Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy
2018. április 26.

Az egyik kedvenc Baba tusfürdő illatom. Az állaga, a felhabzása mind-mind ugyanolyan, mint a többi terméknek, azonban az illata miatt nálam ez a number one, egyszerűen verhetetlen. Ja, és mondtam már, hogy nem szárít?

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2018. április 26.

Szeretem az illatát, nagyon kellemes, nem túl tolakodó. A Baba tusfürdőkkel nagy általánosságban nagyon meg vagyok elégedve, mert krémes állaguknak köszönhetően jól felhabzanak, kevés is elég belőle, ezért sokáig kitartanak, ráadásul ár-érték arányban is elég jók a magyarországi piacon. Mindössze annyi kifogásom van ezzel a "natúr", lanolinos illattal, hogy sajnos nagyon hamar rá tudok unni, és a flakon felétől már várom, hogy elfogyjon. Ennek ellenére időnként rendre visszatérek rá, amikor nosztalgiázni támad kedvem.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. április 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, bár bevallom, sok reményt nem fűztem hozzá. Sajnos a várt hatást sem hozta.
Bár kombinált bőrre írja, számomra egyik területen se fejtette ki jól a hatását. A zsíros T-vonalban egy idő után úgy fénylett a bőröm, hogy az jobban szórta szét a fényt mint egy reflektor. Este még úgy tűnt, hogy a szárazabb területeken, az orcákon jól hidratál, viszont reggelente rendszeresen tapasztalom, hogy a bőröm száraz, húzódik, így egyértelmű, hogy számomra kicsit sem vált be, pedig már a tégely aljáról kapargatom a cuccot, nem azonnal vontam le a végkövetkeztetést.
Az illatát, ezt az enyhén szőlős aromát nagyon szeretem, ahogy újdonság varázsa a kissé habszerű, levegős állag is. Viszonylag kevés is elég belőle, jól eloszlik a bőrön, nem hagy filmszerű, zsíros réteget, azonban a hidratálás nálam elmaradt.

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre
2018. április 21.

Az itteni vélemények alapján mertem megvásárolni, mert bár korábban nagyon sokáig használtam az olajos változatát, féltem, hogy a többi nem fog működni. Örömmel mondhatom, hogy nagyon kellemesen csalódtam benne.
Az utóbbi időben próbáltam saját márkás termékeket, olcsóbb kencéket kipróbálni, hátha azok is hatásosak, de meg kell mondanom, némelyik kifejezetten szárította(!) a bőrömet, mást pedig hiába kentem magamra, mintha semmit se használt volna. Odáig fajult a helyzet, hogy foltokban nagyon durván hámlott a bőröm, folyton viszketett, húzódott annak ellenére, hogy napjában többször kentem. Nem túlzok, de 2-3 napi használat után úgy rendbe tett ez a fajta Neutrogena testápoló, hogy magam se akarok hinni a szememnek. Azóta is minden nap rendszeresen kenem vele magam, mert ennek tényleg érzem a hatását.
A pumpás kiszerelését szeretem, viszont, ahogy az előttem szólók is írták, nekem is mindig azzal van a bajom, hogy a negyede már nem jön fel az aljából, ezért szét kell vágnom a flakont, és úgy elég körülmények lesz használni. Mindazonáltal az előbbi mellett nem igazán tudok negatívumot mondani. Az illata édeskés, nyilván, aki ezeket nem szereti, ezt se szívesen használja majd, nekem viszont kellemes. A kiszerelése nagy, könnyen eloszlatható a bőrön, viszont az én száraz, vízhiányos bőrömnek köszönhetően elég sokat kell nyomni a napi használathoz. De nem bánom, amíg látom, hogy használ. Felvitel után hamar beszívódik, nem ragad, nincs filmszerű réteg a bőrön, reggelre pedig nem fehéredik, cserepesedik ki a bőr, tehát tényleg hidratál. Allergiás reakcióba még nem futottam bele. Megérdemli az öt pontot.

Trixo Kéz- és Bőrápoló Normál Bőrre

Trixo Kéz- és Bőrápoló Normál Bőrre
2018. április 13.

