Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2018. december 18.

Természetesen nem vártam tőle csodát, hogy majd a világot megváltva teszi rendbe az amúgy problémás, T-vonalban erősen zsírosodó, máshol száraz, egyébként pedig mitesszerekre és pattanásokra hajalmos bőrömet. Mindazonáltal nagyon jól teszi a dolgát, bár még csak pár hete használom. A pórusaimat nem tömíti el, nem lett tőle több a fent említett csúfságokból. Megfelelően hidratál, az illata nekem nagyon finom, zöld, szeretem az YR kozmetikumok natúr jellegét. Nagyon kevés elegendő belőle az egész arcra, könnyű felvinni, és ennek a zselés állagnak köszönhetően jól eloszlik, frissítő hatása van a bőrömre.
Pont a hideg időben kezdtem el használni, így hitelesen tudok nyilatkozni róla, hogy legtöbbször igényli a bőröm a reggeli kenekedést is, de egy héten csak néhányszor van szükség utánpótlásra, jellemzően akkor, ha elfelejtek elegendő mennyiségű folyadékot magamhoz venni. Szárítani egyáltalán nem szárít, és bár fénylik tőle a T-vonalam, azonban közel sem annyira, mint egyébként szokott, szóval nem ígér csodát, de be is váltja úgy-ahogy, ami a csomagoláson szerepel. Ragadni nem ragad, jól beszívódik, utána pedig nincs zsíros, filmszerű réteg a bőrön.
Kombinált bőrűként én abszolút ajánlani tudom, magam is erősen elgondolkodtam rajta, hogy újravásárolom.

Yves Rocher Sérum Végétal3 Szakértő Feszesség Szérum

Yves Rocher Sérum Végétal3 Szakértő Feszesség Szérum
2018. december 18.

Tudom, hogy nem vagyok célcsoport, tudom, hogy még nincs szükségem rá, de abszolút semmit nem kezd a termék, még az én huszonéves ráncaimmal se. Felmerül a kérdés, hogy akkor mi a helyzet egy érettebb bőrű hölgy esetében?
Az illatát nagyon szeretem, praktikus a kinyomós kiszerelés, viszont mivel használat előbb elvileg fel kellene rázni, így a végét gyakorlatilag nem is lehetne kiszedni az üvegből. Érvényes lehet a vicc, mikor a gyógyszert nem rázzák fel beadás előtt, és megkérik a beteget, hogy ugráljon egy picit.
Anyunak bejött, szerinte használ is, én viszont tényleg semmit nem vettem észre. Azaz a semmi erős szó. Ahogy elkezdtem használni, az arcom telis-tele lett nagy, gyulladt pattanásokkal, amik lassan gyógyultak, és még ma is látszik a legtöbb helye. Utánpótlás mindig volt, és csodák csodájára, ahogy elhagytam, az újabbak sem rügyeztek a fejemen, most már pedig abszolút a gyógyulás fázisába értem.
Összességében tehát egy pont szól mellette az illata, meg amúgy viszonylag sokáig elég a szérum, mivel két pumpányi elég az egész arcra. A mérges pattanások miatt azonban nem tudnám senkinek nyugodt szívvel ajánlani, bár lehet, mindez nálam csak egy egyedi reakció volt, két pontnál akkor sem érdemel többet.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2018. december 3.

Nem vagyok különösebben oda az illatáért, bár igaz, hogy történetesen ezért vettem meg harmadik flakonként, hogy kijöjjön a kettő plusz egyes akció. Kellemes, nem túl édeskés, semmi tolakodás, tulajdonképpen elég hamar meg is feledkezek róla használat közben.
Az állagát tekintve szokás szerint nagyon jól felhabzik, sokáig elég. Amit illetően viszont nem tudok napirendre térni, az a mindennapos bőrszárazság, viszketés fürdés után. Nem tudom, hogy a hideg idő vagy az irritáció, esetleg tényleg maga a tusfürdő tehet róla, de ha nem kenem mindennap a bőrömet, akkor egyszerűen megőrülök a húzódástól, viszketéstől, bőrpirosságtól. Ez utóbbi miatt a három csillag, ezért akinek érzékeny a bőre, tényleg fontolja meg vásárlás előtt.

Dove Original 0% Deo Spray

Dove Original 0% Deo Spray
2018. november 24.

Up: Reménykedtem benne, hogy a kettős mércének köszönhetően a Németországban vásárolt termék hatásos lesz, de sajnos ugyanolyan rossz, mint a hazai. Marad az egy csillag.

Sajnos ugyanaz a véleményem róla, mint a nem 0%-os Original társáról. Egyszerűen nem használ, sőt! Felfújáskor még nagyon kellemes, szappanos illata van, bár igaz, hogy egyszerűen meg lehet fulladni az aeroszolból kiömlő füstfelhőtől. Azonban ezt követően hiába nem izzadok se extrém, se nagyon, se sehogy, mégis egy idő után büdös izzadságszagom lesz tőle. Tehát igaza van az előttem szólónak, még az is jobb, ha nem használok helyette semmit, mert az, hogy ez a szappanillat keveredik az izzadságszaggal, még nekem fordul fel tőle a gyomrom, nemhogy másnak. Kifejezetten kellemetlen, ha valahová elmegyek, és elfelejtem más dezodorral együtt használni (hogy csak fogyjon el), mert attól tartok, hogy mindenki büdösnek és ápolatlannak tart.
Egy szóval: kuka.
2018. szeptember 14.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő
2018. október 31.

