dessy

Regisztráció dátuma: 2014. július 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. július 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

MAC Enchanted Eve Eyeshadow x6

MAC Enchanted Eve Eyeshadow x6
2016. március 4.

Nekem is a warm árnyalat van meg és egyszerűen imádom :D Most ő a nagy kedvenc, amúgy tökéletesen egyetértek az előző hozzászólókkal:)

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2016. február 22.

Most fogyott el nem rég a paco robanna black xs-em és helyette ezt vettem meg 50 ml kiszerelésben.
Egyszerűen imádom! Most ez a nagy kedvenc! Letisztult, elegáns és nőies!!

Remington S9500 Pearl Hajsimító

Remington S9500 Pearl Hajsimító
2015. augusztus 8.

A kedvenc hajvasalóm!Imádom, gyorsan szögegyenesre kitudja simítani az oroszlánsörényemet a hajam szálkásítása nélkül.
Nagyon sok hajvasalóm volt már, de állítom, hogy a remington a number one.

MAC Select Sheer Pressed Púder

MAC Select Sheer Pressed Púder
2015. július 2.

A púderekből rá esett a választásom.Drágának tűnhet, de nagyon megéri az árát szerintem. Szép, igényes külső egy préselt csodát rejt. Sokáig kitart, mivel nem kell belőle sok. Nagyon világos bőröm van, de az eladóval az nw25-öst választottuk ki és teljesen illeszkedik az arcbőrömre és azon észre vehetetlen.Simán kibír 6 órát is nekem.Újra vevős.

Lush Happy Hippy Tusfürdő

Lush Happy Hippy Tusfürdő
2015. június 13.

Szerintem ez nagyon gyenge :( Jó jó tényleg nem rossz az illata, de nagyon folyós, sőt tusolás után nem is marad meg a bőrön, és hát oké, hogy ez a lush legolcsóbb tusfürdője, még így is sok, főleg, ha ennyit se tud. 100 g 1500 ft... ( pl az it"s raining men,aminek az állaga jó sűrű, mint a méz. Az illata egyszerűen csodás és sokáig érződik is rajtam! Ez a megszokott lush minőség)

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2015. június 13.

Tényleg erős, markáns illata van. Én úgy vettem észre, vagy valakinek nagyon bejön ez az erőteljes illat, vagy valakinek meg nagyon nem.A két szélső véglet.Tényleg sokáig lehet a hajon érezni. Nagyon Lush illata van:) Bár én sajnálnék 5300 ft-ot kiadni érte és ráadásul nem is nagy tégely..

Lush Rock Star Szappan

Lush Rock Star Szappan
2015. június 13.

Én is ajándékba kaptam. Tényleg cuki a csillag alakja miatt. Engem annyira nem fogott meg. Az illata se nagy szám.

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2015. június 13.

Nagyon jó sampon főleg így nyárra. Olyan légies, könnyű lesz tőle a haj. Én az illatába szerettem bele. Sós tengeri illat:) Nagy só szemcséi vannak, de nem zavaró, könnyen kimosható. Egy kevés is elég, hogy jó habot csináljon.

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2015. június 13.

Tényleg nagyon jó! Jól radíroz a színe hmm igazi tengeri. Az ára is baráti.Az illata nagyon tetszik, míg el nem olvastam valamelyik hozzászóló véleményét, miszerint wc illatosító szaga van. Sajnos azóta én is úgy érzem XD

Lush Million Dollar Arckrém SPF30

Lush Million Dollar Arckrém SPF30
2015. június 13.

Megszereztem végre! Ez a lush második legdrágább arckrémje.A kis 45 gr tégelyecske "csupán"14 ezer forint. Én ezekből mindig a boltban mintát kérek előtte, még mielőtt beruháznák a teljes kiszerelésre. Tényleg szuper kis krém, a nagyon kellemes illata nagyon nagyon sokáig érződik az arcomon , egész nap míg le nem mosod. Nagyon gazdag a krém, jól hidratál és eközben nem zsírosít.Nagyon tetszik benne, hogy egy kis színezett csillámos highlitert is tartalmaz. Nyárra így ez pont elég. Nem kell már BB krém se felé. Sőt még 30-as fényvédővel is el van látva, úgyhogy tényleg a nyár egy alap kelléke lenne. Csak hát az ára.Bármennyire is csodaszer le kéne vonnom csillagot miatta, de nem fogok, mert én az eredeti ára töredékéért szereztem be:)