deccs91

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. február 21.

Nagyon szeretem, nekem száraz a bőröm, ezért kell alá primer, de azzal együtt tökéletes! (Honey Dew Me Up Primer) Nude árnyalatot választottunk a boltban, ahol amúgy eszméletlen kedvesek voltak, nem hagyták, hogy egyedül szenvedjek a színekkel, az egyik eladó lány rögtön jött és tesztelte a nyakamon a színeket. Mivel pont a bőrömnek illeszkedőt választottunk, így kicsit sápadtnak érzem magam benne, mert eddig sötétebb alapozóm voltak, de próbálom megszokni. Könnyű vele vele dolgozni, egy rétegben nagyon finom fedése van, kettőben viszont szerintem nagyon szépen fed. Mondjuk szerencsére nincsenek bőrhibáim, viszont a szemem nagyon karikás, arra kell külön korrektor. Összességében elégedett vagyok nagyon, újra fogom venni, csak majd 1-2 áranyalattal sötétebbet :)

NYX Honey Dew Me Up Primer

NYX Honey Dew Me Up Primer
2019. február 21.

Ahhh én imádom! A boltban ajánlották, hogy száraz bőrre mindenképpen kell primer alapozó alá, én összekeverem az alapozóval, és nagyon könnyű vele dolgozni. Kicsit nyúlós az állaga, mikor kiszedek belőle, de ez rögtön elmúlik, ahogy a bőrre ér, és azonnal felszívódik. Ja és isteni mézes-kamillás illata van, egyáltalán nem tolakodó, rögtön el is illan! Tuti újra veszem!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. február 4.

Hónapokig vártam a véleményezéssel, mert egyszerűen képtelen vagyok döntést hozni, hogy jó-e vagy nem. Vannak napok, amikor szeretem, szépnek látom a bőrömet, tetszik a hatása, de másik napokon, meg egyszerűen borzalmas. Teljesen lekopik, de nem mindenhol, ezért fontol lesz tőle az arcom. Ha pl eszem és megtörlöm a szám, a szám körül látszik, hogy nincs ott az alapozó. Lehet rossz színt választottam én ne tudom, de sehogy se jó. Szárítja a bőröm, de ha aláhidratálok, akkor még jobban kopik. Nem az igazi :(

Bano Calcium-Kovaföld Kapszula

Bano Calcium-Kovaföld Kapszula
2018. október 15.

Egyelőre nagyon jónak tűnik, rengeteg babahajam lett, ami mondjuk azt eredményezi, hogy hajmosás után égnek áll a hajam :D viszont igaz, hogy máshol is gyorsabban nő a szőr tőle, szóval csak télen ajánlom :)))

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. június 18.

Hát keresem a szavakat. Alapból 2000 Ft-ért ekkora kiszerelés szerintem nagyon megéri, jó sokáig elé lesz. Úgy szoktam használni, hogy hajmosás előtt felviszem a hajam közepétől a hajvégekig, és rajta hagyom 1-2 órát, utána rendes hajmosás, majd a végén törölköző száraz hajra felkenem. Isteni finom az illata, ami utána a következő hajmosásig érezhető. Nagyon puha, gyönyörű fényű lesz tőle. Biztos újra veszem, a többi verziót is ki szeretném próbálni.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2018. május 28.

update: sajnos 1 csillagot muszáj levonnom. továbbra is tartós, főleg a piros, ami egy éjszaka után is ugyanott van, de sajnos annyira szárít, hogy utána hetekig hidratálnom kell, hogy újra használni tudjam :(

Csoda!! De komolyan. Ezer éve keresek matt, tartós szájfényt, próbáltam a Rimmel 16 órásat, de nekem hatalmas csalódás volt, darabos lett és nagyon mű, visszataszító. De ez... 3 színt próbáltam, mind a 3 gyönyörű, nagyon tartós, nagyon szépen fed. Evés után ugyanott van, mint volt. Szerintem kb az összes színt meg fogom venni!!

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2018. május 19.

Nem szoktam baba termékeket venni, most is csak azért, mert ez volt csak a boltban. De hát az illata eszméletlen, reggel ha fürdök vele este még lehet érezni!!!

Langhaarmädchen Intense Repair Hajregeneráló Kúra

Langhaarmädchen Intense Repair Hajregeneráló Kúra
2018. május 19.

Most találtam a DM-ben, egyelőre csak kis kiszerelésű terméket találtam, szerintem valami újdonság. Szuper illata van, pár órát volt a hajamon, hihetetlenül puha és fényes lett. Alig várom, hogy a többi terméket is ki tudjam próbálni, ezt tuti megveszem nagy kiszerelésben.

Tea Tree Facial Wipes

Tea Tree Facial Wipes
2018. május 16.

update. levonok egy csillagot, mert szerintem sminklemosónak nem jó, inkább arc frissítő, tisztító, ha nincs rajtad smink

Én igazából sminklemosónak vettem, végre nem egy nagyon krémes, csöpögős kendő, a szempillámról nehezen szedi le, de azt leszámítva jó cucc. Jó az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést.

Mark Face And Body Lip Balm

Mark Face And Body Lip Balm
2018. február 28.

jó termék, finom az illata, krémes, de nekem valahogy nem az igazi, száraz marad a szám tőle..