Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Balea Totes Meer Salz Dusche Lemongras Duft

Balea Totes Meer Salz Dusche Lemongras Duft
2017. január 24.

Alapból nem vásárolnék saját márkás tusfürdőt, valamiért még mindig ódzkodok attól, hogy azok "gagyik". Ezt úgy kaptam ajándékba egy sportrendezvényen, így elkerülhetetlen volt, hogy kipróbáljam. Igazából elég sokáig elég, mert már lassan egy hónapja használom, és még mindig félig van a flakon. Könnyedén eloszlatható, jól felhabzik, még az illatával sincs problémám, mert szeretem a natúr, zöld illatokat. Mindazonáltal szeretem az édeskés utóillatot is. Tehát csak ezért vonok le fél csillagot, ami szubjektív, egyébként meg ár-érték arányban nagyon jó annak, aki szereti az ilyen illatokat.

Alverde Tusfürdő - Olíva és Aloe Vera

Alverde Tusfürdő - Olíva és Aloe Vera

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor
2017. január 24.

A levendulás változatával már nagyon pozitív tapasztalataim voltak, ezért beszereztem egy ilyet is. Nem tudom, hogy nagyfokú izzadás esetén mennyire hatásos, de az biztos, hogy ősszel és télen nekem bőven elég. Még úgy is, hogy szinte minden este keményen edzek, megizzadok, és még úgyis megakadályozza a kellemetlen szagokat. Bár valamiért úgy gondolom, hogy a levendulás hatásában jobb, ennek az illatát is nagyon szeretem. A golyós deo még mindig furcsa, annyira hozzászoktam a spray formához, úgyhogy ezzel még mindig küzdök.

Isana Med Kézkrém

Isana Med Kézkrém
2017. január 24.

Az első krém, amit már "tudatosan" vásároltam, kerülve az olyan összetevőket, amik nem hagyják, hogy hidratált legyen a bőröm. Bár tudom, hogy nem szabad semmit se elkiabálni, három-négynapos használat után úgy gondolom, nem korai a véleménynyilvánítás. Első alkalommal rögtön háromszor kentem be vele a kezemet, olyan száraz volt. Engem kissé idegesít az a filmszerű réteg, amit utána érezni vélek a bőrömön (mintha nem is lenne valós, mégis ott van), de ettől függetlenül ott a hatás: hidratál. Elég napi kétszer, sok kézmosás és mosogatás miatt háromszor bekenni a bőrömet (mert ugye a kemény víz szárít, mint a fene), és valóban feltölti. Nagyon kellemes, natúr illata van, az állaga híg, könnyedén kenhető, hamar beszívódik. Az egyetlen negatívum csak ez a fura érzet a bőrön, de én pajzsként tekintek rá, ami megakadályozza, hogy a hideg "kiszívja" belőle a nedvességet. Ezért a mínusz egy csillag, amúgy csak ajánlani tudom.

Atrix Soft Protection Creme

Atrix Soft Protection Creme
2017. január 24.

Anyu vette magának, és bár csak egyszer próbáltam ki, nagyon jónak tűnt. Hamar beszívódott, az illata nagyon kellemes, ráadásul utána hidratáltnak tűnik a bőröm. A tetejében pedig csak fillérekbe kerül más kézkrémekhez képest. Sajnos hosszabb használatra nem futja, mivel éppen most rendeltem magamnak más kenceficét, hátha azok beválnak.

Ui.: Sajnos muszáj lepontoznom, pedig az elején tényleg úgy tűnt, hogy csodaszer, és tudja azt, amit más nem. De sajnos ez nem igaz. Az egyik kollégám világosított fel, hogy az egyik összetevője, a " Paraffinum Liquidum" egy olyan kőolaj-származék, amely nem hagyja felszívódni az ásványi anyagokat, így kenhetem napjában 100x jó vastagon, akkor se fog hatni. Mondhatná bárki, hogy ez "butaság", meg az INCI szerint zöld besorolást kapott, de nekem bizony tényleg hófehérre száradt a kezem a téli hidegben, hiába kenegettem. Aztán váltottam olyanra, amiben nincs benne, és láss csodát... nem száraz a bőröm. Úgyhogy annak, aki ezt olvassa, használja, és mégis száraz a bőre, csak azt tudom ajánlani, hogy kerülje a Paraffinum Liquidum tartalmú krémeket.

Toni&Guy Göndörítő Spray Gél

Toni&Guy Göndörítő Spray Gél
2017. január 8.

Nagyon sokalltam az árát, amikor megvettem, de úgy voltam vele, hogyha az olcsó húsnak híg a leve, hátha a minőségi jó lesz. Nem csalódtam. Az állaga meglepett, de könnyedén szét lehet oszlatni a hajon, nem lesz tőle ragacsos, ellenben fixál és GYÖNYÖRŰ tincsekbe rendezi a loknikat! Az illatát imádom, már fél éve van meg, és még több mint a fele megvan, úgyhogy állíthatom, sokáig kitart, megéri beszerezni.

