Daylight

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrprobléma: -

Versace Essence Ethereal EDT

Versace Essence Ethereal EDT
2019. február 26.

Ó, nekem volt ilyen parfümöm, emlékszem, legalább 20 éve volt, nagyon szerettem, isteni finom, púderes, tartós illat volt. Nemrég próbáltam keresni, de természetesen már sehol nem találtam. Ha valaki tud ehhez hasonló illatot, feltétlen szóljon! A nosztalgia miatt is, de a saját jogán is öt csillag!

Burberry The Beat EDT

Burberry The Beat EDT
2017. december 25.

Nagyon fincsi, az elején kicsit citrusos, utána virágos, igazi tisztaság illat. Tavasszal fogom sokat használni szerintem, de ősszel is elég tartós volt.

Avon Little Red Dress

Avon Little Red Dress
2017. december 25.

Nekem is volt ilyenem, szerettem, hétköznapokra használtam el, nekem ez olyan erős púderes, kicsit rózsás illat. Viszonylag tartós is volt, ahhoz képest főleg, hogy Avon illat.

Tesori D'oriente White Musk

Tesori D'oriente White Musk
2017. november 5.

Megvettem részben a jó vélemények hatására és az ára is elég baráti, de még nem sikerült összebarátkoznunk, kicsit szúrós rajtam. Azért még ki fogom próbálni nagy hidegben és nagy melegben is, mert remélem egyszer én is fogom érezni a finom púderes illatot.

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2017. november 5.

Csodás illat, nagyon szeretem. Már több üveggel elhasználtam, most is van a polcomon. Télen igazán melengető, de elegáns illat.