dbeata

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

IT Cosmetics Confidence in a Cream Hydrating Moisturizer

IT Cosmetics Confidence in a Cream Hydrating Moisturizer
2022. június 21.

Szemkörnyékápolónak akartam használni reggelekre (zsíros a bőröm, de a szemkörnyéken elfér), de ekcémás foltom lett tőle. Két napja nem használom, visszatértem teljesen az eddigi rutinomhoz (este váltva Paula's choice szemkörnyékápoló és The Inkey List Retinol eye cream, reggel PC szemkörnyékápolóI, és el is múlt az ekcémám. Majd estékre elkenegetem, de újra nem tervezem venni.

Kérastase Densifique Cure

Kérastase Densifique Cure
2022. június 8.

Ma használtam el a három hónapos kúra utolsó ampulláját. Eddig még semmilyen látványos hatást nem látok. Eléggé hullik a hajam, a fodrászom ajánlására tettem egy próbát ezzel a kúrával. Azt mondta róla, hogy nem csodaszer, de aki kiszámítható eredményt szeretne, megkapja ettől a kúrától. Hát én befektettem a hajamba most rendesen. Egy dolog talán, amit észleltem eddig, hogy gyorsabban (le)nő a festett hajam. Babahajakat még nem látok. Majd jövök update-elni. Megelőlegezett 4 csillag, az ára miatt nem 5.

Revox Just Q10

Revox Just Q10
2022. május 25.

Most használtam először, és már látom, hogy csak estére lesz jó, ugyanis a folyadék sárga színű és ennek megfelelően beszínezi a bőröm. Majd jövök még update-elni. Én a The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder-t keverem bele. Melegség érzetem van felkenés után.

MosóMami Dezodor Tömb

MosóMami Dezodor Tömb
2022. április 20.

Update: 2022. április 20.

Szép csendben visszamásztam az előzőleg használt Alverde roll-onhoz. (Nem volt elég erős a mami dezodor). Most még elhasználom ami maradt belőle, de nyárra már biztos nem lesz elég. Sajnos.

2021. június 1.

Háztartásom hulladékminimalizálásának jegyében próbáltam ki, és szerintem be is vált nekem. Azt előre leszögezem, hogy eredetileg sem voltak különleges igényeim/problémáim ezen a területen, tehát nem egy óriási feladat elé állítottam a terméket. Ami viszont kellemes meglepetés, hogy rögtön használat kezdete után/óta lecsillapodott a már súlyos állapotú ekcémám (lábszáron), és így megtudtam, hogy az előzőleg használt Nivea deo volt a bűnös. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate
2022. április 20.

Egy éve használom, és stabil tagja a szemrutinomnak. Bal szemhéjam (vagyis a szemöldököm) lóg (csak hogy ne legyen egyszerű az eset, így, aszimmetrikusan), erre szerettem volna valami megoldást, ami nem kés, mert a doki azt mondta, hogy várjunk még 10 évet (jaj!). Mivel a rutinom sok összetevős, nem tudom elkülöníteni ennek a hatását, de biztos, hogy hozzátesz az eredményhez, ami szerintem zseniális, legalábbis nekem megfelel. Annyit javult a helyzet, hogy most már csak reggel látom megereszkedettnek, és napközbenre egy redő marad csak a mélyítővonalamban, de a szemhéjam szépen látszik. Amíg nem találok más (olcsóbb/jobb) terméket, addig ragaszkodni fogok ehhez a termékhez, mint mentőövhöz.

Napi kétszer használom, reggel és este, a szemkörnyékápoló előtt. Pár perc várakozás után sminkelek is rá gond nélkül. Egy év alatt két üveggel használtam el, most kezdtem a harmadikat.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2022. április 17.

Nos én ezt az egész arcomra kenem, nemcsak a szemem köré, ahogy Cassandra Bankson youtuber is javasolja, antioxidáns szérumként, váltva a többi szérummal. https://www.youtube.com/watch?v=Xr3GWmgaXFM

Nem olyan régóta, hogy hosszútávú tapasztalataim legyenek, de a bőröm egészében véve sokat javult, amióta khm, foglalkozom vele.

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream
2022. április 17.

Szeretem. Szerintem ő is az én bőrömet. Kimondtam neki a boldogító igent. Jól működik, és ár-érték arányban is nagyon jó. A rutinom oszlopos tagja.

The Inkey List Retinol Eye Cream

The Inkey List Retinol Eye Cream

2021. 04. 16.
Én ezt beszereztem, miután ódákat zengtek róla a neten széltében-hosszában. Még nem tudok nyilatkozni a milyenségéről, mert fogyasztom az előző szemkörnyékápolót, de hamarosan! Az ára nagyon baráti, az összetevők szépek, az ígéret eléggé megfogott. Egy retinol, ami a szemkörnyékre is használható. Kíváncsi vagyok.

Update 2021. 06. 29.
Kb a felét használtam el úgy, hogy esténként használom, a NIOD Fecc után. A bal szemhéjam kissé lóg, ezen a jelenségen ez az ütős kombó se tudott változtatni, de azt érzem, hogy most "jó kezekben" van a szemkörnyékem. Nem irritál, nem húzódik, szerintem teszi a dolgát. Nagyon jó ár-érték arány! Reggelente Schüssler szemkörnyékápolót használok, de ahhoz nem biztos, hogy hűséges maradok. A szemhéj (és egyéb arcbőr) megereszkedéses területekre most fogok beszerezni egy mikroáramos gépet (Myolift). Szeretnék majd arról is írni!

Update: 2022. április 17.
Stabil része a szem rutinomnak. A harmadik tubussal fogyasztom immár, esténként, felváltva a Paula's Choice szemkörnyékápolójával. Előtte NIOD Fecc megy reggel-este, az is stabil része a rutinnak. Plusz arctorna (Facerobics, a youtube-on elérhető) és a Myolift mini mikroáramos otthoni kezelés, hetente-kéthetente egyszer. Sikersztori az enyém, mert a lógó bal szemhéjam most már egyáltalán nem zavaró módon lóg, inkább csak van egy plusz redő a mélyítővonal alatt közvetlenül. Reggel rosszabb, de napközben megjavul. Használok még valamit, ami a The Ordinary caffeine solution, ezt úgy esetenként. Most már egyáltalán nem akarok plasztikai sebészhez menni, emiatt legalábbis. Ezt azért osztom meg, hogy biztassalak benneteket, hogy van remény és igaz, munka, de megvan a gyümölcse.

Oskia Renaissance Mask

Oskia Renaissance Mask
2022. április 17.

Tejsavas AHA hámlasztót kerestem, erre esett a választásom, heti egyszer használom, nekem tetszik.

Indeed Labs C Vitamin Booster

Indeed Labs C Vitamin Booster
2022. február 9.

Elhasználtam egy üveggel, de most G&G C Glow-t vettem. Nem volt rossz, biztos nagyon jó formula, csak én rendszerben szeretem használni a termékeket, szerintem úgy működnek jól, és mivel mást nem használok az Indeed Labstól, nem maradtam hű. Lehet hogy még visszatérek hozzá.