Up.: Jelentem, rendszeres használat mellett majdnem 2 évig(!) elég volt! Most fogom újravenni, mert hiányozna, ha nem lehetne része a hajápolási rutinomnak. Továbbra is állítom, hogy csodaszer az amúgy is erősen hullámos és göndör hajúaknak.

Schüssler Ajakbalzsam

Schüssler Ajakbalzsam
2017. január 4.

Nem magamnak vásároltam, hanem nyertem, így szerencsés tesztelője lehetek, mert nem érzem magam "vesztesnek", ha netán mégse jönne be. Az illatát még máig imádom, ez a citrusos illat (íz) nagyon kellemes. Ám eddig mindig csak tekerős balszamot használtam, így a kis tégelyes verziót nem igazán sikerül megszokni. Zavar, hogy ujjal kell belenyúlnom, és ha akarom, ha nem, bemegy a körmöm alá a cucc, amit úgy kell kipiszkálnom utána, kézmosás és egybeket, amit egyáltalán nem tartok praktikusnak. Más termékekkel ellentétben egyáltalán nem kell belőle sok, viszonylag sokáig megmarad a számon, azonban nem gondolom azt, hogy tökéletesen hidratálna. Nálam még mindig a Carmex a nyerő, bármennyire is horror az ára egy ajakbalzsamhoz képest.

Up.: Muszáj lehúznom, mert a hosszútávú tapasztalataim abszolút negatívak. Még mindig szeretem az illatát, továbbra sem barátkoztam meg az ujjal tégelybe való nyúlkálással, de nem is ez a lényeg. A bajom azzal van, hogy hiába kenem a számra 20 percenként (erre más hívta fel a figyelmemet, nekem már fel se tűnik), az ég világon semmit nem ér. Gyakorlatilag eltűnik a számról, mintha beszívná a bőröm, de utána ugyanolyan cserepes, piros, irritált marad a bőröm. Nem eszem le, nem nyalom le, magától tűnik el, ami nem is lenne baj, ha hidratálna. Nagyot csalódtam benne, kár, hogy még a tégely fele megvan. Nem szívesen dobok ki ilyesmiket, de ezzel lehet, hogy mégis ez lesz.

Nourish Balance Hidratáló Arckrém

Nourish Balance Hidratáló Arckrém
2017. január 2.

Nagyon kellemes almás illata van, nagyon emlékeztet egy dm-es termékre, csak az nem tudta azt, amit ez. Hidratál, de tényleg. Nagyon hamar beitta a bőröm, valósággal zabálta (mint a száraz bőrre való változatát), utána pedig úgy éreztem, hogy teljesen feltöltötte az arcomat. A száraz bőrre való változatához képest utána egy pici zsíros réteget hagy a bőrön, plusz utána a homlokom is csillag mint a Salamon... tudjátok, de igazából nem is vártam csodát, mert kombinált bőrűnek születtem. Mindezek ellenére az állaga, hatása, illata(!) miatt nagyon elégedett vagyok az összhatással.
(Igazából, mivel a száraz bőrnek kínált változata nálam jobban beszívódott, utána nem hagyott zsíros réteget, így ennek csak 4 és fél csillagot adnék, ha lehetne, mert a másik annyival jobb.)

Up.: Mínusz egy csillag a véleményem több használat után, ugyanis azt vettem észre, hogy az utóbbi időben egyre több pattanás jelent meg az arcomon, lassan úgy nézek ki, mint egy tinédzser. Persze lehet, hogy csak a környezeti és egyéb tényezők összjátéka, de ettől még inkább erősebb a hitem a száraz bőrre való változatával.

Nourish Protect Hidratáló Arckrém

Nourish Protect Hidratáló Arckrém
2016. december 28.

Mennyei manna, csak éppen nem enni kell, hanem a bőrre kenni. Ahhoz képest, hogy alapvetően kombinált bőröm van, nagyon jól bevált ez a száraz bőrre való változat, még jobban, mint az én bőrtípusomhoz készült verzió. Az illata nagyon enyhe, citrusos, ebben nekem a zöld verzió jobban tetszik, azonban a hatása meghaladja az előbb említettet. Ahogy felkentem, már szívta is be a bőröm, mintha nem tudtam volna eleget rákenni, csak úgy falta (pedig este és reggel is krémezem magam, mert olyan a bőröm, mint a Szahara). Ellenben egyáltalán nem éreztem azt, hogy egy maszkot vittem fel az arcomra sőt, megpuhította, feltöltötte, utána pedig szaladgáltam anyu után, hogy "fogd meg, milyen selymes a bőröm". Ez nálam az igazi csodaszer kategória, mert ilyen pozitív tapasztalattal arckrém esetében még nem volt dolgom.

Nourish Argan Skin Rescue Szérum

Nourish Argan Skin Rescue Szérum
2016. december 21.

No, no, no, no! Nekem ez a krém szabályosan olyan volt, mintha étolajat kentem volna az arcomra. Hiába oszlattam el egyenletesen, hiába masszíroztam, egyáltalán nem szívódott be, így az arcom úgy csillogott, mintha diszkógömb lenne. Illata nem igazán van, olyan "olajos", "érett". De hiába minden szép szó és ígéret, biztos, hogy nem venném meg, nekem rettentően sok, sokk volt.