delorean

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2018. december 12.

Update: Azóta kipróbáltam egy másik BB krémet (Bebe), és jobban bevált, abban nincs egyáltalán parfüm, jobban terül, bár van benne szilikon. Nagyon nehéz eldolgozni, rengeteg idő megy el ezzel reggel, még úgy is, hogy az Innisfree the minimum fizikai fényvédő van alatta, ami tartósabbá teszi, és könnyebben eldolgozhatóvá. Mostanában nagyon irritált a bőröm, és égő érzést éreztem a felvitelét követően.

Nagyon örülök neki, hogy nincs benne fényvédő, ugyanis akinek szüksége van rá, az fényvédőzze külön magát pluszban, vagy keverje hozzá a BB krémhez, de én kiszedni már nehezen tudnám a krémből a fényvédőt. Egyébként meg tűző napon volt rajtam reggeltől estig, és nem égtem le, tehát a fedése alapból biztosít valamekkora fényvédelmet is. Sőt úgy is használtam, hogy a Lavera érzékeny bőrre való fizikai fényvédő fölé kentem a BB krémet, és így nem néztem ki úgy, mint akit lemeszeltek fehérre.

Valóban sietni kell a felvitellel amúgy, én hidratálót használok alá (Benton snail-bee high content lotion), és így nagyon jó, egyelőre megérdemli az 5 csillagot, már a második tubust is megvettem. :)

Érdekes olvasni, hogy van akit fojtogat. Nagyon sokáig alapozó + korrektor + púder kombinációt kellett viselnem, na, az valóban fullasztóan fojtogató volt, főleg nyári melegben. Ezek után nekem olyan viselni ezt a BB krémet, mintha 20 év után kiengedtek volna a börtönből.

Babydream Med Pflegelotion

Babydream Med Pflegelotion
2018. december 5.

Tényleg nagyon jó testápoló, nem is kísérletezem tovább más testápolókkal, még ha nem is a legolcsóbb. Szerintem jobb, mint az Alverde med volt. Kár, hogy az arckrémjét nem lehet kapni. :/

Aveo Med Ultra Sensitiv 24h Creme

Aveo Med Ultra Sensitiv 24h Creme
2018. december 5.

Nagyon jó kis krém, bár télen nekem éjszakára kevés egy kicsit, ezért nappali hidratálónak használom, az Innisfree the minimum sun cream alá, és a Geek & Gorgeous C-vitamin szérum fölé. Müller 20%-os akcióval nagyon megéri, olyankor szoktam elraktározni belőle.

Aveo Med Bodymilk Ultra Sensitiv

Aveo Med Bodymilk Ultra Sensitiv
2018. december 5.

Viszonylag elég jól hidratál, télre lehet, hogy egy kicsit kevés, a nagyon kiszáradt részekre a Babydream Med-et használom, vagy testvajat. Jobban teljesített, mint a saját márkás drogériás baba testápolók (Babylove sensitive, Babydream sensitive). Nyáron leégett egy részen a hátam, és nagyon jó volt vele bekenni a bőröm. Egyetlen negatívum, hogy nem tartalmaz növényi olajat, vagy vajat, és ahhoz képest drága.

Alverde Tinted Lipbalm

Alverde Tinted Lipbalm
2018. december 5.

Van egy újabb árnyalat, az áfonyás, nekem ez lett a kedvencem, illetve a cherry, ezek egész évben passzolnak a bőrszínemhez. A málnást sajnos csak télen tudom használni, mert túl világos. Nekem nem szárítja a számat, nagyon szeretem, mindig ott van a táskában.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2018. november 27.

Nagyon szeretem, amíg kapni lehet, addig biztosan nem veszek mást. BB krém alá használom, ezért nem zavar, hogy van egy fehér réteg az arcon a felvitel után, és sokkal tartósabb a smink is a használatával, mint anélkül,

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2018. július 4.

Az eddig használt legjobb szemkörnyékápolóm, nem égeti/csípi a szemem környékén lévő bőrt, nagyon jól hidratál, sminkelni is lehet rá, reggel és este is ezt használom. Az egyetlen negatívum, hogy tégelyes a kiszerelése, nem tubusos, vagy pumpás, de nem tudok ezért levonni csillagot, annyira jó a krém.

Beauty Baby Sensitiv Waschgel

Beauty Baby Sensitiv Waschgel
2018. július 4.

Ez az egyetlen tusfürdő jelenleg, amit használni tudok, (a Rossmann-os Babydream sensitive lenne a másik, de azt még mindig nem lehet kapni) már nagyon sok flakonnal elhasználtam. Kicsit nehéz lemosni, de nem szárít egyáltalán, hajmosásra is bevált, és nem éreztem semmilyen kellemetlen szagot, nekem teljesen illatmentesnek/szagmentesnek tűnik.

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Krém

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Krém
2018. július 4.

Jól hidratál, jól lehet rá sminkelni, de az én szemkörnyékemet égette/csípte felkenés után, olcsósága ellenére sem fogom szerintem újravenni, addig biztosan nem, amíg az Alverde naturschön szemkörnyékápolója kapható lesz.

Trend It Up N°1 Szempillaspirál Alap

Trend It Up N°1 Szempillaspirál Alap
2018. február 22.

Hát ezt soha többet. Egy alapvetően tökéletes szempillaspirált (Terra Naturi fine definition) totálisan elrontott, összetapasztotta, csomósította a szempillákat. Sajnáltam kidobni, ezért inkább szenvedtem vele 2 hónapig, de már kezdett beszáradni is, úgyhogy feladom. Még ha valami pozitív dolgot csinált volna, hogy azt a plusz 2 percet megérje rászánni a reggeli sminkrutinban, de ez tiszta pénzkidobás és időpazarlás volt, még tartósabbá sem tette a festéket. Egy rossz minőségű spirált lehet, hogy feljavít, de ez sem garancia. Ritkán pontozok le valamit, de ez borzalom.