Ahogyan az általam eddig használt összes Dove tusfürdő, ez is nagyon könnyen felhabzik, nem szárít, és a közepes kiszerelés ellenére is viszonylag sokáig kitart. És az illata? Számomra valami mennyei. Nagyon kellemes, egyáltalán nem gejl, ami a használatot követően is tartósan érződik a bőrön. Ez most az aktuális kedvencem a márkától.

Baba Levendula és Vízililiom Frissítő Tusfürdő

Baba Levendula és Vízililiom Frissítő Tusfürdő
2018. október 15.

Flakonból megszagálszva nagyon kellemes volt, ezért is vettem meg, viszont a bőrön jelentéktelenné válik, hamar elillan.
Ez is azok közé tartozik, ami sokáig kitart, mivel nagyon jól felhabzik minimális nedvesség hatására is, azonban semmilyen illatterápiás élményt nem nyújt zuhanyzás közben, hamar rá lehet unni.

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2018. október 2.

Nem tudom, miért lehet ez más, mint a többi Dove tusfürdő, de nekem egyáltalán nem habzott fel, mikor testre kentem. Kábé úgy éreztem, hogy a fél flakont el kellene használnom, hogy egy alkalommal mindenhol alaposan meg tudjam vele mosni magam. Az illata nagyon kellemes natúr, de az állag miatt egy darabig biztos, hogy nem fogok még egyszer nekifutni egy újabb próbának.

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam
2018. szeptember 21.

Tudom, hogy nyáron nem igazán mutatja meg a hatását egy ajakbalzsam, de pár használat után nagyon bizakodó vagyok.
A Carmexet váltottam le erre a csúnya összetevői, borzalmas illata és íze (nem, nem ettem, csak ha véletlenül lenyaltam, egyszerűen beleette magát a nyelvembe az a borzalmas petróleum íz) miatt, meg egy idő után bevallom, nem igazán vettem észre, hogy bármit is hatna. Ráadásul tégelyes verzióm volt, ami több mint egy évig kitartott, viszont utáltam folyton belenyúlni, mert ki tudja, mi mindent vittem bele a bőrömről, hiszen nem mindig tudtam valahol megmosakodni használat előtt, pláne nem utána, így maradt folyton a zsepibe való ujjtörölgetés. De Himalaya Herbals!
Az első élményem fantasztikus volt, ugyanis ahogy lecsavartam a kupakot, és megéreztem az illatát, mintha a gyerekkori emlékeim doboza vágott volna fejbe. Hát nem olyan illata van, mint a régi rózsaszín Orbit rágónak? Jó, lehet, hogy nem teljesen, de engem abszolút arra emlékeztet, amit régen imádtam, így most is örömmel kenem fel a számra. Egyébként hosszabb távon nem érződik, úgyhogy aki tart a gejl, édeskés illattól, annak nem igazán kell félnie a cukormázas ajkaktól.
A hatásával eddig nagyon meg vagyok elégedve, mert nem kell mindennap használnom, elég két-háromnaponta este felkenni, és utána napokig ápoltak az ajkaim. Bár az igazi megpróbáltatás majd a hideg, téli szezon lesz, de ha változnak a tapasztaltak, úgyis frissíteni fogom a véleményt, addig meg megy az öt csillag.

Tisza Háziszappan

Tisza Háziszappan
2018. szeptember 21.

Anyukám ajánlására vettem a piacon egy más által otthon készített igazi házi szappant, merthogy az tuti jó a zsíros és korpás hajra.
Eleinte nagyon ódzkodtam tőle, mert a nagyon nagy tömb szappannal nehezen bántam, és olyan kemény volt, hogy nem is tudtam levágni belőle, inkább csak reszelni lehetett. Több használat után azonban már elég szépen kitapasztaltam, hogy használjam. Igen bizarr, mert két mosás után úgy összeáll tőle a hajam, mintha három hete nem mostan volna hajat, aztán benedvesítettem volna a fejemet. Szóval ezek után mindig csináltam egy sima samponos mosás, hogy vállalható fejem legyen, és nagyjából egész nyáron használtam minden hajmosáskor kétszer.
Az eredmény: biz isten, én semmi javulást, változást nem tapasztaltam, pedig tényleg kitartóan használtam. Szaga igazából nem nagyon van, pláne, hogy a végén muszáj mással hajat mosni a grabanc-hatás eltüntetése miatt, az pedig felülfedi a sokak számára kellemetlen illatát. Olcsónak olcsó, meg bio is, de jó lenne az is, ha működne is, látnám a hatását több hónapnyi használat után, de most már föladtam a harcot, ez sajnos tényleg nem jó arra, amire használtam. Majd megy a mosógépbe mosószernek, hátha arra jó lesz.

Kék Pille Fültisztító Pálcika

Kék Pille Fültisztító Pálcika
2018. szeptember 4.

Akciósan vettem a gyógyszertárban, de utólag nagyon megbántam. Nagyon kevés vatta van a pálcikák végén, ezért fültisztítás közben nem egyszer fájdalmat okozott, ha erősebben pucoltam vele a fülemet. A vatta nagyon könnyedén lejön a végéről, ráadásul a pálcika maga is rossz minőségű, a fülkagylóm tisztítása közben rendszeresen eltörik, lepattan a vége.
Bár olcsó, nem igazán ajánlanám senkinek a rossz minősége miatt, inkább megéri picit többet költeni rá, és akkor biztos lesz a minőség is.