Desideria

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fáma Ichtiolos Maszk

Fáma Ichtiolos Maszk
2019. május 22.

Eszméletlen jó és hatékony termék remek áron! Annyira szuper, hogyha 2x ennyibe kerülne, akkor is megvenném!
A gyulladást látványosan lehúzza (10 perc alatt!), a bőrt gyönyörűen kitisztítja, kisimítja és megnyugtatja, a pórusokat összehúzza. Nem szárít, ápolt érzetet kelt.
Tapasztalatom szerint nyomkodás után még hatékonyabb, mintha csak simán felviszem az arcomra.
Szerintem egyáltalán nem büdös. Felvitelkor nagyon tud csípni (főleg, ha előtte szadiztam szét a pattanásaimat). Mondjuk én ezt nem bánom, mert legalább érzem, hogy dolgozik a cucc. :)
Szem közelébe ne vidd a terméket, mert bekönnyezel tőle.

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2019. május 22.

Csúnya, pattanásos bőröm van. Évek óta használom ezt a korrektort éjszakára, csak a pattanásokra pöttyözve. Látványosan leviszi a gyulladást és elősegíti a gyorsabb gyógyulást. Ennél hatékonyabb terméket még nem találtam.
Nekem csodaszer, nélkülözhetetlen termék az arcápolásomhoz.

Alverde Perfect Cover Foundation & Concealer

Alverde Perfect Cover Foundation & Concealer
2019. május 13.

Elég sűrű, kicsit ragacsos, de mégis nagyon szépen el lehet dolgozni. Jó fedése van, kiegyenlíti az arcszínt, bár az én ízlésemnek túl maszkos.
Sajnos nagyon hamar átfénylik, zsírosbödön látszatot és érzetet kelt, ami az idő előrehaladtával egyre rosszabb lesz, kb. óránként kell zsepivel itatni és púderezni. Pár óra viselet után kifejezetten nehéznek érzem, és kopik/eltűnik,néha foltos is lesz, beleül a pórusokba, összegyűlik a ráncokban. Semmilyen érintést vagy egy óvatos orr törlést sem bír ki.
Az esti arctisztítás felüdülés és megkönnyebbülés ezután az alapozó után.
Zsíros bőrre nem ajánlom. Nem problémás, nem zsíros bőrön talán jobban működik.

Cien BB Krém SPF15

Cien BB Krém SPF15
2019. május 13.

Egy nagy nulla, semmit se csinál. Problémás, zsíros bőrűek még csak kipróbálni se vegyék meg.
Még az a szerencse, hogy csak 800Ft-ot buktam rajta.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. május 13.

Rengeteg alapozót vettem már, és sosem voltam semelyikkel elégedett, viszont ez valami csoda! Kellemes az illata, szuper az állaga, nagyon jól eldolgozható, elképesztő fedése van és nem mállik le a fejemről 1 óra után, mint eddig minden. Hihetetlenül természetes, matt hatást nyújt. Nagyon zsíros bőröm van, így egy picit ez is átfénylik, de össze sem hasonlítható sok más alapozóval, amikkel rövid idő után úgy néz ki a fejem, mint egy zsírosbödön.
Azt hittem, ilyen alapozó csak olyan árkategóriában létezik, amit én nem engedhetek meg magamnak. Ez, amit 2300Ft-ért tud, egyszerűen lenyűgöző. Imádom!