Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert
2018. február 26.

Illatmintába kaptam a vásárlás mellé, így nem voltak vele kapcsolatban különösebb levárásaim. A három választható illat közül is csak azért erre esett a választásom, mert a másik kettő számomra kifejezetten szagos volt. Nagyon szeretem ezt a natúr, citrusos, zöld illatát, ami még jól is áll nekem, viszont én is azt tapasztaltam mint az előttem írók, hogy kissé hamar elillan az illata. Ehhez képest valóban sok az ára, ha 1-2 ezer forintba fájna, akkor még bocsánatos bűn lenne. Ettől függetlenül szeretném használni, bár tényleg kérdéses, hogy ezek után magamnak megvenném-e.

Yves Rocher Fűszeres Vanília Tápláló Ajakbalzsam

Yves Rocher Fűszeres Vanília Tápláló Ajakbalzsam
2018. február 26.

Anyu kapta ajándékba, én csak a muszáj miatt használtam egyszer, amikor már annyira száraz volt a szám, hogy égett. Arra jó volt, hogy a kellemetlen érzést enyhítse, de gyakorlatilag hidratáló hatást nem igazán vettem észre, ahogy más YR ajakápoló termékek esetében is elmaradt a kívánt hatás. Az illata nekem nem kellemes vaníliás, inkább avas, ha pedig véletlenül lenyaltam, olyan volt mint a kókuszzsír. Nekem nagyon nem jött be.

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2018. február 21.

Az a helyzet, hogy mivel már több mint egy hónapja használom, muszáj róla véleményt írnom, pedig szeretném még húzni-halasztani, hátha majd a következő alkalommal veszem észre a hatását, ami idáig elmaradt. Gyakorlatilag úgy tűnik, hogy ez is egy "halottnak a csók" termék, mert bár az első két alkalom után azt mertem hinni, hogy kezd valamit a korpámmal, mostanra bizonyossá vált, hogy semmit nem változtat a helyzeten. A rendkívül kényes területeken, a tarkón és a homlok fölött, közvetlenül a hajtő vonalától kezdődően foltokban hámlik a bőr, ezért kvázi nem lehet felfogni a hajamat, mert számomra is undorítóan néz ki.
A termék szaga számomra nem kellemetlen, olyan kémialabor szag, meg lehet szokni, mert nem túl erős. A sampon állaga inkább krém mint a hagyományos sampon, ezért nehéz eloszlatni, felvinni, ahogy az előttem szólók is írták. Az első mosáskor bármelyik sampon nehezen habzik fel, de ezzel gyakorlatilag másodszorra is ügyeskedni kell, hogy mindenhová jusson. Én úgy oldottam meg, hogy kis vízzel a két tenyerem között amennyire tudtam, felhabosítottam, majd az ujjhegyekkel itt-ott benyúltam a fejbőrömre, és belemasszíroztam, így kábé lefedte az egészet. Bár megjegyzem, az egyik hajmosás alkalmával így is előfordult, hogy a száraz hajamon vettem észre, hogy a fejtetőn totál zsíros maradt a kobakom, ami azért valljuk be, elég gáz. Ha nem itthon dolgoznék, hanem ki kellene mozdulnom a házból, még rendkívül bosszantó is lett volna azonnal újra hajat mosni, így legalább el tudtam odázni az ügyet.
Summa summarum, nekem sajnos egyáltalán nem vált be, de azért még reménykedve használom el az egész tubust, hátha. Hiába, valakinek az egyik cucc csodaszer, míg másnak kukába való. Mi tagadás, elég drága tanulópénz volt ez most nekem...

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2018. február 20.

Az YR-ban fellelhető testápolók közül szerintem ennek van a legfinomabb illata, bár tudom, hogy elfogult vagyok a mangó miatt. Állagra egy testápolóhoz képest nekem kissé folyós, de emiatt jól kenhető, csak olyan tocsogósan, amúgy jól beszívja a bőr. Nincs utána filmszerű réteg a bőrön, nem zsíros, hamar beszívódik, így nem fog a fele a pizsamára, ruhára ragadni. Viszont, ami rossz benne, hogy nem igazán veszem észre azt, hogy hidratálna. Hiába kenek belőle keveset vagy sokat, igazából ugyanazt érzem, hogy másnap feszül, viszket a bőröm, de van, amikor már a kenekedés után néhány órával vakarózni kezdek, és nem valami irritáció miatt, hanem mert egyszerűen olyan, mintha semmit sem használna. Mivel ajándékba kaptam a vásárlás mellé, lassan elhasználom, de újravenni semmiképp nem venném, pláne, hogy a kiszereléséhez és a semmi hatásához képest ilyen drága. Ráadásul amilyen finom, nem túl tolakodó az illata a tubusból való kinyomáskor, olyan gyorsan illan el, ahogy a bőrre fel lesz kenve.

