Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Baba Aloe Vera Testápoló

Baba Aloe Vera Testápoló
2017. november 30.

Nagyon régi, kedves emlékek fűződnek ehhez a krémhez, mert valósággal agyonhasználtam egy időben. Csak ezt voltam hajlandó magamra kenni az illata miatt, de aztán, mikor rájöttem, hogy nem használ, muszáj volt abbahagynom, mert totális pénzkidobás lett volna mellette lehorgonyozni. Azért még néha-néha mindig meg-megszaglászom az üzletben, de az illata továbbra is a régi. Amúgy utolsó emlékeim szerint állagra elég folyós, ezért viszonylag kevés kell belőle (ergo sokáig kitart), viszont a hidratáló hatása nálam sajnos nem mutatkozott meg.

Prokudent Med Extra Friss Szájvíz

Prokudent Med Extra Friss Szájvíz
2017. november 28.

Emlékezetem szerint egyszerre vettem meg akcióban a fogszuvasodás elleni tesójával, ami marhára nem jött be. Rögtön a zöldet bontottam fel, de aztán át is tértem erre, mert ennek kellemes volt az íze, nem csípett, kellemes volt használat után a leheletem és úgy éreztem, mintha még azt a minimális oda nem való dolgot is lepucolta volna a fogaimról, amit adott esetben a fogkefém nem ért el. Újraveszem.

Prokudent Fogszuvasodás Elleni Szájvíz (régi)

Prokudent Fogszuvasodás Elleni Szájvíz (régi)
2017. november 28.

Sajnos rettentően csípi a számat, főként a nyelvemet, ezért könnyfakasztó, ha minimum egy percig szeretném a számban tartani is öblögetni vele. Gyakorlatilag alig akart elfogyni, annyira nem volt kedvem használni. Az ízével nem volt bajom, de a kellemetlen érzeten nem tudok és nem is akarok túllépni.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)
2017. november 28.

Már meg sem tudom mondani, mióta használom ezt a terméket. Amióta megvan, soha nem volt gondom semmilyen furcsa fertőzéssel, ellenben akkor, ha szappannal, vagy más bio és egyéb termékkel helyettesítem, rögtön jön az irritáció, így ez csont nélkül a csodaszer kategóriájába illik. Én szeretem az illatmentes verziót, hogy még annyi allergén anyag se legyen benne, viszont erre se lehet panaszom.

Tesco Pro Formula Flower Dezodor Nőknek

Tesco Pro Formula Flower Dezodor Nőknek
2017. október 26.

Párban kaptam ajándékba a natúr (kék színű) változatával, de először ezt volt "szerencsém" kipróbálni. Már elsőre nem tetszett az illata, ezért sokáig hanyagoltam, aztán csak kínomba vettem elő, amikor már nagyon meguntam a golyós deomat. A szaga változatlanul nagyon nem tetszett, amolyan wc illatosítóra hajad. Emellett nem törpül el az a mellékkörülmény sem, hogy felfújni valami borzasztó. Nem vagyok finnyás, de ez elképesztően hideg, bármilyen messziről is fújtam a hónaljamra, nyári harminc-negyven fokos melegben is elképesztően rázott tőle a hideg, pedig ilyen gondom ezelőtt soha nem volt. A fekete leves viszont akkor jött, amikor nemhogy nem csökkentette pilikét az izzadást, hanem egyszerűen büdös voltam annak ellenére, hogy két kilót fújtam belőle magamra. Igen, próbáltam először kevesebbet, aztán sokat, csak reggel, aztán napközben sokszor, de semmit nem ért, mintha csak arra lett volna jó, hogy egy rokfort sajt is megirigyelhette volna a szagomat. (Van olyan, hogy egy izzadásgátlótól leszünk büdösek, amikor amúgy teljesen nem jellemző ránk?) Odaadtam anyunak, hátha neki használ, de egyelőre a lesújtó véleményem után még nem mert hozzányúlni. Abszolút nem ajánlom, hiába nem drága.

Tesco Pro Formula Fresh Dezodor Nőknek

Tesco Pro Formula Fresh Dezodor Nőknek
2017. október 26.

Úgy kaptam anyutól ajándékba, és bár általánosságban nem ódzkodok a no name, meg sajátmárkás termékektől (sőt, utóbbiak az esetek többségében nagyon jók szoktak lenni), ettől mégis féltem. Az illata nagyon kellemes, hosszan tartó, sokan kérdezik, hogy mi ez a jó illat, amit éreznek rajtam, pedig nem is parfümöztem, hanem csak a deoval fújtam be magam. A hatása is egyértelműen jó, nekem bevált, akár újra is venném, ha nem lenne egy régi, jól bevált kedvencem sziszegős változatból.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2017. október 13.

Kipróbáltam, nem volt rossz, tette a dolgát. Hamar elpárolgott, utána nem ragadt a kezem, az ára is egész kellemes, de nekem egy másik fajta (HiGeen) jött be igazán.

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2017. október 13.

Talán egyszer még úgy kaptam valakit, vagy ajándékba adták, már fene se emlékszik rá, csak az dereng, hogy borzalmas volt. Nagyon alkoholos, furcsa volt az illata, utána pedig egyenesen ragadt a kezem. Hatásában nem tudok róla nyilatkozni, nem vagyok biológus, de a fenitek miatt nem tudom ajánlani.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2017. október 13.

Ha kézfertőtlenítő, akkor nálam csak ez jöhet szóba. Bár az utóbbi időben nem igazán használom, régen nagyon jó barátságban voltam vele. Megesett az velem, hogy a strandon, avagy más nyilvános helyen sikeresen összeszedtem egy körömgombát, amit ezzel a csodaszerrel kúráltam ki. Tudom, alapvetően nem erre való, de gombaölő hatása van, nem mellesleg pedig a sok ezer forintos ecsetelők semmit sem értek. Szóval nálam már csak ezért is csillagos ötös, azóta mindig van nálam.

Puma Jamaica Woman EDT

Puma Jamaica Woman EDT
2017. október 5.

Régen rettenetesen odáig voltam érte, ez volt az első "komoly" parfüm, amit kaptam. Emlékszem, hogy tényleg csak alkalmakra használtam, és nagyon sajnáltam, amikor elfogyott, és kiderült, hogy már nem gyártják. Valahonnan sikerült évek múlva szerezni egyet, de elszörnyedtem, hogy milyen botrányosan rossz illata van, pláne, hogy a Jamaica 2-t már használtam. Kifejezetten büdösnek mondanám, olyan romlott, avas szaga van, egyáltalán nem kellemes, hanem bántó. Talán megromlott? Fene se érti. Mindenesetre nem tudom, hogy korábban mit tudtam benne szeretni, nem csodálom, hogy beszüntették.