Denissza

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2021. május 6.

Allergiás lettem, és csalánkiütéses lett a bőrőm.Este tusolás után fújom be magam, nem viszketek annyira és ímádom hogy hűsíti a bőrőm.Nagyon szeretem , nyáron milyen klassz lesz a melegben ezzel fújni magam! Be is tárazok belőle....

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2021. március 15.

Rengeteg , dús és hosszú hajam van.Gondolom télen megfázhatott a fejbőrőm, arra kerestem megoldást, mert annyira korpás volt a fejbőrőm és viszketett, hogy 2 naponta mostam hajat.Vettem T-Gélt 2 félét, Seborint, Revalid sampont , csalán sampont,Alpecint stb, de semmi nem segített.Utolsó kísérlet volt a Nizoral mielőtt orvoshoz mentem volna. 1 flakont használtam el eddig, és már az első használat után éreztem "ez az IGAZI".Egyszerűen csodát tett a fejbőrömmel , se korpa, se viszketés! Megyek szerzem a következő flakonnal...Nekem csodaszer a problémámra! Jár a csillagos 5!

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2021. február 27.

Nagy "szerelem", sajnos hamar elfogy...A lányom és én is imádjuk! Jár a +++++

Niki de Saint Phalle EDT

Niki de Saint Phalle EDT
2021. február 14.

Szerencsés vagyok, sikerült pár üveggel rálelnem a "csodából", lehet elfogult vagyok, mivel ezt a parfümöt még a Sabatini és a Naf-Naf lánykori parfümjeimmel felváltva használhattam.Egyszerűen ímádom! Különleges , nem tucat illat viszont sajnos nagyon drága .Az illata szinte egész nap tart amit egy edt-től nem szoktam meg.Nekem csillagos 5!

Nature Box Avokádó Szilárd Tusfürdő

Nature Box Avokádó Szilárd Tusfürdő
2021. február 2.

A lányomnak vettem Ő mindig őszintén véleményez jót és rosszat is,, bizalmat szavaztam a terméknek, kár volt.Azt mondta ezt a sz@rt mégegyszer anyu kérlek ne vedd!Nem tudott a tapadó érzéssel mit kezdeni, azt mondja nehezen lemosható, nem csúszik hanem tapad a bőrén.Tusolás befejezése a Niveával , a termék ment a kukába.Azért vettem meg, mert a flakonos Nature Box sampont és balzsamot szereti , többször újra vevős nálunk.A márkára ment a csillag és a szilárd tusfürdő került lepontozásra.

Hermès Twilly D'hermès Moisturizing Body Lotion

Hermès Twilly D'hermès  Moisturizing Body Lotion
2020. december 17.

Eszméletlen tartós, parfüm sem kell hozzá,nagyon sokáig érezni az illatát .. egyszerűen ímádom! Jár az 5 csillag

Gabriela Sabatini Magnetic EDP

Gabriela Sabatini Magnetic EDP
2020. szeptember 28.

Nemrég anyunál pakolásztam ahol megtaláltam ezt a csodás illatomat is.Örök szerelem, szerencsére van még egy kisebb üveggel is belőle ..Természetesen 5 csillag, mivel ennyi év után is ugyan az az illata amire anno emlékeztem.

Dr. Hauschka Tisztító Maszk

Dr. Hauschka Tisztító Maszk
2019. augusztus 29.

Már a 4.-ik használat után vagyok, tényleg nagyon jó! Most a DR. HAUSCHKA ampullakúra mellett használom, szuperál .Az ára így egy kicsit húzós, de megéri a szép bőrért..

Estée Lauder Perfectionist [CP+R]

Estée Lauder Perfectionist [CP+R]
2019. augusztus 29.

A legszuperebb krém amit eddig használtam! Gyorsan beszívódik, isteni illata van, selymes bababőrt ad és tökéletes sminkalap!