Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2017. április 4.

Nagyon szeretem, mert pikk-pakk hidratálja a számat, a kellemes, hűsítő érzést pedig egyszerűen imádom. Sokáig fent marad a számon, nem tűnik el, mint egy hagyományos, nevenincsen vagy egyéb márkájú ajakbalzsam. Egyedül az összetételével van problémám, plusz egyszer véletlenül lenyaltam, és botrányosan rossz íze volt, mintha petróleumot nyalogattam volna. A kiszerelés ellen továbbra is tiltakozom, a tekerős, vagy a tubusos megoldást még értem, de azt, hogy az ujjamat is be kell hozzá "piszkítani", azt már kevésbé. Egyébként csodaszert, nagyon sokáig elég, viszont örülnék, ha nem lenne benne két olyan összetevő, ami elméletileg baromira káros az egészségre, ezért, és csak ezért egy csillag mínusz, amúgy akit nem zavar, biztosíthatom, tényleg használ.

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2017. március 23.

Egy másik Isana krémet már használtam, így nem sok jóra, vagy finomabban szólva, csodára nem számítottam. Ennek ellenére a másik Rossmann kézkrém filmszerű rétege helyett egy igazán hidratált utóérzetet hagyott. Igen, az előttem szólókhoz csatlakozva valóban gazdag, tömény krém, ami után kell egy kis idő, hogy beszívódjon, mert picit zsíros, de nem úgy kell elképzelni, mint mondjuk egy testvajat, aminél hosszú perceket kell várni, különben az egész a ruhán köt ki. Az illata nagyon kellemes, kevés is elég belőle, és rendkívül jól hidratál, pedig nekem télen-nyáron hófehérre szárad a bőröm. Nem mondom, hogy maximálisan meg vagyok vele elégedve, de eddig biztos, hogy ez a legjobb, amit használtam, szóval újravásárlós.

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum
2017. március 17.

Szinte már el is feledkeztem arról, hogy valamikor használtam, jobban mondva kipróbáltam. Csak a hiúság vett rá, hogy megvegyem, de, ha egy csepp eszem is lett volna, vagyis mérlegeltem volna, milyen arányban van a reklám és a tényleges érték, hatás, nem vetemedtem volna ilyesmire. Hidratálónak jó volt, de igazából így csak egy drága testápolónak felelt meg. Nem fogyasztott, nem tüntette el a narancsbőrt, igazából az ég világon semmit sem ért.

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló, Tápláló Arckrém Normál/Száraz Bőrre

2017. március 7.

Kuponnal leértékelve vettem meg, így egyáltalán nem sokalltam az árát. Nagyon jó, kenhető állaga van, rendkívül kevés is elég belőle az arc egész felületére, plusz még a nyakra, akár a dekoltázsra is (ki, hogy szokta). A natúr, zöld illatát nagyon szeretem. Hamar beszívódik, utána pihe-puha érzetet hagy a bőrön. Nem nehezít el, nem zsírosodik az amúgy kombinált bőröm, emellett nem is irritál. Több mitesszerem és pattanásom se lett tőle, ha az megnyugtat másokat, pedig alapvetően hajlamos vagyok mind a kettőre, hiába nem vagyok már tinédzser. Bár nyilván a bőröm tehet róla, de reggelre ezzel is kiszárad a bőröm, húzódik, foltokban hámlik, ettől függetlenül viszont remek cuccnak gondolom.

Lovely Magic Pen Korrektor Anti Redness

Lovely Magic Pen Korrektor Anti Redness
2017. február 19.

A mostani időszakomban nagyon küzdöttem a pattanásokkal, amik csak nagyon lassan akartak elhalványodni, így gondoltam, hogy ezzel a kis "varázslattal" hátha elfedhetem őket. Sokan ódákat zengnek ezekről, hogy komplementer színként szinte észre sem lehet majd venni a piros foltokat, de az biztos, hogy erre a termékre nem igaz. Vagy átüt a pirosság, vagy pedig konkrétan nem szürke, hanem zöld lesz tőle a bőröm. Ha keveset használok belőle, az a baj, ha sokat, akkor pedig az a baj. Nagyon hamar lejön, igazából az ecsetes megoldást sem tartom a legjobbnak, ahogy egy natúr színű korrektornál se. Sajnos számomra majdnem hogy használhatatlan, bánom, hogy kiadtam rá a pénzt.

Rival De Loop Maske Harmonie

Rival De Loop Maske Harmonie
2017. február 18.

Ha van olyan illat, ami miatt kedvem támadna egyenesen megenni a krémet, akkor ez az. Nagyon kellemes, édeskés aromája. Nem irritálja a bőrt, gazdag, de könnyen kenhető és sűrű az állaga. Az egy tasak számomra megint rengetegnek bizonyult, simán el lehet felezni, és akkor egy ív nem kettő, hanem négy darabnak felel meg még úgy is, hogy a dekoltázsra, nyakra is kerül, és nem 2 cm vastagon. Nagyon jól feltöltötte a bőrömet, utána pihe-puha lett az arcom. Viszont ez sem csinál csodát, mert másnapra ugyanúgy hámlik és csontszáraz a bőröm.

Rival de Loop Pakolás Szemkörnyékre

Rival de Loop Pakolás Szemkörnyékre
2017. február 18.

