Delenalove

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: -

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. május 1.

Szempillára,szemöldökre és néha a körmömre is használom. Nekem már a 3.nap kenés után látszott a szempilla növekedés, igaz csak a végén az a fehér rész nőtt de szempillaspirállal nagyon látszik. Olcsó és természetes csodaszer:)

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray
2013. május 1.

Alig várom, hogy elhasználjam. Ahhoz képest, hogy javítania kéne a hajat csak roncsolja. Tiszta szálkás és száraz lett tőle a hajvégem. Egyedül csak az illata jó, amúgy meg kukába való.

2013. május 1.

Kipróbáltam a szürkét és nagyon jó. Szép hosszú szempillákat varázsol csomósodás nélkül.

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2013. május 1.

Az eddig legjobb samponom, imádom. Szép fényes hajam lesz tőle és sokkal később kezd el zsírosodni is. Hajmosásnál elég sok hajam kiszokott hullani de ennél csak pár szál . Az illatát nem nagyon szeretem de csak ez az egy hibája van. A hajnövesztő hatásáról meg nem tudok beszámolni mert alapból is nagyon gyorsan nő a hajam. Az ára nagyon kedvező,főleg ilyen hatásért.. szuper. Megérdemli az 5 csillagot:)

Balea Füge-Csokoládé Lotion

Balea Füge-Csokoládé Lotion
2013. február 4.

Eddigi legjobb illatú testápolóm.Nagyon megérte.Ha bekenem magam vele mindig jobb kedvem lesz:) A hidratálása egész jó,nekem bevált.

Chat D'or Essence Of Thailand

Chat D'or Essence Of Thailand
2013. január 5.

Egyik karácsonyi ajándékom.Féltem,hogy nem lesz jó illatú,mert meglepetés volt,de kellemesen csalódtam:) Sejtettem,hogy másolat,de igazából nem érdekel,mert jó illata van.

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)
2013. január 5.

Nekem meg van a 01-es chill out,a 11-es wild at heart,a 30-as happy hour,az 55-ös shrimp me up,az 59-es copper island és a 60-as kermit says hello:) Mindegyik szuper,kivéve az 55-öst,de csak azért mert az a szín nekem nem áll jól:S De a többinek nagyon jó színe van.Az ára kedvező,úgyhogy nem bántam meg,hogy ennyit vettem:)

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2013. január 5.

Nem túl jó,de nem is rossz:) Egyszerű korrektor. Szemem alá használom és nem túl látványos a hatása,úgyhogy lehet,hogy nem veszem újra.

2012. november 22.

Pont ma próbáltam ki a kéket,ami egyébként vízálló és még nyáron vettem de most kezdtem el használni.Egyáltalán nem csomósít,én jó véleménnyel vagyok róla:)

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2012. november 22.

Nagyon szerettem,pont tegnap dobtam ki mert elfogyott,de szerintem majd legközelebb ha elhasználtam az újat,akkor ezt újraveszem:) a csomagolása is tök jó:)