Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2014. január 20.

Lehet, hogy picit túl erős árnyalatút vettem belőle, ezért vigyázni kell, amikor felviszem az arcomra, de amúgy imádom. Árban nagyon jó, eszméletlenül sokáig elég lesz - már most látom, pedig minden nap használom -, és ráadásul tartós is!

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2014. január 20.

Az illata annyira nem jön be, nehezen vihető fel, és nehezen is szívódik be. Az ára normál, a kiszerelés kicsi, viszont sokáig elég. Viszont annak ellenére, hogy azt írták rá, hogy nagyon száraz bőrre van, nekem semmit se ér. Még ha minden este is bekenem vele magam tetőtől-talpig, másnapra akkor is fehér a bőröm a szárazságtól. Biztos, hogy nem veszem újra.

Neutrogena Creamy Oil Krémes Testápoló Olaj

Neutrogena Creamy Oil Krémes Testápoló Olaj
2014. január 20.

Lentebb már írta valaki, hogy annyira jó, hogy nem is kell minden nap kennie vele magát. Ezt én is állítom, 2-3 naponta használom, és egyszerűen fantasztikusan hidratál. Igaz, hogy a harmadik napra már száraz a bőröm, és akkor úgy issza be, mint a sivatag, de aztán másnap annyira selymes, hogy nem kell használom.
A pumpás fej miatt nagyon praktikus, bár nálam elég jól fogy, tekintve, hogy mikor vettem. Az óra más testápolókhoz képest nem túl húzós, és tényleg megéri. Egy darabig biztos, hogy maradok ennél.

Nivea Aqua Effect Tápláló Éjszakai Arckrém

Nivea Aqua Effect Tápláló Éjszakai Arckrém
2014. január 20.

Mint a legtöbb nivea krém, ez is rettentően zsíros, akárcsak a kis lapos tégelyes változat, de hát ez kell a mélyreható hidratáláshoz. Nem szeretem, hogy a bőröm fénylik tőle, mintha olajjal kentem volna be, de amúgy egész jó, amióta használom, nem annyira száraz a bőröm az orca részen, úgyhogy erre abszolút megfelelő. Ennek ellenére nem dobok hátast tőle.

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2014. január 20.

Jelenleg ezt a kencét használom az arcomra, de sajnos nem vagyok vele maximálisan megelégedve. Nagyon kevés elég belőle a bőrre, az illata szuper, viszont nem hidratál annyira, amennyire kellene, bár ez lehet, hogy a hidegnek tudható be. Sajnos nem hiszem, hogy nála maradok, mert nem ő az igazi.

Essence My Skin Mattító Arckrém

Essence My Skin Mattító Arckrém
2014. január 20.

Annyira nem szeretném lepontozni, mert egyszerűen imádom az illatát, de sajnos nem használ. Eleinte nagyon jó volt, egyáltalán nem zsírosodott a bőröm, de aztán egyre és egyre többet kellett felvinnem belőle az arcomra ahhoz, hogy érjen valamit. A végén bármennyit kentem belőle, már csak alig 2-3 óráig ért valamit, utána ugyanúgy kifényesedett a bőröm. Hidratálásra egyáltalán nem alkalmas, nekem sokszor húzódott a bőröm azután is, hogy már felkentem.
Árban verhetetlen, nevetségesen olcsó, a maradékot pedig már csak az illata miatt is el fogom használni.

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2014. január 20.

Használat után sokáig ragadok, ami még elviselhető lenne, ha amúgy csodaszer lenne. De nem. Napi 20-30 alkalommal is bekentem vele a kezem, de ennek ellenére semmit sem segített rajtam. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Baba Natura Testápoló Aloe Vera

Baba Natura Testápoló Aloe Vera
2014. január 20.

Az örök kedvenc testápoló, már nagyon sok flakont elhasználtam belőle, pedig én is tudom, hogy nem az igazi. Az illata egyszerűen mennyei, viszont annak ellenére, hogy minden este használom, nem hidratál úgy, ahogy kellene.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2014. január 20.

Régen Bebét használtam, aztán nem tudom miért, de áttértem erre. Talán a neve miatt, vagy mert mindenki ezt használt, én is "menő" szerettem volna lenni, már nem emlékszem.
A semmi helyett jó, de amúgy, ha nincs a számon, rögtön száraznak érzem, magamra kenve pedig olyan, mintha bálnazsírral kenegettem volna. Nem szeretem, hogy minimális melegben azonnal felpuhul, és gyakorlatilag, ha túl sokat tekerek ki belőle, akkor rögtön eltörik.
A semmi helyett jó, de azt hiszem, hogy semmivel sem jobb, mint azok a noname cuccok, amiket minden élelmiszerboltban be lehet szerezni.