debcsillu

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2016. április 9.

Sokáig kerestem egy olyan 'alap' krémet, ami a vízhiányos, de T vonalban zsírosodásra hajlamos bőrömet minden évszakban jól hidratálja, és olyan alappillére lesz a rutinomnak, amire lehet építeni a többi hasznos kis dolgot (szérum, kezelő, fényvédő, stb).
Ebben a Benton lotionban megtaláltam mindent amit kerestem: könnyű, hamar beszívódó állaga van, lehet rétegezni alá-fölé, nem kukacosodik, sminkelni is szuper rá :)
Nagyon kiadós, ár-érték arányban nagyon szuper :)
Az én bőröm nagyon szereti, újra is fogom venni majd :)

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. március 10.

A jól bevált és sokszor újravett garnier helyett vettem egy ilyet próbára, hát sajnos az első használat után megbántam... :(
Idegesítően habzik és véreresre csípte a szemem :(
Arról nem beszélve, hogy kb semmit nem hozott le, pedig csak szemöldökpor és egy nem vízálló spirál lett volna a dolga...
Szóval sajnos teljes csalódás, pedig nagyon akartam szeretni :/

Babylove Szenzitív Babafürdető (régi)

Babylove Szenzitív Babafürdető (régi)
2015. február 21.

MsTindigo javaslatára vettem meg ezt a fürdetőt, és nem bántam meg! :)
Hajra, testre és arclemosóként is szuper, a gyerekeimnél is ezt használom, nem szárít, az "illata" is tetszik, és az ár-érték aránya is szuper!!!
Mindenképp újraveszem még sok 100x :)

Catrice BB Krém

Catrice BB Krém
2014. augusztus 5.

Megvettem én is akciósan, olvastam már róla, hogy nem egy mattító csodaszer, így nem is vártam tőle csodát, de a várakozásaimat felülmúlta, mert önmagában is jól hidratál és bb krémhez képest elég jól fed, sőt! :)
Alapból mindig használok mattító púdert így nem lepett meg a fényes 'finise' ennek a bb krémnek és elég tartós de természetes hatást ad egész nap :)
700 ft-ért szuper vétel volt, a fényesedés miatt nem adok csak 4 csillagot, de amúgy nagyon megszerettem :)
Ja, mégis adok, mert viszonylag szépek az összetevői és parfüm sincs benne (emiatt lehet az a 'büdösebb' szokatlan illat, amit korábban említett vmi, de ez normális szerintem :) )

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2013. december 19.

A kókuszos változatot vettem meg, és nagyon addiktív!!!!
Szuperül puhítja az ajkaimat, máshová nem szoktam használni, a munkahelyem felét is megfertőztem vele, 8an! rendeltek ilyet rajtam kívül :)

Balea Hidratáló Kézápoló Lotion Shea Vajjal és Vaníliával

Balea Hidratáló Kézápoló Lotion Shea Vajjal és Vaníliával
2013. december 19.

Munkahelyre tökéletes, sokszor az egész iroda vaníliaillatban úszik, amikor a kolléganőkkel elkezdjük a kézkrémezés-rituálét :)
Hamar beszívódik, könnyű krém, azonban ez az egyik hátránya is: nem táplál annyira, napi2x-3x mindenképp érdemes használni, ha pihe-puha kacsókat szeretne az ember ;)

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster
2013. december 19.

Heti 1-2x használom éjszakára, szuper hatása van, érezhetően puhább és simább tőle az arcbőröm.
Az ára miatt (is) rendszeres tagja az arcápolási 'rutinomnak' :)

L'Angelica Ausztrál Teafaolaj Sampon Korpásodás Ellen

L'Angelica Ausztrál Teafaolaj Sampon Korpásodás Ellen
2013. december 19.

A zsíros-korpás hajam 'rendbehozása' miatt vettem meg, nem rossz, pozitív a szilikonmentessége, jól tisztít, azonban csak heti 1x szabad használnom, különben túlszárítja a fejbőrömet...

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2013. december 19.

Szuper spirál, tökéletes ár-érték aránnyal :)
Dúsít,szétválaszt, és tartós is :)

Avon Super Enchant Dúsító Szempillaspirál

Avon Super Enchant Dúsító Szempillaspirál
2013. december 19.

Egyetértek Steonis-szal, én is leárazva jutottam hozzá, de bántam volna, ha a teljes árat kellett volna kipengetnem érte :(
Sajnos nem csinál semmit a szempilláimmal, icipicit látszódik csak 1 rétegben, de hamar lepereg, több réteget no way feltenni ebből mert csomósodik és porlik szét az egész... :(