhető.

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2019. július 5.

Ajándékba kaptam. Az illata, a radírozó és hidratáló hatása kitűnő (de kissé idegesít az az olajrengeteg, amit maga után hagy a kádban). Még sokáig érezhető ez a meleg, lágy illat a fürdést követően is!

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. július 5.

Nos, én, mint életében kb. 5 millió féle testápolót kipróbáló egyén, az örök elégedetlen, pont egy ilyen kis "egyszerű" testápolóban lelje meg az egyik kedvencét... De tény, ami tény, sok neves testápolóval volt már összetűzésem (irritáció, csúszós olajosság, túl híg, fullasztó stb.) de ez a kakaóvajas kence teljesen jó télen, amikor több hidratálásra van szüksége a bőrömnek. (Érdekes, mert nyáron szinte ki sem szárad a bőröm, kb. csak azért kenem, hogy ápoltnak hasson, de mindez télen átvált a lehető legszárazabbá, és muszáj sűrűn kenegetnem...) Az előttem szóló "gyurma-szagú" érveit én is érzékeltem, ill. mint ha egy idő után avasodna talán!? Bár, én sokáig hagytam egyszer használatlanul, és arra fogtam ezt a "tünetet"... Hatásában hasonlít kissé a Ziaja kakaóvajasához, de ez sokkal lágyabb, és hamarabb felszívódik. Ráadásul mostanság 500 Ft-ért láttam a helyi DM-ben. Nálam benne van a Top 5-ben! ;)

Aldo Vandini Macadamia Vanilla Testápoló

Aldo Vandini Macadamia Vanilla Testápoló
2019. július 5.

Számomra ez az illat mesés. Bárcsak elmondhatnám ezt a hatásáról is, mert, hogy az olyan középszerű, semmi több... Mégis mindig újravettem (bár a környékem drogériáiban már egyre kevésbé találkozom vele sajnos...), vagy ajándékba kaptam. Bár szívesebben használnék ilyen illatú testpermetet, de meg kell jegyeznem, hogy a számomra ideális testápoló meg nem szokott naphosszat illatozni, tehát az illatélményért - ugyanis a sok mű vanília mellett ez valóban élmény számomra - nincs szívem pontot levonni.

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál
2019. május 23.

Jó pár árkategóriájú szempillaspirállal volt már dolgom, de valahogy mindig visszatérek ehhez... Szerintem fedésben messzemenően felülmúlja drágább társait, ezért a naturális megjelenést preferálóknak nem biztos, hogy ez a legjobb választás... Számomra meg pont csodás, hogy: mélyfekete, hosszabbít, dúsít, drámai hatást tudok vele elérni! Pár használat után valóban oda kell figyelni, hogy elkerüljük a "pókláb-hatást", de ez kezelhető. Lemosáskor nem marad a vattakorongon a fél sor szempillám, könnyen beszerezhető az ismert drogériákban. Összesítve, jelenleg a piac (egyik) legjobb szempillaspirálja ár/érték arányban! ;)

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2019. március 4.

Tinédzser korom óta mumus nálam az izzadás téma. Hiába próbáltam ki már - túlzás nélkül - az összes létező drogériás és gyógyszertári dezodort, 99%-ban nem, hogy nem hatottak, hanem véresre kapartam magam a viszketéstől. (Tusfürdőknél uez...) Én már nem figyeltem az összetevőket, az árat, csak azt kívántam, hogy végre találjak egy megfelelő terméket. ...és akkor szembe jött pár éve a Rexona Maximum Protection Stress Control deoja. Nem azt mondom, hogy nem éreztem még kellemesebb illatot (bár nem büdös, csak olyan semmilyen...), de az én esetemben ez így is csoda hatású termék. Szoktam Antisudoricát is venni a patikában, de az elhagyható hosszú távon, emellett a deo mellett meg pláne... Olykor próbálkoztam mást is magamra fújni/kenni, ugyanúgy elkezdtem allergizálni, izzadni, kínlódni, tehát abban a pillanatban tértem is vissza a jól bevált szerhez. Nagyon merem remélni, hogy ezt a terméket nem tervezik kivonni a forgalomból! Én jó szívvel merem ajánlani stresszes v. izzadékony társaimnak! :)