Sensodyne Fluoride Fogkrém

Sensodyne Fluoride Fogkrém
2018. február 19.

Up: Korábban csak ezt használtam felváltva egy másik, fehérítős fogkrémmel, amikor gondom volt a fogaim érzékenységével, mindig rendbe tette a dolgokat. Tavaly viszont azt vettem észre, hogy hiába használom már csak ezt, egyszerűen olyan, mintha elveszítette volna minden erejét. A fogaim nemcsak a hidegre, melegre lettek extra érzékenyen, még a szájon át történő hirtelen levegővételtől is bele tudott vágni a fájdalom az egész fogsoromba. Szörnyű volt. Sajnálom, hogy már nem használ, pedig sokáig elég volt, szerettem a mentolos ízét is, viszont így le kell vonnom a korábban adott 5 csillagból.

2014. augusztus 20.
A fogaim időnként rendkívül érzékenyen a hidegre, melegre, ennek a használata mellett viszont szinte semmit sem veszek észre ezekből. Jó, azért a fagyit, jégkrémet azóta se merem harapni, de az egyszer biztos, hogy ez használ! Árban picit drágább, mint a többi fogkrém, de mivel valóban jó, ezért megéri megvenni. Ízre oké, viszonylag sokáig elég, úgyhogy én maximálisan meg vagyok vele elégedve. :)

Elmex Sensitive Fogkrém

Elmex Sensitive Fogkrém
2018. február 19.

Sokáig a Sensodyne fogkrémet használtam, mert nagyon érzékenyek voltak a fogaim a hideg, meleg hatására, viszont egy idő után úgy vettem észre, hogy hiába használom, nem érzem a hatását. Mintha a jó szerencse vezette volna kezemet a boltban, mert utána rögtön ezt az Elmex fogkrémet választottam helyette, ami tökéletesen bevált. Azóta se a forró teától, se a fagyos jégkrémtől nem vág bele a hideg a fogamba. Pedig máskor attól is fájt, ha hirtelen szívtam be a számon a levegőt, most viszont semmi, minden normális. Nekem nagyon sokáig elég, a fogkefe felületének felére elég nyomni belőle, úgyis felhabzik, jól tisztít. Az íze nem mű, nem túl mentolos. Aki hasonló problémával küzd, annak csak ajánlani tudom.

Creme 21 Orange & Lime Tusfürdő

Creme 21 Orange & Lime Tusfürdő
2018. február 19.

Jó illata van, aki használta már a nappali vagy az éjszakai krémet, annak rögtön azok fognak eszébe jutni. Az állaga nagyon folyós, viszont ennek ellenére nekem sok kell belőle az egész testre, így annyira nem gazdaságos ez a kiszerelés. A bőrömet nem szárítja, viszont a sárga színe nekem nagyon bizarr.

Oral-B Essential Floss Fogselyem

Oral-B Essential Floss Fogselyem
2018. február 15.

Nagyon sokáig elég az 50m, a szál nem durva, szépen lehet vele tisztítani, valamint az se utolsó szempont, hogy nem ragad be a fogközökbe. Árban én picit sokallom, de a minőségért megéri fizetni, ezt meg megéri megvenni.

Oral-B Satin Floss Fogselyem

Oral-B Satin Floss Fogselyem
2018. február 15.

Szörnyű, alig vártam, hogy elfogyjon. A szál rendkívül merev, durva volt, felsértette a fogínyemet, nem tisztított rendesen, sőt egyáltalán nem, így gyakorlatilag dobhattam az egészet a kukába. Csak azért nem tudtam sajnálni, mert termékmintaként kaptam.

Oral-B Pro Expert Clinic Line Fogselyem

Oral-B Pro Expert Clinic Line Fogselyem
2018. február 15.

Úgy emlékszem, hogy nagyon jól tette a dolgát, jól tisztított, és a szál tényleg puha volt, még a fogínyemet se sértette fel. Árt tekintve úgy vagyok vele, hogy bár tudom, hogy 25 méter sokáig elég, de más saját márkás termék ugyanennyi tud, olcsóbb, ráadásul kétszer ilyen hosszú a szál. Csak utóbbi miatt vonok le egy csillagot, egyébként semmi baj nincs vele.