Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Isana Peel Off Maske

Isana Peel Off Maske
2019. március 3.

Hámló arcbőrre vettem, mert az orrfolyós időszak után biztos, hogy tuti száraz az egész arcom, ilyenkor pedig jól esik felfrissülésként egy kis fölös bőreltakarítás. Ez a maszk rendkívül sűrű, ezért nagyon nehéz felvinni, amivel nem lenne baj, de eszméletlenül alkoholos a szaga, ezért véleményem szerint csak tovább szárítja a bőrt a kelleténél. Bár a felkenés miatt úgy tűnik, hogy arcgyantának is tökéletes, a száraz bőrt se szedi le maradéktalanul. Egyáltalán nem ajánlom.

Alterra Nedves Törlőkendő

Alterra Nedves Törlőkendő
2019. február 25.

Nekünk sajnos nagyon nem jött be. Olyan, mintha felhabzana, nem tisztít rendesen, irritálja a bőrt, és nagyon nem tetszik az a zöldes illat. Nem igazán érti a dolgát, és a kendőt se nevezném túl puhának, ráadásul hiába zártuk vissza a csomagolást, iszonyú gyorsan kiszáradt.

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. február 24.

Le volt akciózva, csak ezért ezt vettem le a polcról, de már bánom, hogy a nagy rohanásban egyáltalán nem olvastam itt utána. Érzékeny bőrre írja, ennek ellenére nekem az egy hetes orrfolyásos időszakom után is csípi az orrom környékét, konkrétan vörös lesz tőle felkenést követően. Az illata nekem picit bizarr, amolyan férfi arckrémre emlékeztet, amivel nem lenne baj, ha éppen arra lenne jó, amire írja, tehát nem irritál. De ez sajnos nagyon is azt teszi. Hidratálásra nem jó, reggel és este kenem az arcomat, de mintha mi sem történt volna. Hatalmas csalódás, pedig nem a legolcsóbb kategória.
Mattítani egyébként valóban mattít, de nekem azóta is sorra jönnek a pattanásaim, vagy ettől függetlenül, vagy éppen tőle, ez lényegtelen, mert közel sem váltotta be a kívánt hatást.

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2019. február 22.

Anyu vette magának, de jó ideje már egyáltalán nem használta, nekem pedig éppen elfogyott az arckrémem, és nagyon kellett valami. Az első reakcióm: Ez a mélyhidratáló nem hazudik, tényleg a bőr mélyébe hatol. Egy szokott adaggal (mármint krémekhez mérve) bekentem az arcomat, de olyan hamar beszürcsölte, hogy már rögtön ordított az újabbért, ezért gyakorlatilag elsőnek kétszer kentem be a teljes felületet, utána pedig rendkívül jó érzés volt, hogy valósággal feltöltődött az arcom. Nincs filmréteg, ragacsos érzet, ha beissza a bőr, marad a hidratált érzés.
Picit meglepő volt számomra, hogy nem olvastam el a hatóanyagát, de aki kinyomja, rögtön érezni fogja, hogy letagadhatatlan a napraforgó hatóanyaga. Nekem elsőre picit bizarr volt az az illatfelhő, ami körbelengte az arcomat, de igazából nem zavaró, csak szokatlan a sok gejl cucc mellett.
Végtére is a kiszerelés nagy, de vízhiányos bőrnél zabálódik a krém, tehát nem tudom, mennyi ideig tart ki normál használat mellett. Az viszont biztos, hogy ez tényleg minőség, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Egy hatalmas plusz pont, amit muszáj új sorba írnom, hátha így többen felfigyelnek rá. Nagyon durva orrfolyós időszakban kaptam ki a szekrényből, hogy hidratáljam a zsebkendőktől vörösre dörzsölt, duzzadt orromat és annak környékét, és hihetetlen, de ez az első krém, ami nem csípett a felkenést követően, sőt inkább hűsítette. Ami pedig még fantasztikusabb, hogy sokkal kevésbé hámlott ezt követően az orrom, mint szokott, úgyhogy megfázás idején kifejezetten ajánlom a használatát.

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza
2019. február 17.

Rohadt drága volt, de úgy voltam vele, annyit nyaggattak mások, hogy mennyivel jobban néz ki egy hangsúlyosabb szemöldök, hogy megvettem. Bevallom, nem vagyok tőle szétájulva. Hegyezni kell, ezért, ha túl hegyes, böki a bőrömet, nehezen tapad meg, és rettentő hamar lejön. Színre számomra tökéletes, viszont annyira szöszölős vele szemöldököt rajzolni, és egy óvatlan mozdulatban képes vagyok elkenni az egészet, hogy 2*-nál többet tőlem nem kaphat.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2019. február 17.

