Deep1982

Regisztráció dátuma: 2016. december 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 31.
Bőrprobléma: -

NYX Angel Veil Skin Perfecting Primer

NYX Angel Veil Skin Perfecting Primer
2020. február 23.

A legjobb primer :) eltunteti a porusokat, egyseges borkep, konnyu vele dolgozni.

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Foam

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Foam
2019. július 1.

Csikorgosra tisztit :) a sminket teljesen leszedi, jo illatu. Eddig az Estee Lauder arclemosojat hasznaltam, de igazabol ugyan olyan jo ez, sot... Arban meg a legjobb.

Biobaza Sun Önbarnító Lotion

Biobaza Sun Önbarnító Lotion
2019. június 27.

Végre egy olyan önbarnító,amitől nem vagyok büdös.Párom utálja a szagát.Bekentem magam este,és nem érzett semmilyen barnító szagot.
Könnyű elkenni,nem csikoz,gyorsan beszivódik és ragacsos érzés sincs.Amúgy is barna a bőrőm,de ettől még csokibb lettem.Meg is jegyezték,hogy nagyon szép barna vagyok.Bár elég húzós az ára,de ha elfogy biztos újra veszem :)

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. június 15.

Még isteni szerencse,hogy csak mintám van belőle.
A többi Lancome mellett ő elbújhat...
Sima rózsa illat rajtam, 0 tartósággal.
20 percig érzem magamon,utána ujra kell fújni.
Az üvege miatt kap 2*-ot...

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2019. május 14.

Nagyon finom, tavaszi es nyari illat. Nekem csikhuzos is, es szuper tartos. Megjegyzem volt mar olyan, h fujtam magamra es 20 perc utan semmit nem ereztem belole. Ez fugg attol is nalam, h mennyire hidratalt a borom.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. február 5.

Nagyon jo kis termek. A kombinalt boromnek nagyon jo valasztas. Egyedul az illataval nem vagyok kibekulve.

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream
2019. január 25.

Nagyon szuper kis krém.:)
1 hete használom rendszeresen.Most voltam kozmetikusnál,megkérdezte,hogy,mikor voltam kozmetikusnál,mert szép hidratált,sima a böröm.
Mikor azt mondtam 10 éve,a lélegzete is elált.
Szóval összeségében,én maximálisan elégedett vagyok vele.
Alpjáraton kombinált bőröm van.Valóban tömör a krém,és nehezen tudom eldolgoni,de 2 csepp vizzel,simán.Illata kíváló,hamar beszívodik,nem hagy ragacsos érzetet.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. december 16.

En eddig koreai tetovalast hasznaltam azzal nem voltam elegedett annyira.... Ezt a termeket most kedvezo aron tudtam beszerezni,1890ft-ert.Mivel mar gyakorlott vagyok a felkenesben,igy most sem volt 1 percnel tobb ido.konnyen lehet vele dolgozni,hamar szarad,viszont tenyleg bumszli az ecset. 2 orat hagytam fent.Nagyon szep lett a vegeredmeny.Nem tudtam utana lemosni micellas vizzel.szoval tartosabbnak bizonyul mint a koreai.a szines sem valtozott,nem rezes es nem is vilagosodott.Elegedett vagyok vele.

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP
2018. december 15.

Én sem Olympeat,se popcorn-t nem érzek benne.Nem is érzem magamon,viszont reggel ketten is megjegyezték milyen jó süti illatom van :) Na én sütit sem érzek. :D Hasonlit valamire,de nem tudok rájönni mire.Az illat maga tetszik,szívesen fújom be magam vele.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. november 30.

En kb 2 hete hasznalom rendszeresen,reggel es este.Alergiat nem okozott es pottyoket sem,bar az allam kiszaritotta egy kicsit.Sok miteszer volt az orromon es az allamon,az utobbi 2 hetben szinte mind eltunt.A porusokat osszehuzta.Illata nincs.En fel pipettanyi hasznalok egy alkalommal.Nem csak felkenem az arcomra,hanem belemaszirozom,igy kb 2 perc utan szepen beszivja a borom,plussz egy hidratalo es jol lehet ra sminkelni.Nem hagy zsiros erzetet,es plusz reteget sem erzek az arcomon.(pedig nagyon zsiros a borom).Estee Lauder serumaval es hidratalojaval nem veszekszik.Sajnos a homlokomon nem sokat javitott,ugyan ugy fenylik par ora mulva,de remelem ez javul majd hosszabb tavon.A rancaim ami a szam korul voltak alig latszanak.Nagyon elegedett vagyok a termekkel es biztos,h ujra fogom venni.