Demonshadow

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Colgate Zig Zag Fogkefe

Colgate Zig Zag Fogkefe
2018. február 8.

A kedvencem, engem a nyelvtisztítójával vett meg kilóra ez a fogkefe. Sokáig kibírja egy, igazából higiéniai okokból szoktam cserélni, mert a sörtéi nem deformálódnak el. Ár-érték arányban nem ez a legjobb, nem érzékeny, nem vérző fogínyre.

Baba Cseresznye Illatú Frissítő Tusfürdő

Baba Cseresznye Illatú Frissítő Tusfürdő
2018. február 7.

Akkor használtam először, amikor a barátnőmhöz mentem látogatóba, de már akkor beleszerettem az illatába. Beszereztem magamnak is jó sokat, de sajnos arcul csapott a felismerés, amikor rá kellett jönnöm, azért hámlok már hetek óta, mert ezt a terméket használom. Az illata nekem nagyon kellemes, a színe rendkívül bizarr, mintha vért mosnék le magamról, ráadásul nagyon fog a színezőanyag, a zuhanyzáskor használt peeling szivacsból alig tudom kimosni a színt. Az ára oké, de sajnos a negatív hatása miatt le fogok mondani az újravásárlásról.

For Your Beauty Bőrradírozó Szivacs

For Your Beauty Bőrradírozó Szivacs
2018. február 6.

Nyereményjátékon nyertem, így nem fűztem hozzá nagy reményeket, bár saját márkás, attól még lehet jó. Nem igazán hittem a bőrradírozó képességében, véleményem szerint arra szerintem sokkal jobb a kávézacc, én utóbbit rendszeresen használom. Ezzel a szivaccsal azonban nem igazán tudok mit kezdeni. Önmagában olyan semmilyennek érzem, ha tusfürdőt vagy bármi mást nyomok rá, akkor úgy érzem, egy óra alatt se tudom belőle kimosni a folyó víz alatt. Mindig vissza-visszatérek hozzá, de igazából se nem utálom, se nem tudok rajongani érte. Aki mégis bőrradírozásra használja, azt viszont nem tántorítom el, mert nem büdös, nem karcolja, sérti fel a bőrt, hanem gyengéden masszíroz mint egy fürdőkesztyű vagy fürdőpamacs. Víz hatására megdagad, ezért olyan helyre kell tenni, ahol rendesen ki tud száradni, így nem büdösödik be. Én már jó párszor használtam, de nem vettem észre, hogy kezdene szétmenni az anyaga, úgyhogy tartósnak tűnik.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2018. február 6.

Sokan ódákat zengnek róla, nekem viszont kicsit visszább kell rántanom a róla zengett hősi eposzt a talajra, mert ahogy ez lenni szokott, egy termék nem lehet mindenki számára maga a tökély.
Még anyu vette a piacon, hogy majd milyen jó lesz nekem, mert mindig száraz mindenem, pláne a kezem. Mivel elég zsírosnak/olajosnak találtam, ezért eldöntöttem, hogy a körömágyamat fogom kezelni, mert ott szálkásan hámlik a bőr, ami valljuk be, nem szép, egyenesen gusztustalan látvány tud lenni. Jó néhány napon keresztül használtam lefekvés előtt, amikor tudtam már, hogy nem mosok kezet, nem maszatolok össze semmit, de mindhiába. Maximum arra volt jó, hogy összemaszatoltam vele az ágyneműt, mert reggelre érhető módon már nem látszott a körmömön, ujjamon a cucc. Sajnálom, pedig reménykedtem benne, hogy legalább erre jó lesz. Tévedtem. (Ráadásul a tégelyből valamelyik ujjal kikanalazni kész rémálom, ha van az embernek egy minimális körme, hosszas percekig vakargathatja alóla a cuccot.)

Max Factor Flawless Perfection Blush

Max Factor Flawless Perfection Blush
2018. február 5.

Hát, most nagyon el vagyok keseredve, hogy jövök véleményt írni, és látom, hogy már nem gyártják. Anno még anyutól kaptam ajándékba, hogy legyen egy drága, minőségi pirosítóm, holott az előtte használttal (Alverde natúrkozmetikum) is tökéletesen meg voltam elégedve. Igazából a pirosítókban nem igazán látok különbséget, eddig mindegyikkel meg voltam elégedve. Nem kell belőle nagyon sokat felvinni az arcra, hogy látszódjon, de nincs is bivaly intenzív, természetellenes színe. A benne lévő arany csillámok nagyon jól mutatnak az arcon, pláne nyáron. Mindössze annyi kifogásom lehet ellene, hogy elég könnyen lemászik az arcról, de ez nem egyedi probléma.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2018. február 1.

Nem igazán értettem először, hogy mire is jó ez a cucc, pláne azért, mert a tubuson lévő utasítás szerint az egész arcra(?!) kell felvinni. Alkalomszerűen használom a sebekre, de én semmi változást nem veszek észre, ha éppen kenek rájuk valamit, avagy simán hagyom őket begyógyulni. A pattanásokat kifejezetten csípi, valamint szárít mint az atom. Amolyan placebo hatásként jó, de szerintem erre a Neogranormon ezerszer jobb, gazdaságosabb és olcsóbb is.

