daylight81

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Pur Eden Eau de Parfum Eau D'Orient

Pur Eden Eau de Parfum Eau D'Orient
2020. szeptember 22.

Nagyon hamar elillan az illata, ezt leszámítva kellemes szegfűszeges aromája van. De nettó pénzkidobás volt.

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával
2020. szeptember 22.

Elég erőteljes levendula illata van, amivel nekem személy szerint nem lenne bajom, de néha nagyon kipirosítja és égeti az arcom, gondolom a parfum miatt. Elhasználom, de nem fogom újravenni. Inkább átváltok a parfum mentes natúr kozmetikumokra.

Everlife OxyTarm Tabletta

Everlife OxyTarm Tabletta
2020. szeptember 22.

Nyáron csináltam egy 3 hónapos kúrát, teljes mértékben rendezte a rossz bélműködésemet. Rendszeres volt a székletürítés, laposabba volt a hasam, és kevésbé voltam felpuffadva. A súlyom is könnyebben tartottam. Most felszaladt rám 1-2 kilo, újra fogom szedni, de csak napi 2 szemet folyamatosan, így 2 hónapra is elég lesz. Magasan veri a gyógyszertári sz@rokat.

Balea Men Energy Q10 Nachtcreme

Balea Men Energy Q10 Nachtcreme
2020. szeptember 21.

Borzasztó ez az arckrémnek nevezett valami. Számomra teljes pénzkidobás. Kétszer próbáltam, először a balea retinolos éjszakai széruma felé kentem, de nagyon kipirosodott az arcom, és nagyon égett is. Gondoltam csak összevesztek, ezért másodszor már a megtisztított bőrre kentem rá, hát akkor is... majdhogynem lerohasztotta az arcom. Én nem ajánlanám senkinek sem.

Avon Célébre EDT

Avon Célébre EDT
2016. május 13.

Finom nőies lágy virágos illat. Én a rózsát érzem ki rajta nagyon.

Essence Like A Day In Paradise

Essence Like A Day In Paradise
2016. május 13.

Nagy kedvencem volt, 10 ml-s változat volt meg nekem. Nagy kár hogy már sehol sem látom. Nem tucatillat, a kókuszt, pedig amúgy is nagyon szeretem.

Avon My Vibe Graffiti

Avon My Vibe Graffiti
2016. május 13.

Friss citrusos-mandarinos illatot érzek ki belőle. Szerencsére nem az a tipikus átlagos férfias illat. Inkább a fiatalabb korosztálynak vagy a "fiatalos" korosztálynak ajánlanám.

Cuba Copacabana Férfi Parfum EDT

Cuba Copacabana Férfi Parfum EDT
2016. május 13.

A párom vásároltam. A boltban amikor kifújtam a kupakba, a kókuszt éreztem ki. Amikor otthon megszagoltam már nyoma sem volt. De alapvetően egy markáns enyhén fűszeres férfias illatnak mondanám. A páromnak is tetszik.

B.U. Heartbeat

B.U. Heartbeat
2016. május 13.

Nekem spray-vel együtt van meg. Ez egy tipikus tucatillat szerintem. Nőies, kellemes illat, de semmi extra. Vannak ettől sokkal különlegesebb parfumok is, még a b.u. háza táján is (pl.: fancy cindarella, golden kissed). Egynek elmegy kategória ez is.

B.U. Fancy Cinderella

B.U. Fancy Cinderella
2016. május 13.

Imádom ezt a parfumot, én leginkább a kókuszt érzem ki. Szeretem az ilyen édesebb exotikus illatokat, melyek nem a vattacukorra hasonlítanak.