Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet
2024. február 10.

Az itteni vélemények alapján mertem megvenni, és egyáltalán nem bántam meg! Ár-érték arányban rettentő jó, bár osztom az előttem szólók véleményét, miszerint a hozzá járó műanyag ecset borzasztó. Én ki se próbáltam, hanem hozzácsaptam a már elfogyasztott szemöldökporhoz járó, valódi szőrből készült ferde ecsetet, amivel ugyanolyan jó használni, mint az elődjét. Évekig elég ez a mennyiség, ehhez képest pedig nevetségesen olcsó.

Catrice Szemöldökformázó Szett

Catrice Szemöldökformázó Szett
2024. február 10.

Úgy voltam vele, hogy pár száz forinttal drágább csak a saját márkás termékeknél, ezért megpróbálkozok vele. Sokáig az YR szemöldökhöz való ceruzát használtam, amit hegyezni kell, de nagyon nem jött be. Elég sokáig kell szenvedni vele, amíg befogja a bőrt, nem volt tartós, ha meg hegyeztem, bökte a bőrömet. És ez? Ultra brutál tartós, ahogy előttem is írták már. Őszintén szólva nem néztem szét, hogy több árnyalatban létezik-e, valószínűsítem, hogy nem, mert pont az a két árnyalat van a palettán, mint ami a képen is látszik. Ezek kifejezetten hideg színek, míg az én egyre sötétebb barna színű hajamhoz nagyon passzol, addig anyu vörös hajához nagyon rideg, nem áll jól neki. Az ecsettel még barátkozok, nem igazán tudom használni, de a ferde kialakításnak köszönhetően egy kis gyakorlás után valószínűsítem, hogy nagyon szépen meg fogom tudni rajzolni vele az ívet.
A kiszerelés rettentő csajos, csinos, a grátisz szemöldökcsipesz már csak hab a tortán. Egyébként kétlem, hogy ilyen kis tükörnél szépen lehet szemöldököt rajzolni, de lehet, hogy ehhez csak én vagyok túl kevés. Csont nélkül kapja az 5*-ot.

Up: Ősidők óta használom, és mindig még csak az első, világosabb szín fogyott el. Nagyon szépen pigmentált, tartós szemöldökpor, amit öröm használni. A hozzá járó szemöldökcsipesz számomra használhatatlan volt, viszont a kis ferde ecsetes applikátort az első használat óta imádom. Kár, hogy már valószínűleg nem gyártják, mert egy bolt polcán se találkoztam már vele.

Isana Holt Tengeri Fürdősó

Isana Holt Tengeri Fürdősó
2024. február 10.

Az előttem szóló jó vélemények miatt mertem kipróbálni, és abszolút nem bántam meg. Valóban hihetetlen, de fürdés után selymes, hidratált a bőr, egyáltalán nem igényli a testápolót. Én személy szerint egy egész tasaknyit használtam egyszerre, de lehet, hogy azt megfelezve még gazdaságosabban lehet használni. Egyedül azt sajnáltam, hogy másnap, mikor enélkül zuhanyoztam, ugyanúgy jelentkezett a száraz, viszkető bőr, de nyilván ez nem a termék hibája.

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2024. február 3.

Végre egy szempillaspirál, ami nem ígéri, hogy vízálló lenne, mégis bírja a gyűrődést ellenben azokkal a társaival, amik lerobbanthatatlannak titulálják magukat! Én szeretem a szilikon sörtéjét, ami szép, ívelt pillákat csinál, amik nem tapadnak össze, nem ül meg a festék pöttyökben a szálak végén. Akkor sem kenődik el, ha alulra is, felülre is kenem, pedig előbbit már hosszú-hosszú ideje nem merem a pandamaci-hatástól félvén. Abszolút újravásárlós termék.

Balea Kézmaszk Ureával

Balea Kézmaszk Ureával
2024. január 26.

Halottnak a csók esete. Bíztam benne, hogy érni fog valamit, szerettem volna sokkal több ideig fent hagyni, ahogy az előttem szólók is tették, de ez a zörgős kesztyű igencsak zavarónak bizonyult. A levételt követően nagyon feltöltöttnek, ultra hidratáltnak éreztem a kezemet, egészen reggelig, az első kézmosásig. Utána minden olyan, volt, mint előtte, így érzésem szerint ez abszolút pénzkidobás, mert semmit se csinált.

Manna Natúr Kozmetikum Eczema Control Krém

Manna Natúr Kozmetikum Eczema Control Krém
2023. december 15.

Erre kétség nélkül mondhatom, hogy tényleg igazi csodaszer. Már az első használat nagyon biztató volt, hiszen ezt a habos krémet igen könnyű felvinni, ráadásul nagyon kevés is elég belőle. A viszketést hamar enyhítette, és bár az ekcémától felrepedt bőrt érthető okokból minimálisan csípte (már nem azért, de a zsebkendőtől hámló orrot is melyik krém nem csípi?!), de semmi irritációt nem tapasztaltam. Az ekcémám napokon belül mérséklődött, azóta pedig teljesen el is tűnt a kézfejemről, holott nem egy és nem csak kezdődő, de teljesen sebes folt is csúfította, a hideg pedig mintha csak rontott volna. Azóta napi kétszer kenem, ahogy ajánlja, és a bőrbetegségnek nyoma sincs. Az illata valóban gyógyszertári, de ennyi baj legyen, ha szteroidok nélkül képes elmulasztani a sebesedő foltokat. Imádom!

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2023. december 2.

Borzalmasan mű, olyan, mintha egyadta vazelin lenne. Szinte egyáltalán nem szívódik be, nincs hidratált érzés utána, és rendszeres használatot követően se hidratál az ég világon semmit. Számomra teljes pénzkidobásnak minősült a csontszáraz kezemre, sarkamra.

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2023. december 1.

Az illatát szeretem, de nagyon mű, szilikonos érzete van, ahogy felkenem. Ennek megfelelően nálam zéró a hidratáló hatás.

Balea Fátyolmaszk Magic Fairytale, Mágikus Illattal

Balea Fátyolmaszk Magic Fairytale, Mágikus Illattal
2023. december 1.

Illatra semmi számomra beazonosítható, inkább semleges. Hatásában, hááát, nem mentem tőle a falnak, de ártani biztos, hogy nem ártott. Olcsó, de a hangzatos leírás ellenére igazából sok mindent nem csinált.