deakrek

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Gabi Lanolinos Krém

Gabi Lanolinos Krém
2021. április 5.

Margó nénikémet kb 50 eves koratol ismertem, akkor mar aktivan hasznalta ennek a kremnek a csikos regi valtozatat minden reggel, az arcat es a nyakat kente be böségesen. Imadtam hozzábujni az illat miatt. Nem tudom, hogy a babakrémtöl-e (nem hasznalt mas kremet) de az arcböre még 80 eves koraban is ranctalan, feszes volt. Ha hiszitek, ha nem.

Ulric de Varens Mini Pink EDP

Ulric de Varens Mini Pink EDP
2021. február 11.

Pontosan olyan az illata, mintha bemennék egy Bahiába. A szantálfa füstölö illata, egy az egyben. Nagyon olcso, ezert kap 2 csillagot, meg tartos is, sajnos.

Lush What Would Love Do? Parfüm

Lush What Would Love Do? Parfüm
2020. november 3.

pont olyan az illata, mint a Lush Rainbow Fun tusolo "gyurma" nak! Ezert vettem meg es ezert imadom :-)

Jennifer Lopez Glow by J.Lo

Jennifer Lopez Glow by J.Lo
2020. július 17.

Akinek ez kozepesen tetszik az vegye meg a Terra Novatol a China Rain parfümolajat. Onnan koppintotta JLo ezt a verziot. A China Rain ugyanez csak a karcossag nelkul, tiszta, csodás, ártatlan, napokig tart a börön. IMADOM. Nezzetek utana fragrantican!

Prada Infusion D`Iris EDT

Prada Infusion D`Iris EDT
2018. október 8.

En kedveltem ezt nagyon, de annyira steril illat, hogy CSAK egy korhazi dolgozon tudom elviselni, ha ertitek, mire gondolok... En a l'eau d'iris valtozatot imadom, abban tobb a szemelyiseg es szerintem baratsagosabb is.

Tous Tous Touch

Tous Tous Touch
2018. szeptember 18.

Annyira erdekes, ahogy Izar kiemeli, hogy ez nem egy tipikus hodito illat :) Nekem ez volt a legtöbbet dicsert parfumom! Volt olyan ismerosom, akivel el kellett mennem a Douglasba, hogy a baratnojenek meg tudjuk venni (Kanadabol erkezett vendegkent az eskuvomre). Ez TENYLEG pasi magnes!

Caola KHV Lanolinos Babakrém

Caola KHV Lanolinos Babakrém
2018. július 24.

A nagymamam legjobb baratnoje hasznata minden aldott nap, kezre, arcra. Egyetlen egy ranc sem volt az arcan, en 55 eves koratol ismertem, halalaig (89 eves). Csoda ez a krem. A mai napig emlekszem Margóca illatára és, hogy mennyire szerettem hozzábújni, ebben ennek a babakrémnek is része volt :-). Sajnos én nem használhatnám arcra, a mai napig vannak mitteszereim (anno pattanasok), de normal börüekkel csodát tehet(ne), ha elérhetö lenne.

Ulric de Varens Varensia White

Ulric de Varens Varensia White
2017. május 13.

Incsi fincsi testapolo illat, nekem tartos is! Eleg "hisztis" vagyok ha parfumokrol van szo, nehezen talalok kedvenceket, de ez a 6€-s csoda mindig keszleten lesz :)

Creed Aventus for Her

Creed Aventus for Her
2016. november 25.

Ennek a parfumnek az ikertestvére egy nagyon új illat: Zadig& Voltaire This is her!
Ugyanaz elejetol a vegeig. Az vegye ezeket, aki szereti a szúrós szagokat (konkretan engem az izzadságszag egyik összetevôjére emlékeztet)

Puredistance White

Puredistance White
2016. november 2.

Nekem nagy csalódás :( van benne valami bántóan èles, szmog szerû szag ès a száradás után izzadtság szagot is érzek (pedig a csuklómon ritkán izzadok LOL :) )