Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2019. október 9.

Maradunk annyiban, hogy ez a deo kétszer annyiba kerül, mint amennyit én jó szívvel kiadnék érte, de egyébként amit ígér, azt tényleg tud. 48 órás hatást ígér, de nyilán nyári melegben nem reszkíroznám meg, hogy kétnaponta kenegessem magam, hogy aztán mégis büdös legyek. A szagtalanításra kiváló, bár fáj a szívem érte, hogy nem alumíniummentes, de nyilván azért működik. Viszonylag sokáig elég, nálam a tekerős résszel sincs semmi baj. Az illatát nem kifejezetten szeretem, de sokadik használatra már teljesen hozzászokott az orrom, nem furcsa. Semmi negatívumot nem tudok ellene felhozni, bár hozzá kell tennem a kettős mérce miatt, hogy Németországban vásárolt verziót használok, így a magyar lehet, hogy silányabb minőséggel néhány fokkal.

Fusswohl Lábradírozó Kő

Fusswohl Lábradírozó Kő
2019. október 9.

A mamám tukmálta rá, merthogy nem ér semmit, csak a habkő kopik, de a bőrt nem szedi le. Felvilágosítottam, hogy azért, mert rá van írva, nedves bőrön nedves kővel kell használni, ő pedig szárazon próbálta. Aznap este le is teszteltem, meglepődtem, hogy milyen simára radírozta a bőrömet, de aztán a zokni felhúzása közben hallottam a karcos hangot, hogy igazából semmit se csiszolt a sarkamon, csak vizesen tűnt úgy. És tényleg csak a habkő kopik a használat során, szóval egyértelmű pénzkidobás, senkinek nem ajánlom. Ha valaki tényleg valódi eredmény akar, a márka nyeles, kétoldalú sarokreszelőjét ajánlom, mert azzal tényleg eredményesen lehet dolgozni jól előáztatott sarkakon.

Eveline Extra Soft Bio Oliva Regeneráló Luxus Krém

Eveline Extra Soft Bio Oliva Regeneráló Luxus Krém
2019. október 9.

Nálam sajnos csúfosan leszerepelt a másik két társához, a piros és a sárga tégelyeshez képest. Az illata nagyon finom, érdekes ez a halványzöld állagú, jól kenhető, könnyedén beszívódó krém, de nem nyújt igazi hidratálást. Fél óránként tudnék vele kenekedni, akkor sem érzem a hatását, mikor felkenem, jónak tűnik, aztán semmi sem történik, porzik utána a bőröm. A piros tégelyes a legjobb, ez viszont tényleg senkinek nem ajánlom kedvező ár, finom állat, jó állat és más egyéb jó tulajdonságok mellett sem, ezért az egy csillag.

Balea Pórusfinomító és Mattító 24H Arckrém Gyümölcssavakkal

Balea Pórusfinomító és Mattító 24H Arckrém Gyümölcssavakkal
2019. október 3.

Nem mattít és nem húzza össze a pórusokat, ezzel senki se áltassa magát. Az állaga miatt kevés is elég belőle, az egész arcon könnyedén eloszlatható, jól beszívódik, viszont a hideg időjárásban, szeles időben édeskevés a kombinált bőrtípusúaknak. Árban elég jó, és bár kombinált bőrtípusra is ajánlják, az én bőrömre kifejezetten rossz hatással volt. Amióta használom, egyre több lett a mitesszerem, nem győzöm őket nyomkodni, ráadásul olyan pattanásos lett az arcom, hogy nem csoda, ha valaki 18-nak is alig nézett, emiatt simán fiatalabbnak nézhetnek. Kicsit gáznak tartom, hogy tinédzser koromban nem volt ennyi pattanásom, mint amennyi ettől a krémtől lett. Amióta leálltam vele, látványos a különbség, kevesebb a mitesszer és újabb pattanások sem virulnak az arcomon, csak a régiekkel küzdök, hogy csillapodjon a gyulladás.
Óvatosságra intek mindenkit, aki hasonló bőrtípusra próbálná ki, bár lehet, hogy csak az én bőröm nem szerette az összetevőket, nálam viszont ez kuka.

Alkcema Kenőcs

Alkcema Kenőcs
2019. szeptember 26.

A sebesedő, egyre nagyobb területet hódító ekcémás kezemre írtak fel egy kikevert gyógyszertári kenőcsöt, aminek többek között ez is alapanyaga. Félelmetes, hogy hónapokig küzdöttem a Bepanthen Sensiderm krémjével, de semmit nem használt, ez pedig 2 napi használat után rendkívül látványos eredményt ért el a sebes, heges, körömnyi nagyságú folton a kézfejemen. Nem viszket, nem ég, nem fáj, nem reped a bőröm, és a száraz foltokat, az ekcéma kezdeti stádiumát jelző helyeken még hatásosabb.

s-he stylezone Körömerősitő Lakk

s-he stylezone Körömerősitő Lakk
2019. szeptember 23.