Up.: Februárban írtam róla véleményt, azóta is rendületlenül használom, de sajnos le kell pontoznom az akkor adott öt csillagot. Naponta megszámlálhatatlan alkalommal kenem vele a kezemet, ami rendesen ki van téve mindenféle bőrt szárító körülménynek, de sajnos semmit sem segít rajtam. Elég beszédes, hogy mikor esti olvasáskor felvittem a kezemre egy vastag rétegben, fél óra múlva azt vettem észre, hogy a pergamenhez hasonlóan száraz a bőröm. Sajnos nem használ, pedig a többi pozitívumát továbbra is tartom.

Először a kórházban találkoztam ezzel a krémmel, de annyira el voltam ájulva tőle, hogy már itthon is ezt használom. Nagy kiszerelésben kapható, ehhez képest az ára is teljesen oké. Elég keveset nyomni belőle, mert inkább vizes alapú, ezért könnyen eloszlatható, nem kell sokáig masszírozni, hamar beszívódik. Ami nagyon fontos, hogy után nincs ragacsos, zsíros érzete a bőrnek, sokkal inkább olyan érzés, hogy ahová jutott, ott a bőr bársonyos. Nekem az illata is tetszik, nem mű, nem túl parfümös, amolyan natúr. Hosszú távú használat során is bizonyított, ezért csak ajánlani tudom.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2018. április 13.

Nagyon sokszor pozitívan csalódtam már a dm saját márkás termékeiben, ez azonban sajnos nem tartozott közéjük. Eleinte úgy tűnt, hogy nagyon jól fog működni, de csak felkenés után tűnt hatásosnak a krém, hosszú távon kiderült, hogy nálam tipikus halottnak a csók esete áll fenn. Állagra nekem kicsit zsíros volt, nehezebben szívódott fel, és utána filmes réteg maradt a bőrömön. Mindezért viszont kárpótol az illata, ami kellemes, nem émelyítő. Újravenni viszont esélytelen, mert tényleg semmit nem használt, csak a felkenés után nyújt hidratált érzetet.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2018. április 2.

Anyuval mi nagyon szeretjük, mert egyikőnknek se szárítja a bőrét, ami amúgy is elég száraz ebben a hideg időben. Az állaga inkább tejes mint krémes, az illatát szeretem. Az állagának köszönhetően elég gazdaságos, kevés is elég az egész testre, így sokáig kitart.

Alveola Normál Gyantapatron

Alveola Normál Gyantapatron
2018. február 26.

Mamám mindig is ilyet használt a munkája során, és úgy gondolom, nem kell a sok flanc, a natúr, egyszerű a legjobb. Lett kísérlet téve a csokissal, ilyennel-olyannal is, de mindig ez vált be a legjobban. Jól felolvad, könnyen szétoszlik a bőrön, aztán teszi a dolgát, ahogy kell. Nem irritál, nem lesz piros pontokkal teli a láb, a szaga se rossz, amolyan gyantaillat.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert
2018. február 26.

Illatmintába kaptam a vásárlás mellé, így nem voltak vele kapcsolatban különösebb levárásaim. A három választható illat közül is csak azért erre esett a választásom, mert a másik kettő számomra kifejezetten szagos volt. Nagyon szeretem ezt a natúr, citrusos, zöld illatát, ami még jól is áll nekem, viszont én is azt tapasztaltam mint az előttem írók, hogy kissé hamar elillan az illata. Ehhez képest valóban sok az ára, ha 1-2 ezer forintba fájna, akkor még bocsánatos bűn lenne. Ettől függetlenül szeretném használni, bár tényleg kérdéses, hogy ezek után magamnak megvenném-e.

Yves Rocher Fűszeres Vanília Tápláló Ajakbalzsam

Yves Rocher Fűszeres Vanília Tápláló Ajakbalzsam
2018. február 26.

Anyu kapta ajándékba, én csak a muszáj miatt használtam egyszer, amikor már annyira száraz volt a szám, hogy égett. Arra jó volt, hogy a kellemetlen érzést enyhítse, de gyakorlatilag hidratáló hatást nem igazán vettem észre, ahogy más YR ajakápoló termékek esetében is elmaradt a kívánt hatás. Az illata nekem nem kellemes vaníliás, inkább avas, ha pedig véletlenül lenyaltam, olyan volt mint a kókuszzsír. Nekem nagyon nem jött be.