Deeinna

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2022. május 24.

Az én bőrömön ez egy érdekes kettősséggel bíró, sajnálatosan kérészéletű illat. Az eleje fűszeresen édeskés gyümis maszkulin beütéssel, majd egy lágyabb fűszeresen virágos illatba vált, de a maszkulin stich marad benne. Már- már szegfűre hajaz, olyan módon, hogy arra gondoltam, mintha Jil Sander Sunját összefújtam volna egy férfi illattal. A mintát elhasználva barátságos integetéssel búcsúzunk majd, nem lesz tartós kapcsolat.

Lancôme La Vie Est Belle Blanche EDP

Lancôme La Vie Est Belle Blanche EDP
2022. május 11.

Nyoma sincs benne az OG LVEB goromba pacsuli pofonjának, amit utálok.
Ebben a melegben kifújáskor rögtön a savanykás piros gyümi+ cukorfelhő akkorddal nyit rajtam, enyhe fűszeres felhanggal. Majd a kezdeti savanykásság tovatűnik, a felbukkanó kis virágos fuvallat is elszáll, s a pézsma csak egy kicsit puhít a gumicukron, egyezzünk ki mondjuk egy kis habosított cukorban😀
Az infantilis énem nagyon bírja!
Kíváncsi vagyok, hűvösebb időben hogy fog muzsikálni.

Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP

Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP
2022. május 11.

“Mit érdemel az a bűnös…?” - hát én a fújósom végeztén ebből előfordulhat, hogy üveges verziót.
Kifújáskor rajtam kimondottan férfias, kerekedett is a szemem meg az orrcimpám is a bősz szimatolgatás közben! Aztán puhul az illat, , és egy elegáns, visszafogottan édes virágillattá alakul, néhol szinte aquás (bár ez az akkord is elmarad végül) puha , enyhén maszkulin stichhel megbolondított decens parfüm lesz, ami rajtam nem kap púderes jelleget.Tartós, de nem érzem magamon államdóan, csak olykor-olykor megcsap az illata.

House of Sillage Holiday

House of Sillage Holiday
2022. január 28.

Ó , hát ő csodaszép,azok közé az általam egyébként kedvelt parfümök közé tartozik, amik illatutazásra viszik az embert.
Már a fiolából árad az illat, s bizony tartom a márkanevet, goromba a szilázs, tartósság!
Felfújáskor gyümölcsös annak savas édességével, aztán az én bőrömön színre lép a vetiver szólózni.Eszembe ötlött ebben a fázisban két dolog is:
a., mennyire szeretem, hogy a vetiver egy kis pasis fűszeres vagányságot csempész az illatba, mint pl. JPG La Belle,
b., olyan fenyős zöldes illatélmény kerekedett ki belőle, mint amit pl. az általam rajongott SD Oscarine-ban érzek.
Aztán a vetiver dala végeztén hátrébb lép, s belesimul a kompozícióba, innen egy puha , enyhén porcukrosan édes könnyed virágillatot fest alá.Az a jelző illene rá: decens.
Gyönyörű, szofisztikált illatfelhő döbbenetes tartóssággal. Könnyed, elegáns, stílusos.

Montblanc Signature EDP

Montblanc Signature EDP
2022. január 27.

Napok alatt elhasználtam a kis mintám, s el is dőlt, ebből kell nekem egy üveg.Élből 90 ml sikeredett itt a KM-en (😀❤️ Boszi).Nem baj, garantáltan el fog fogyni!
Maga az illat rajtam felfújáskor édes citrusossággal kirobbanóan frissen indít, aztán ebbe keveredik bele az édeskés, krémesen lágy pézsma.Olykor mintha kókuszosnak, fűszeresnek hatna, de a pézsma viszi a prímet.Rólam a klementin illata nem tűnik el, édesen halványan citrusosan krémes pézsmaillattá áll össze a bőrömön a parfüm. A virágokat nem igazán érzem ki.
Sokat gondolkodtam a névválasztás értelmén.Szignatúra illatnak sokan olyan parfümöt választanak, ami illik a személyiségükhöz. Ez az illat azonban bármily kellemes is, megkockáztatom a jelzőt, ebből a szempontból nézve jellegtelen.Az előttem megemlített “anyuka illat” meghatározáson merengve (hozzáteszem, 44 éves vagyok, s van egy kisfiam) aztán mégiscsak jogosnak ítéltem mind a definíciót, mind pedig a névválasztást is, mert nekem ez az illat harmóniát, nyugalmat, kiegyensúlyozottságot sugall, jó vele lenni. Pont mint egy anya.Mivel diszkrét, de tartós , bármikor megfelelő a hétköznapokban (viszont alkalmi illatnak szerintem nem).
Így nézve igenis lehet signature illata valakinek- akár nekem is!😀

Xerjoff Cruz Del Sur II

Xerjoff Cruz Del Sur II
2022. január 14.

Szomorú vagyok miatta… izgatottan raktam fel a kis mintát. Elsőre kirobbanóan édes, aztán valami édes fűszeresen zöldes kakofónia lett rajtam, amibe jó fél óra után belevegyült némi kókuszos stich, de valahogy kavarta a gyomrom mégis. Őszintén sajnálom, hogy nem működik rajtam, olyan kiváncsi voltam rá!

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT
2022. január 14.

Cukros szilvapálinka, némi kókuszos, enyhén füstös aláfestéssel.Sajnos a bőrömön nem tartós, max. 3 órát bír, de ruhára fújva nem annyira illékony.

Jean Paul Gaultier La Belle EDP

Jean Paul Gaultier La Belle EDP
2022. január 14.

Ő is egy kedves darabja a Gaultier kollekciómnak. Nagyon tetszik, ahogy a körtés- vaníliás illatába belevegyül a vetiver, egy kissé fűszeres, szúros izgalmas élt adva a lágy illatnak. Tartós, nőies, de határozott jellege van a parfümnek.

Lush Honey I Washed The Kids Testpermet

Lush Honey I Washed The Kids Testpermet
2022. január 6.

Édes karamella illat a köbön!
A márkától megszokott erős, tartós, minőségi termék.

Lush Rose Jam Testpermet

Lush Rose Jam Testpermet
2022. január 6.

Az indításakor felvillan rajtam valami zöldes, citrusos jegy, de pillanatok alatt elnyeli a tömény cukorszirupban úszó rózsa. Tipikusan az a fajta illat, amit ugyan nagyon szeretek, de huzamosabb ideig (hetek) nem tudok hordani, besokallok tőle.Pedig rajongok érte!❤️