Az itteni vélemények alapján mertem megvenni, úgy voltam vele, hogy pár száz forinttal drágább csak a saját márkás termékeknél,ezért megpróbálkozok vele. Sokáig az YR szemöldökhöz való ceruzát használtam, amit hegyezni kell, de nagyon nem jött be. Elég sokáig kell szenvedni vele, amíg befogja a bőrt, nem volt tartós, ha meg hegyeztem, bökte a bőrömet. És ez? Ultra brutál tartós, ahogy előttem is írták már. Őszintén szólva nem néztem szét, hogy több árnyalatban létezik-e, valószínűsítem, hogy nem, mert pont az a két árnyalat van a palettán, mint ami a képen is látszik. Ezek kifejezetten hideg színek, míg az én egyre sötétebb barna színű hajamhoz nagyon passzol, addig anyu vörös hajához nagyon rideg, nem áll jól neki. Az ecsettel még barátkozok, nem igazán tudom használni, de a ferde kialakításnak köszönhetően egy kis gyakorlás után valószínűsítem, hogy nagyon szépen meg fogom tudni rajzolni vele az ívet.
A kiszerelés rettentő csajos, csinos, a grátisz szemöldökcsipesz már csak hab a tortán. Egyébként kétlem, hogy ilyen kis tükörnél szépen lehet szemöldököt rajzolni, de lehet, hogy ehhez csak én vagyok túl kevés. Csont nélkül kapja az 5*-ot.

Estrea Rózsa Selyemprotein Arckrém Vízhiányos Bőrre

Estrea Rózsa Selyemprotein Arckrém Vízhiányos Bőrre
2019. február 14.

Aki szereti a rózsa illatát, annak biztosan mennyei, de számomra förtelem volt minden pillanat, amikor felemeltem a tégely fedelét. Vagy a nagymamaszag jutott eszembe, vagy az a borzalmas rózsavizes csoki, amit anno ajándékba kaptam. Felkenés után is érezni az illatot, számomra irritálóan intenzív, nagyon zavaró. Az állag rendkívül fura, olyan darabos krém, inkább emlékeztet valami balzsamra, de nagyon zsíros hatása van. Beszívódni beszívódik, de én filmszerű réteget érzek utána a bőrömön, olyan, mintha nem tudna lélegezni. Nem hidratál, ráadásul nagyon durván eltömítette a pórusaimat, konkrétan napi szinten nyomkodtam az arcomat a durván nagy, nem jellemző mitesszerektől. Lehet, hogy filléres krém, de esetemben biztos, hogy többet árt, mint használ. Szerencsére csak átmenetileg kentem vele magam, mert elfogyott a krémem. Anyunak, akinek érettebb a bőre, nem voltak ehhez hasonló gondjai vele.

Palmolive Naturals Mild & Sensitive Tusfürdő

Palmolive Naturals Mild & Sensitive Tusfürdő
2019. január 30.

Semmiben nem hasonlít a Dove tusfürdőkre, engem valamiért mégis arra emlékeztet. Ahhoz képest sokkal folyékonyabb az állaga, az illata krémes, finom, és ahogy ígéri, mivel sensivite, tényleg nem irritálja a bőrt. Ár-érték arányban maximálisan megéri, sokáig kitart, és az illata sem illan, ahogy kilépünk a zuhany alól. Nem is értem, tulajdonképpen miért nem használjuk itthon többször.

Savoderm Med Korpásodás Elleni Sampon

Savoderm Med Korpásodás Elleni Sampon
2019. január 7.

Jó egy hónapja használom, de sajnos a makacs korpámat képtelen megszüntetni.
Jól felhabzik már az első mosásnál is, ezért nem kell kézbe nyomni a tubus felét a sikeres előmosáshoz. Az illata semleges, zöld, férfiak és nők is használhatják. A hatását illetően bár a problémát nem szünteti meg, azonban megnyugtató, hogy egyáltalán nem szárítja a hajat, nem irritál, és nem is tapasztaltam fokozottabb zsírosodást.
Egy sima samponnak elmegy, azonban korpásodás ellen édeskevés.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2018. december 18.

Természetesen nem vártam tőle csodát, hogy majd a világot megváltva teszi rendbe az amúgy problémás, T-vonalban erősen zsírosodó, máshol száraz, egyébként pedig mitesszerekre és pattanásokra hajalmos bőrömet. Mindazonáltal nagyon jól teszi a dolgát, bár még csak pár hete használom. A pórusaimat nem tömíti el, nem lett tőle több a fent említett csúfságokból. Megfelelően hidratál, az illata nekem nagyon finom, zöld, szeretem az YR kozmetikumok natúr jellegét. Nagyon kevés elegendő belőle az egész arcra, könnyű felvinni, és ennek a zselés állagnak köszönhetően jól eloszlik, frissítő hatása van a bőrömre.
Pont a hideg időben kezdtem el használni, így hitelesen tudok nyilatkozni róla, hogy legtöbbször igényli a bőröm a reggeli kenekedést is, de egy héten csak néhányszor van szükség utánpótlásra, jellemzően akkor, ha elfelejtek elegendő mennyiségű folyadékot magamhoz venni. Szárítani egyáltalán nem szárít, és bár fénylik tőle a T-vonalam, azonban közel sem annyira, mint egyébként szokott, szóval nem ígér csodát, de be is váltja úgy-ahogy, ami a csomagoláson szerepel. Ragadni nem ragad, jól beszívódik, utána pedig nincs zsíros, filmszerű réteg a bőrön.
Kombinált bőrűként én abszolút ajánlani tudom, magam is erősen elgondolkodtam rajta, hogy újravásárolom.