Cien Beauty Elements Sky Testvaj

Cien Beauty Elements Sky Testvaj
2018. január 30.

Random úgy kaptam a barátnőmtől ajándékba, és bár szkeptikus vagyok minden új testápolót illetően, tekintve, hogy nekem szinte semmi sem használ, félve nyúltam a tégelyhez, mondhatni rendesen elodáztam a használatát. Amúgy ár-mennyiség arányban szerintem nem egy olcsó termék, mert ennél nagyobb kiszerelést másfélszer ekkora árban találok, ami tudom, hogy egy darabig tuti, hogy használni fog. A testvajakat illetően nem jók a tapasztalataim, ezért ettől is tartottam, de kellemes volt a csalódás, mert egy nagyon könnyű, kenhető, inkább vizes mint zsíros anyaggal találkoztam. Az illata nagyon erős, parfümös, de nekem nagyon kellemes az orchidea, ezért mondhatni rendszeresen szaglászom magam kenekedés után. Nagyon könnyen eloszlatható a bőrön, hamar beszívódik, viszont szinte zabálja a bőröm, nem tudok belőle úgymond "túl sokat felkenni", mert minden felszívódik, utána pedig nincs ragacsos hatás, filmszerű réteg a bőrön, csak a pihe-puha, bársonyos érzés, ahogy a reklámokban mondják. Sajnos azonban másnapra olyan, mintha semmit nem kentem volna magamra. Gyakorlatilag foltokban hámlik a bőröm, viszketek, csontszáraz vagyok, ezért úgy tűnik, hogy az illatát, kenhetőségét leszámítva nem tudok róla pozitívumot mondani, hiába akartam nagyon szeretni, nekem nem használ.

Isana Soft-Dusche Oil & Care Tusfürdő

Isana Soft-Dusche Oil & Care Tusfürdő
2018. január 22.

Isana tusfürdővel ezelőtt egy mézes változattal ismerkedtem meg, és még emlékeztem is, hogy nagyon rossz tapasztalatom volt vele kapcsolatban, mert csontra kiszárította a bőrömet. Viszont erre rá volt írva, hogy nagyon száraz bőrre, szóval reméltem, hogy nem okoz kárt, és maximum majd csak annyit tudok kiemelni majd, hogy olcsó és jó az illata. Mert ezek tényleg igazak, már utóbbi estében ez akkor igaz, ha valaki szereti ezt az illatot. Egyébként még igaz is a dobozra írt szöveg, mert még akkor is tudod nagyon száraz bőrre használni, ha nincs, mert pár használat után, köszönhetően a használatának, máris a célközönség csoportjába tartozol. Szóval, hogy használna? Nem, éppen ellentétes azzal, ami a csomagoláson szerepel. Hiába kellemes az illata, jó az állaga, könnyen felhabzik, olcsó és nyilván sokáig ki is tartana egy flakon, két használat után nálam megy a kukába, mert köszönöm, nem akarok úgy vakarózni, mint akinek valami bőrgyógyászati baja van. Abszolút pénzkidobás kategória.

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre
2018. január 16.

Állagra és kenhetőségre semmi problémám nem volt vele, viszont már az illatán/szagán megütköztem, mert számomra kirí belőle az alkohol, hiába van mellette egy viszonylag kellemes parfüm. Nappali krémnek nem nevezném, ahhoz túlságosan nehéz, ráadásul "száradás után" egy filmszerű réteget hagy a bőrön, ami számomra egyáltalán nem komfortos. Mégis az döntötte el a helyzetet, hogy már a felkenés pillanatában csípte az arcomon azokat a foltokat, ahol szárazabb a bőröm, ami nagyon nem járja. Szerencsére tesztert próbáltam, de már egy használat után biztos, hogy nem venném meg.

Ui.: Kiegészíteném a véleményemet annyival, hogy huzamosabb használat után úgy tűnik, hogy a bőrömnek olyannyira nem tetszik, hogy olyan ragyás lett az arcom mint egy pubertásnak. Máskor is szoktam küzdeni begyulladt mitesszerekkel, de nem ennyivel, és nem úgy, hogy mire kettő leszárad, jön helyette hat másik. Csak a krémre tudom fogni a dolgot, mert más változás nem következett be se az arcápolási rutinomban, se az érkezésemben, se a stresszt illetően.

Veet Szőrtelenítőkrém Normál Bőrre

Veet Szőrtelenítőkrém Normál Bőrre
2018. január 14.

Emlékszem, amikor még mertem ilyesmit használni a bőrömön, pedig a szaga egyszerűen bűzlött az ammóniától. Anyu meg is kérdezte, hogy nem félek-e attól, hogy milyen mérgeket juttatok magamba azzal, hogy ezt használom, hiába csak a lábamra kentem. Egyébként viszonylag keveset kellett várni, amíg a habot lehúzva lejött a szőröm, viszont ettől függetlenül nem tudok róla más pozitívumot elmondani, szerintem nem véletlen, hogy már nem gyártják.