Abszolút halottnak a csók esete. Felviszem a körmömre, de iszonyú hamar lekopik, csíkokban hámlik le a körmömről, plusz ha elfelejtem lemosni, és erre lakkozok rá, már az első, jobb esetben a második nap foltokban pereg le a festék. Semmi pozitív hatást nem fedeztem fel, mióta használom, csak a pénztárcám lett karcsúbb tőle. A szaga pedig borzalom, rosszabb mint egy körömlakknak, igazi tömény hígító. Abszolút nem ajánlom.

s-he stylezone Körömlakk Javító Stift

s-he stylezone Körömlakk Javító Stift
2019. szeptember 23.

Minimum egy, de lehet, hogy már két éve éve használom, és azóta is nagyon szeretem. Igaz, egyszer nem jól zártam vissza a kupakját, ezért a pótfejek kiszáradtak, de acetonba áztatva könnyedén orvosolható a probléma. Azóta egy fejet használtam el, most érik a másik cseréje, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Sok éves lakkozás után is egyik kezemen bénábban festem ki a körmömet, mint a másikon, ezzel viszont gyönyörűen le tudom szedni a fölösleget a bőrömről úgy, hogy a körmömön nem piszkálom a festéket. Ehhez kell némi gyakorlat, rutin is, de most már elképzelni sem tudom nélküle a rituálét.

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2019. szeptember 23.

330-as árnyalatban vásároltam meg, de már másnap egy hatalmas darabban lepattogott a körmömről. Más ujjaimról fokozatosan kezd lekopni a körömvégek irányából (pedig csutkára levágtam őket), helyenként pedig a köröm oldaláról kezdett el pattogni a festék. Záróréteget nem vittem fel rá a gyors száradás érdekében, viszont első soron a körmömön maradt ugyanennek a márkának az SOS körömmentő cuccból egy réteg, ami nevével ellentétben masszív hígítószagot áraszt magából. Utóbbival elég sok gondom akadt már az utóbbi időben, hogy könnyen kopik, így ezt a gyors pattogást ennek tudom be, később jövök csillagozni, ha nélküle teszteltem, addig reménykedek, hogy nem kell lepontoznom, addig marad az 1 csillag.

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2019. szeptember 6.

Olcsó és jó minőségű lakkot kerestem, mikor megvettem, mert már voltak pozitív tapasztalataim a nem méregdrága termékekkel kapcsoltban, azonban ez az olcsó húsnak híg a leve esete.
A tűzpiros (436) árnyalatot vettem meg, ami az üvegben egy szépen pigmentált, jól takaró lakk ígéretét sejteti, de a gyakorlatban az első réteg elég kiábrándító. Az erős szín inkább valami halvány magentára hajaz, nagyon rosszul takar, ezért a második réteg mellett egy harmadik hozza ki igazán az üveg által kínált színt és szép takarást. Alapozó és fedőlakk egyben így teljesen kizárt, ha valaki nem akar 10 évig várni a száradással. Emellett rendkívül gyorsan kopik, bár én most újra előszedve egy másik lakk tetejére kentem spórolásként, nagyon megbántam, mert 2 nap után elkezdett lepattogni a körmöm vége, mint a francia manikűrnél, ami igencsak igénytelenül hatást keltett. Egyébként nagyon híg, könnyen kenhető, nekem egy év állás után se sűrűsödött be, ezt mindenképp a javára kell írni.
Sokáig elég, de inkább fizetek kétszer annyit egy 1 hétig kitartó lakkot, mintsem még egyszer beruházzak erre, amit 2-3 soron kenek és már 2-3 belül javítanom kell, mert különben vállalhatatlanul néz majd ki.

Extra Soft Macadamia Bio Oil Firming And Smoothing Luxury Cream

Extra Soft Macadamia Bio Oil Firming And Smoothing Luxury Cream
2019. szeptember 2.

Nagyon éles a kontraszt a márka piros, SOS hidratálás testápolója és e között a típus között. Az illata finom citrusos, a nyári melegben igazán üdítő élményt ígér, azonban már első tapintásra érezhető a különbség, hogy a piros tégelyes a gazdag textúrájú krém, ez pedig egy sokkal könnyedebb, ám furcsa állagú, mintegy szilikonos tapintású. A felkenést követően nagyon kellemes, hidratált érzést nyújt, azonban filmszerű réteget hagy a bőrön, ami ha ehhez-ahhoz hozzáérve eltűnik, akkor olyan, mintha semmi se történt volna. Olcsóbb, mint az SOS társa, viszont hatásában nagyon lemarad tőle. Csak az illata miatt kap 2 csillagot, egyébként alig várom, hogy elfogyjon, és nem is fogom újravásárolni.