deodata96

Regisztráció dátuma: 2017. december 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

NYX Love You So Mochi Eyeshadow Palette

NYX Love You So Mochi Eyeshadow Palette
2018. augusztus 13.

Én akkor vettem meg, amikor megjelent, hát, azt hittem nem lesz erős a színe, de kellemeset csalódtam. Az ára akkor 6990 volt, glamour napokon értelem szerűen olcsóbb. Én szeretem, vannak benne nagyon szép irizáló színek.

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír
2018. augusztus 13.

Kiváncsiságból vettem meg. Elsőre nagyon furcsa volt, olyan hűs, mentolos bizsergést éreztem a fejbőrömön. Amióta használom nem hámlik olyan csúnyán a fejbőröm. Nekem bevált :)

The Body Shop Teafaolajos Ecsetelő

The Body Shop Teafaolajos Ecsetelő
2018. augusztus 13.

Nekem kis pattanásaim szoktak lenni, így azokra bőven elég ez az ecsetelős megoldás, a száraz részekre azént nem szerettem volna még teafaolajos dolgokat tenni, hogy szárírítsa a bőröm, mert akkor azért lennék foltos. Ez praktikus, az én kis kevés foltomra. Egy negatívul vele kapcsolatban, hogy kevéske.

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kókusz, Répa, Passionfruit

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kókusz, Répa, Passionfruit
2018. augusztus 13.

A babás sminkemhez rúzs helyett is simán elmegy, szép a színe, tartós is, kibírta az evés-ivást, a szám is hidratáltabb mióta használom. Nekem bejött, már megvettem 2 különböző színt

The Body Shop Mézvirágos Testvaj

The Body Shop Mézvirágos Testvaj
2018. augusztus 13.

Nekem ez az illatcsalád a kedvencem, nem mellékes, hogy a télen kiszáradt bőrömnek ez a testvaj a gyógyír. Nem tolakodó az illata, és a kiszáradt bőröm igényli a gazdag táplálást.

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock
2018. január 15.

Közepesen tartós parfüm, de mivel nagyon tetszett és a korábbi parfümjeim elfogytak engedélyeztem magamnak(a pénztárcám kárára) egy kis bűnözést :D

L'Oreal Paris Colorista Spray

L'Oreal Paris Colorista Spray
2018. január 15.

Hát, többször használtam, elnehezíti a hajat, és mindent megfog, nekem az arcom is olyan volt helyenként, ha úgy sikerült. Nagyon jó és erős színek, csak ne fogna össze mindent és ne lenne tőle olyan száraz a hajam, mint a csöröge.

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder
2018. január 15.

Életem sminkfixálója. Próbáltam azokat a fújós fixing spray-ket, de nem jöttek be, nem fényesedik át könnyen, nagyon praktikus :D

NYX Ultimate Shadow Palette

NYX Ultimate Shadow Palette
2018. január 15.

A Brights palettát vettem meg, nagyon szépek és erősek a színei, tartósságát tekintve közepesnek mondanám. Én még tavaly vettem meg, nem tudom akciósban volt-e akkor volt 6000 forint, most nem tudom pontosan mennyi. A kiszerelést feltöltöm hozzá :D

NYX In Your Element Shadow Palette

NYX In Your Element Shadow Palette
2018. január 15.

Sminkgyűjtőként ahogy láttam a nyx oldalán már vártam is a magyar megjelenést, az Earth és a Fire palettákat vettem meg. Gyönyörűen pigmentált, tartós, és mindemellett nem a megszokott színeket hordom. Sokan dicsérték a szemsminkemet, mióta ezzel készítem. :D Nekem megértem, még a Metal palettára lecsapok. A boltban 9990 forint amúgy :D

Update: Mikor azt hiszed, hogy vettél egy annyira jót... A csillogó színek potyognak, és nem azért mert nem használok primert vagy rossz az ecsetem. Elkövettem azt a hibát, hogy alapozás után(! itt voltam hülye) nekiálltam szépen kifesteni a szemem, mert eddig még soha nem volt ebből baj, a szép rezes árnyalatból a szemem alá is jutott (inkább a szemem alatt volt több). Nyx ez most egy minusz :/