Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Balea Korpásodás Elleni Sampon Ginkgo

Balea Korpásodás Elleni Sampon Ginkgo
2014. január 26.

Sokat reméltem tőle, de sajnos a korpásodást csak nem szüntette meg. A szagával nekem nincs semmi bajom, hajpakolással pillanatok alatt meg lehet szüntetni. Árban nagyon jó, viszont ez még mindig nem megoldás korpa ellen.

Fructis Hajerősítő Sampon Száraz Hajra

Fructis Hajerősítő Sampon Száraz Hajra
2014. január 26.

Valóban jó a száraz helyre, mivel hajmosás után olyan lesz, mintha bálnazsírral kenték volna be a fejemet. Ha ezt használnám, minden másnap meg lehetne mosni a hajam, akkor is katasztrofálisan nézne ki.

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2014. január 26.

Tényleg em értem, hogy miért váltottam át Labellora... Mióta ezt használom, napi egyszer elég bekenni vele a számat. Ha letörlöm, nem cserepesedik ki a szám másodpercek alatt, hanem hihetetlenül puha marad. Örök kedvenc!

Naturland Protect Szúnyog- és Kullancsriasztó Spray

Naturland Protect Szúnyog- és Kullancsriasztó Spray
2014. január 20.

Az illatát egyáltalán nem szeretem, de nálam maximálisan bejött, nem csípnek a szúnyogok, ha tetőtől talpig bekenem vele magam. :) Ráadásul árban is elég jó, én 700 forintért szereztem be egy patikában.

Balea Melegítő Lábkrém

Balea Melegítő Lábkrém
2014. január 20.

Fogalmam sincs, hogy dőlhettem be neki, talán a hihetetlenül rossz vérkeringésem az oka, ami ellen hiába harcolok. Az egyetlen pozitívum mellette, hogy az illata nagyon kellemes, viszont melegíteni egyáltalán nem melegít, bármennyit is kentem belőle magamra. A hidratálásból se sokat éreztem, annál többet ér nálam egy testápoló.

Creme 21 All Day Cream E-vitaminnal

Creme 21 All Day Cream E-vitaminnal
2014. január 20.

Elvileg nappali krém, gyakorlatilag majdnem olyan zsíros, mint a kék B-vitaminos változata. Az illatával nincs bajom, de nem hidratál, ráadásul nagyon csillog utána a bőröm.

Creme 21 All Day Cream B5 Pro-Vitaminnal

Creme 21 All Day Cream B5 Pro-Vitaminnal
2014. január 20.

Anyu javaslatára próbáltam ki, mert hogy ők is ilyet használtak régen, és tökéletes volt mind neki, mind apunak. Az illatával nem is volt bajom, viszont nagyon zsíros, ha bőrre kenem, olyan, mintha bálnazsírral kenegettem volna, ami egészen addig csillog, amíg le nem mosom. Ennek ellenére nem tapasztaltam azt a hidratálást, amit vártam tőle.

Anaconda Hidratáló Nappali Krém E és C Vitaminnal

Anaconda Hidratáló Nappali Krém E és C Vitaminnal
2014. január 20.

Az illatával nem tudtam megbékélni, ráadásul rettenetesen zsírosítja a bőröm, egyszerűen nem issza be teljesen. Sokáig használtam a kombinált bőrömre, de nagyon nem jött be. December elején történt valami az arcommal, mert foltokban iszonyú száraz lett, hámlott, mint a fene, de akkor semmit se használt, csípett, mintha sóval dörgöltem volna be. Mikor normalizálódott a bőröm - napi extra arcpakolásnak és arckrémváltásnak köszönhetően -, visszatértem hozzá, de ugyanúgy csípett, kipirultam tőle. Nagyon kevés maradt, azt még elhasználom, de soha többé.

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval
2014. január 20.

Az illatával nem volt gondom, viszont használat után ragadt a bőröm, és nem szedte le azt a koszt, amit a clean&clear után mindig látni véltem a vattakorongon. Semmit sem ért, így túl is adtam rajta. Azóta szappant használok, ami tökéletesen bevált. Soha többé nem használok tonikot.

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2014. január 20.

Lehet, hogy picit túl erős árnyalatút vettem belőle, ezért vigyázni kell, amikor felviszem az arcomra, de amúgy imádom. Árban nagyon jó, eszméletlenül sokáig elég lesz - már most látom, pedig minden nap használom -, és ráadásul tartós is!