Hiába van rajta, hogy szemkörnyék-pakolás, én akkor is egy feltehető textilmaszkra számítottam, amivel sokkal egyszerűbb lenne a művelet. Így számomra macerás volt nem a szemembe kenni a krémet, de még úgy felvinni, hogy az érjen is valamit. Sosem értettem egyébként külön erre a területre való krémeket, mert nem igazán látom értelmét. A ráncok, táskák, karikák miatt esetleg, de a szárazság miatt abszolút nem gondolnám, hogy kellene, de kövezzetek meg, ha valakinek itt is sivatag a bőre. Egyébként semmi extra nincs benne, könnyen kenhető, amolyan "elmegy" kategória illata van. Viszonylag gyorsan és szépen beissza a bőr a nagyját, de nem tudom, mit kellene tőle várni. Egy használat után nyilván nem csodát, így majd nyilatkozom, ha mind a négyet "megettem", hátha tapasztalok szignifikáns változást.

Neutrogena Visibly Renew testápoló

Neutrogena Visibly Renew testápoló
2017. február 12.

Már évek óta a Neutrogena egy másik változatához (olajos) vagyok hű, mert sok terméket kipróbáltam, de igazán csak ennél érzem, hogy az összes igénynek megfelelne. Igazándiból sosem mertem variálni őket, vagy kipróbálni egy másik fajtát, mert féltem attól, hogy az nem használna, most viszont egy kuponnak köszönhetően ezt mégis megtehettem. Az illatát egyből megszerettem, nagyon jól eloszlatható a bőrön, akár csak az olajos társa, ráadásul egyáltalán nem hagy semmi, ismétlem: semmi zsíros érzetet a bőrön. Ami van, az csak a pihe-puha érzés és a bársonyos bőr. Bár eddig még csak alkalmi használatról beszélek, huzamosabb tesztelés után visszajövök, ha netán változna a véleményem. Addig is csillagos ötös, abszolút megéri az árát.

Up.: 2016. szeptemberében írtam a hozzászólást, így az azóta eltelt idő bőven alapot az az újraértékelésre: nem jó. Eleinte nem akartam elhinni, hogy valami nem stimmel, de tényleg igaz. Este bekenem, reggelre megint hófehér, száraz a bőröm. Akkor, amikor rákenem, semmi baj nincs, issza, mint gersli a vizet, jó az illata, megszünteti a húzódó érzést, de gyakorlatilag napi szinten is bekenhetem vele magamat a kis lábujjamtól a fejem búbjáig, akkor se használ. Utólag néztem csak meg az összetevőket, és hát... Paraffinum Liquidium. Egyre inkább kezdek hinni abban, hogy amiben ez benne van, az nem használ a szárazság ellen. Alig várom, hogy elfogyjon, veszem újra a régi, jól bevált, olajos változatát. Csak remélni merem, hogy azóta abba nem tették bele a plusz összetevőt (mert egyébként ezt leszámítva az összes Neutrogena testápolóban benne van), és használni fog, nem arról van szó, hogy hozzászokott a bőröm, és kereshetek másikat.

Rival de Loop Hydro Textil Mask

Rival de Loop Hydro Textil Mask
2017. február 11.

Eddig csak celebek, sztárok arcán láttam ilyet, meg is lepődtem, hogy olcsó kiadásban is gyártják. Nem mondom, hogy mindenféleképp ki akartam próbálni, de, ha már ennyire akciós volt... Nagyon száraz bőrre vittem fel, elsőre be kell valljam, rettentő hideg volt, de aztán ahogy átmelegítette a bőröm, már csak nedves érzetet nyújtott. Könnyen fel tudtam helyezni, egyedül az orrom környékén kellett igazgatni, hogy levegőt kapjak. (Mintha speciális arcformám lenne, mindenhol passzolt, csak ott nem.) Kicsit tovább hagytam fent, mint az előírt tíz perc, utána kézzel átsimogattam az arcomat, hogy ami még rajta maradt, az beszívódjon. Utána rendkívül puha volt a bőröm, mint a bársony, nem is krémeztem este. Csodának tűnt, de reggelre sajnos ugyanolyan száraz volt az arcom, tehát csak átmenetileg nyújtott vigaszt. Tűzoltónak jó, de nem egy S.O.S. megoldás.

Rival de Loop Regeneráló Arcmaszk (régi)

Rival de Loop Regeneráló Arcmaszk (régi)
2017. február 9.

Kegyetlen sok van egy adagban, de én egyáltalán nem sajnáltam az arcomra, egyrészt a hideg miatt kikészült bőröm, másrészt az ára sem indokolta, hogy takarékoskodjak. Egyben vittem fel a felét arcra, nyakra, és amennyire a ruházatom engedi, a dekoltázsra is. Az előírt időhöz képest jóval tovább rajtam volt, de úgy voltam vele, ártani nem árthatok. Sminktörlővel elég sokáig szedtem le a maradványokat, de valami eszméletlen jó érzés volt, nagyon feltöltött. Másnap gyakorlatilag a krémhez se nyúltam, mert olyan volt, mint a babapopsi. A kemény víz, környezetváltozás, légszennyezettség miatt viszont eléggé rakoncátlankodik a bőröm, ezért hetente egyszer muszáj beiktatni. Egyedül azt bánom, hogy nincs hasonló krém változatban, mert más termékekkel ellentétben tényleg SOS segítség volt, azonnal rendbe tette a bőrömet. Mivel mások írtak a kellemetlen utóhatásokról, pattanásokról: nem igazán vettem észre, most amúgy is sokkal gyorsabban tömődnek el a pórusaim, ezáltal pattanások is könnyebben alakulnak ki az arcomon, de nem hinném, hogy ez a krémtől van. Az illata nagyon kellemes, állagra jó, könnyű felkenni, csak annak, akinek nem brutál száraz, foltokban hámló, sivataghoz hasonlatosan feltöredezett a bőre, annak elég lesz az egy adag fele is. Nálam csillagos ötösre vizsgázott.